24. krog |   |  19.04.2025

Slovan

  :  

Aluminij


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Slovan 16 4 3 9 14
Aluminij 16 9 3 4 37
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Slovan 8 3 1 4 8
Aluminij 8 4 1 3 12
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Slovan 8 1 2 5 6
Aluminij 8 5 2 1 25



Vse medsebojne tekme

1.SML 09/10  22.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 03.04.2010, ob 16.00  - ND Slovan 2:0  (1:0) 
1.SKL 09/10  22.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 03.04.2010, ob 14.00  - ND Slovan 4:0  (2:0) 
1.SKL 09/10  7.krog  Ljubljana, ŠP Kodeljevo, 12.09.2009, ob 14.30  - Aluminij 3:1  (0:0) 
1.SML 09/10  7.krog  Ljubljana, ŠP Kodeljevo, 12.09.2009, ob 16.30  - Aluminij 1:1  (1:0) 
1.SKL 08/09  25.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 18.04.2009, ob 14.00  - ND Slovan 0:0  (0:0) 
1.SML 08/09  25.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 18.04.2009, ob 16.00  - ND Slovan 7:0  (2:0) 
1.SML 08/09  10.krog  Ljubljana, Š.P. KODELJEVO, 19.10.2008, ob 15.30  - Aluminij 0:2  (0:1) 
1.SKL 08/09  10.krog  Ljubljana, Š.P. KODELJEVO, 19.10.2008, ob 13.30  - Aluminij 0:2  (0:1) 
1.SKL 04/05  17.krog  Kidričevo, 28.03.2005, ob 13.00  - ND Slovan 0:1  (0:1) 
1.SML 04/05  17.krog  Kidričevo, 28.03.2005, ob 15.00  - ND Slovan 6:2  (3:0) 
1.SML 04/05  4.krog  Ljubljana-Kodeljevo, 13.11.2004, ob 14.00  - Aluminij 1:3  (1:1) 
1.SKL 04/05  4.krog  Ljubljana - Kodeljevo, 13.11.2004, ob 12.00  - Aluminij 1:0  (1:0) 
1.SKL 01/02  24.krog  Ljubljana-Kodeljevo, 11.05.2002, ob 14.30  - Aluminij 2:1  (1:0) 
1.SML 01/02  24.krog  Ljubljana-Kodeljevo, 11.05.2002, ob 16.30  - Aluminij 0:2  (0:1) 
1.SML 01/02  11.krog  Kidričevo, 13.10.2001, ob 15.30  - ND Slovan 3:3  (1:3) 
1.SKL 01/02  11.krog  Kidričevo, 13.10.2001, ob 13.30  - ND Slovan 3:0  (1:0) 

24. krog
Slovan  :  Aluminij
Dravinja  :  Ilirija 1911
Jadran Dekani  :  Gorica
TKK Tolmin  :  Beltinci Klima Tratnjek
Krka  :  Brinje Grosuplje
Vitanest Bilje  :  Rudar Velenje
Tabor Sežana  :  Triglav Kranj
Drava Ptuj  :  Kety Emmi&Impol Bistrica

LESTVICA
1 Aluminij 0 0
2 Tabor Sežana 0 0
3 Gorica 0 0
4 Jadran Dekani 0 0
5 Krka 0 0
6 Beltinci Klima Tratnjek 0 0
7 Dravinja 0 0
8 Ilirija 1911 0 0
9 Slovan 0 0
10 Kety Emmi&Impol Bistrica 0 0
11 Brinje Grosuplje 0 0
12 Drava Ptuj 0 0
13 TKK Tolmin 0 0
14 Rudar Velenje 0 0
15 Triglav Kranj 0 0
16 Vitanest Bilje 0 0

STRELCI

DELI NA