11. krog |   |  20.10.2024

Gorica

  :  

Aluminij


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 110 52 19 39 164
Aluminij 110 39 19 52 135
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 55 29 11 15 91
Aluminij 55 15 11 29 59
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 55 23 8 24 73
Aluminij 55 24 8 23 76



Vse medsebojne tekme

1SML2324  28.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 05.05.2024, ob 17.30  Gorica - Aluminij 1:0  (0:0) 
1SKL2324  23.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 11.05.2024, ob 17.00  Gorica - Aluminij 0:1  (0:0) 
U152324  23.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 11.05.2024, ob 15.00  Gorica - Aluminij 2:3  (0:3) 
1SML2324  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 20.10.2023, ob 18.00  Aluminij - Gorica 1:0  (1:0) 
1SKL2324  10.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 08.10.2023, ob 15.00  Aluminij - Gorica 4:0  (1:0) 
U152324  10.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 08.10.2023, ob 13.00  Aluminij - Gorica 4:1  (3:1) 
KV1SNL2324  2.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 28.05.2023, ob 17.30  Gorica - Aluminij 1:1  (1:1) 
KV1SNL2324  1.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 25.05.2023, ob 20.15  Aluminij - Gorica 3:1  (1:0) 
1SKL2223  19.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 02.04.2023, ob 12.30  Gorica - Aluminij 0:1  (0:0) 
1SML2223  19.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 02.04.2023, ob 15.00  Gorica - Aluminij 2:2  (1:1) 
1SKL2223  6.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 24.09.2022, ob 13.30  Nova KBM Aluminij - Gorica 1:0  (0:0) 
1SML2223  6.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 24.09.2022, ob 16.00  Nova KBM Aluminij - Gorica 4:1  (1:1) 
1SNL2021  32.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 06.05.2021, ob 17.00  Aluminij - Gorica 2:0  (2:0) 
1SNL2021  23.krog  Nova Gorica, Športni park, 25.02.2021, ob 15.00  Gorica - Aluminij 0:0  (0:0) 
1SNL2021  14.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 29.11.2020, ob 15.15  Aluminij - Gorica 2:1  (1:1) 
1SML2021  9.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 10.10.2020, ob 15.00  Aluminij - Gorica 1:0  (0:0) 
1SKL2021  9.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 10.10.2020, ob 13.00  Aluminij - Gorica 2:1  (0:0) 
1SNL2021  5.krog  Nova Gorica, Športni park, 26.09.2020, ob 17.30  Gorica - Aluminij 2:0  (1:0) 
1SML1920  7.krog  Renče, Igrišče Renče, 29.09.2019, ob 16.30  Gorica - Aluminij 2:0  (1:0) 
1SKL1920  7.krog  Renče, Igrišče Renče, 29.09.2019, ob 14.30  Gorica - Aluminij 0:2  (0:0) 
1SNL1819  35.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 22.05.2019, ob 16.55  Gorica - Aluminij 0:0  (0:0) 
1SNL1819  26.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 11.04.2019, ob 15.45  Aluminij - Gorica 3:1  (1:0) 
1SKL1819  22.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 27.04.2019, ob 14.30  Gorica - Aluminij 0:1  (0:0) 
1SML1819  22.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 27.04.2019, ob 16.30  Gorica - Aluminij 2:2  (1:1) 
1SNL1819  17.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 25.11.2018, ob 15.00  Gorica - Aluminij 0:1  (0:0) 
1SML1819  9.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 07.10.2018, ob 15.00  Aluminij - Gorica 1:1  (0:0) 
1SKL1819  9.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 07.10.2018, ob 13.00  Aluminij - Gorica 0:3  (0:0) 
1SNL1819  8.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 15.09.2018, ob 16.00  Aluminij - Gorica 0:0  (0:0) 
