14. krog |   |  10.11.2024

Aluminij

  :  

Rudar Velenje


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 14 5 4 5 20
Rudar Velenje 14 5 4 5 24
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 7 2 2 3 9
Rudar Velenje 7 3 2 2 12
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 7 3 2 2 11
Rudar Velenje 7 2 2 3 12



Vse medsebojne tekme

22/23  19.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 03.03.2023, ob 16.00  Aluminij - Rudar Velenje 2:2  (1:1) 
22/23  4.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 21.08.2022, ob 20.15  Rudar Velenje - Aluminij 0:1  (0:1) 
07/08  25.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 18.05.2008, ob 17.00  - Rudar Velenje 1:4  (0:3) 
07/08  11.krog  Velenje, Velenje, 20.10.2007, ob 17.00  - Aluminij 1:1  (1:0) 
07/08  2.krog  Kidričevo, Kidričevo, 18.08.2007, ob 17.30  - Rudar Velenje 3:0  (0:0) 
06/07  25.krog  Kidričevo, Kidričevo, 12.05.2007, ob 17.00  - Rudar Velenje 3:1  (1:1) 
06/07  10.krog  Kidričevo, Kidričevo, 15.10.2006, ob 15.00  - Rudar Velenje 0:0  (0:0) 
06/07  1.krog  Velenje, Velenje, 12.08.2006, ob 17.30  - Aluminij 3:1  (0:0) 
04/05  28.krog  Velenje, 07.05.2005, ob 18.00  - Aluminij 4:0  (0:0) 
04/05  21.krog  Kidričevo, 03.04.2005, ob 15.00  - Rudar Velenje 0:2  (0:1) 
04/05  10.krog  Velenje, 02.10.2004, ob 15.00  - Aluminij 1:3  (0:0) 
03/04  29.krog  Velenje, 12.05.2004, ob 17.00  - Aluminij 2:4  (0:0) 
03/04  21.krog  Velenje, 04.04.2004, ob 16.30  - Aluminij 1:1  (1:0) 
03/04  10.krog  Kidričevo, 05.10.2003, ob 15.00  - Rudar Velenje 0:3  (0:2) 

14. krog
Slovan  :  Vitanest Bilje
Krka  :  Tabor Sežana
TKK Tolmin  :  Drava Ptuj
Jadran Dekani  :  Kety Emmi&Impol Bistrica
Dravinja  :  Triglav Kranj
Aluminij  :  Rudar Velenje
Ilirija 1911  :  Brinje Grosuplje
Gorica  :  Beltinci Klima Tratnjek

LESTVICA
1 Aluminij 0 0
2 Tabor Sežana 0 0
3 Gorica 0 0
4 Jadran Dekani 0 0
5 Krka 0 0
6 Beltinci Klima Tratnjek 0 0
7 Dravinja 0 0
8 Ilirija 1911 0 0
9 Slovan 0 0
10 Kety Emmi&Impol Bistrica 0 0
11 Brinje Grosuplje 0 0
12 Drava Ptuj 0 0
13 TKK Tolmin 0 0
14 Rudar Velenje 0 0
15 Triglav Kranj 0 0
16 Vitanest Bilje 0 0

STRELCI

DELI NA