15. krog |   |  17.11.2024

Drava Ptuj

  :  

Jadran Dekani


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 10 4 2 4 11
Jadran Dekani 10 4 2 4 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 4 0 2 2 1
Jadran Dekani 4 2 2 0 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 6 4 0 2 10
Jadran Dekani 6 2 0 4 7



Vse medsebojne tekme

21/22  17.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 20.11.2021, ob 13.30  Drava Ptuj - Jadran Dekani 0:1  (0:1) 
21/22  2.krog  Dekani, Športni park Dekani, 07.08.2021, ob 17.30  Jadran Dekani - NK Drava Dakinda Ptuj 1:2  (0:0) 
20/21  16.krog  Dekani, Športni park Dekani, 25.04.2021, ob 17.00  Jadran Dekani - NK Drava Dakinda Ptuj 2:1  (2:0) 
20/21  9.krog  Dekani, Športni park Dekani, 26.09.2020, ob 16.00  Jadran Dekani - NK Drava Dakinda Ptuj 0:1  (0:0) 
19/20  16.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 02.11.2019, ob 14.00  Drava Dakinda Ptuj - Jadran Dekani 0:1  (0:0) 
19/20  1.krog  Dekani, Športni park Dekani, 27.07.2019, ob 17.30  Jadran Dekani - NK Drava Dakinda Ptuj 3:1  (1:0) 
18/19  24.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 20.04.2019, ob 17.00  Drava Dakinda Ptuj - Jadran Dekani 0:0  (0:0) 
18/19  9.krog  Dekani, Športni park Dekani, 29.09.2018, ob 15.30  Jadran Dekani - NK Drava Dakinda Ptuj 0:1  (0:0) 
17/18  19.krog  Dekani, Športni park Dekani, 18.03.2018, ob 15.00  Jadran Dekani - NK Drava Dakinda Ptuj 1:4  (1:2) 
17/18  4.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 27.08.2017, ob 17.00  Drava Ptuj - Jadran Dekani 1:1  (1:1) 

15. krog
Beltinci Klima Tratnjek  :  Slovan
Brinje Grosuplje  :  Gorica
Rudar Velenje  :  Ilirija 1911
Triglav Kranj  :  Aluminij
Kety Emmi&Impol Bistrica  :  Dravinja
Drava Ptuj  :  Jadran Dekani
Tabor Sežana  :  TKK Tolmin
Vitanest Bilje  :  Krka

LESTVICA
1 Aluminij 0 0
2 Tabor Sežana 0 0
3 Gorica 0 0
4 Jadran Dekani 0 0
5 Krka 0 0
6 Beltinci Klima Tratnjek 0 0
7 Dravinja 0 0
8 Ilirija 1911 0 0
9 Slovan 0 0
10 Kety Emmi&Impol Bistrica 0 0
11 Brinje Grosuplje 0 0
12 Drava Ptuj 0 0
13 TKK Tolmin 0 0
14 Rudar Velenje 0 0
15 Triglav Kranj 0 0
16 Vitanest Bilje 0 0

STRELCI

DELI NA