1SNL1718  32.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 10.05.2018, ob 18.00  Aluminij - Gorica 1:0  (0:0) 
1SML1718  26.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 27.05.2018, ob 13.00  Gorica - Aluminij 2:1  (2:0) 
1SKL1718  26.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 27.05.2018, ob 11.00  Gorica - Aluminij 1:2  (0:1) 
1SNL1718  23.krog  Nova Gorica, Športni park, 15.03.2018, ob 15.00  Gorica - Aluminij 1:0  (0:0) 
1SNL1718  14.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 29.10.2017, ob 18.45  Aluminij - Gorica 0:3  (0:2) 
1SML1718  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 05.11.2017, ob 14.00  Aluminij - Gorica 1:1  (0:1) 
1SKL1718  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 05.11.2017, ob 12.00  Aluminij - Gorica 2:0  (0:0) 
POKAL1718  6.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 12.04.2018, ob 17.15  Aluminij - Gorica 2:2  (1:1) 
POKAL1718  5.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 03.04.2018, ob 17.15  Gorica - Aluminij 1:2  (0:0) 
1SNL1718  5.krog  Nova Gorica, Športni park, 12.08.2017, ob 18.00  Gorica - Aluminij 1:0  (0:0) 
1.SNL 16/17  28.krog  Kidričevo, Športni park Aluminij, 09.04.2017, ob 15.00  Aluminij - Gorica 1:2  (1:0) 
1.SML 16/17  23.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 06.05.2017, ob 17.00  Aluminij - Gorica 1:3  (0:1) 
1.SKL 16/17  23.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 06.05.2017, ob 15.00  Aluminij - Gorica 2:1  (1:0) 
1.SNL 16/17  19.krog  Gorica, Športni park Gorica, 30.11.2016, ob 16.00  Gorica - Aluminij 3:0  (0:0) 
1.SKL 16/17  10.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 15.10.2016, ob 13.00  Gorica - Aluminij 1:0  (0:0) 
1.SML 16/17  10.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 15.10.2016, ob 15.00  Gorica - Aluminij 0:0  (0:0) 
1.SNL 16/17  10.krog  Kidričevo, Športni park Aluminij, 21.09.2016, ob 16.00  Aluminij - Gorica 0:0  (0:0) 
1.SNL 16/17  1.krog  Športni park, 17.07.2016, ob 18.15  Gorica - Aluminij 2:0  (1:0) 
1.SKL 15/16  24.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 16.04.2016, ob 14.00  - Gorica 0:0  (0:0) 
1.SML 15/16  24.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 16.04.2016, ob 16.00  - Gorica 4:1  (0:1) 
1.SML 15/16  9.krog  Nova Gorica, Športni park, 04.10.2015, ob 15.30  - Aluminij 2:2  (1:2) 
1.SKL 15/16  9.krog  Nova Gorica, Športni park, 04.10.2015, ob 13.30  - Aluminij 0:2  (0:1) 
1.SKL 14/15  24.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 18.04.2015, ob 14.00  - Aluminij 3:2  (0:1) 
1.SML 14/15  24.krog  Nova Gorica, Športni park-gl. igrišče, 18.04.2015, ob 16.00  - Aluminij 2:1  (1:1) 
1.SML 14/15  9.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 27.09.2014, ob 16.00  - Gorica 1:3  (1:2) 
1.SKL 14/15  9.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 27.09.2014, ob 14.00  - Gorica 2:1  (1:1) 
1.SKL 13/14  25.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 26.04.2014, ob 11.00  - Aluminij 0:0  (0:0) 
1.SML 13/14  25.krog  Nova Gorica, Špotni park-umetna trava, 26.04.2014, ob 13.00  - Aluminij 0:2  (0:0) 
1.SML 13/14  10.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 06.10.2013, ob 13.00  - Gorica 2:1  (2:0) 
1.SKL 13/14  10.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 06.10.2013, ob 11.00  - Gorica 3:2  (2:2) 
POKAL 13/14  4.krog  Nova Gorica, Športni Park, 30.10.2013, ob 18.00  - Aluminij 3:1  (3:1) 
POKAL 13/14  3.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 23.10.2013, ob 15.00  - Gorica 0:1  (0:0) 
1.SNL 12/13  32.krog  Nova Gorica, Športni park, 11.05.2013, ob 17.00  Gorica - Aluminij 2:0  (0:0) 
1.SNL 12/13  23.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 10.03.2013, ob 15.00  Aluminij - Gorica 1:3  (0:1) 
1.SML 12/13  23.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 27.04.2013, ob 16.30  - Gorica 0:1  (0:1) 
1.SKL 12/13  23.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 27.04.2013, ob 14.30  - Gorica 1:2  (0:0) 
1.SNL 12/13  14.krog  Nova Gorica, Športni park, 20.10.2012, ob 15.00  Gorica - Aluminij 4:1  (1:1) 
1.SML 12/13  8.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 22.09.2012, ob 16.00  - Aluminij 4:0  (2:0) 
1.SKL 12/13  8.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 22.09.2012, ob 14.00  - Aluminij 3:1  (1:1) 
1.SNL 12/13  5.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 12.08.2012, ob 17.00  Aluminij - Gorica 2:1  (0:0) 
POKAL 12/13  4.krog  Nova Gorica, Športni park, 31.10.2012, ob 14.00  - Aluminij 0:2  (0:0) 
POKAL 12/13  3.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 24.10.2012, ob 15.00  - Gorica 1:2  (0:2) 
1.SML 11/12  18.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 03.03.2012, ob 13.30  - Gorica 0:3  (0:0) 
1.SKL 11/12  18.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 03.03.2012, ob 11.30  - Gorica 1:0  (1:0) 
1.SKL 11/12  3.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 23.08.2011, ob 18.00  - Aluminij 0:0  (0:0) 
1.SML 11/12  3.krog  Nova Gorica, Športni park, 23.08.2011, ob 20.00  - Aluminij 3:2  (2:0) 
1.SML 10/11  16.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 26.02.2011, ob 13.00  - Gorica 2:5  (2:2) 
1.SKL 10/11  16.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 26.02.2011, ob 11.00  - Gorica 0:1  (0:0) 
POKAL 10/11  2.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 15.09.2010, ob 16.00  - Gorica 0:2  (0:1) 
1.SML 10/11  1.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 14.08.2010, ob 18.00  - Aluminij 1:1  (0:0) 
1.SKL 10/11  1.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 14.08.2010, ob 16.00  - Aluminij 4:1  (0:0) 
1.SKL 09/10  24.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 17.04.2010, ob 14.00  - Gorica 0:2  (0:1) 
1.SML 09/10  24.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 17.04.2010, ob 16.00  - Gorica 3:1  (1:0) 
1.SML 09/10  9.krog  Nova Gorica, Športni park-Igrišče z um.trav, 28.10.2009, ob 15.30  - Aluminij 5:1  (2:0) 
1.SKL 09/10  9.krog  Nova Gorica, Športni park-Igrišče z um.trav, 28.10.2009, ob 13.30  - Aluminij 2:1  (0:0) 
1.SKL 08/09  22.krog  Nova Gorica, Športni park - umetna trava, 15.04.2009, ob 14.00  - Aluminij 2:0  (0:0) 
1.SML 08/09  22.krog  Nova Gorica, Športni park - umetna trava, 15.04.2009, ob 16.00  - Aluminij 1:3  (1:1) 
1.SML 08/09  7.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 13.09.2008, ob 16.30  - Gorica 3:1  (0:0) 
1.SKL 08/09  7.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 13.09.2008, ob 14.30  - Gorica 0:1  (0:1) 
1.SKL 07/08  18.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 26.03.2008, ob 13.00  - Gorica 0:2  (0:0) 
1.SML 07/08  18.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 26.03.2008, ob 15.00  - Gorica 1:1  (1:0) 
1.SML 07/08  5.krog  Nova Gorica-umetna trava, Nova Gorica-umetna trava, 31.08.2007, ob 17.00  - Aluminij 2:2  (0:1) 
1.SKL 07/08  5.krog  Nova Gorica-umetna trava, Nova Gorica-umetna trava, 31.08.2007, ob 15.00  - Aluminij 1:0  (0:0) 
1.SKL 06/07  19.krog  Kidričevo, Kidričevo - umetna trava, 31.03.2007, ob 15.00  - Gorica 1:1  (0:0) 
1.SML 06/07  19.krog  Kidričevo, Kidričevo-umetna trava, 31.03.2007, ob 13.00  - Gorica 0:3  (0:1) 
1.SML 06/07  6.krog  Nova Gorica - umetna trava, Nova Gorica - umetna trava, 02.09.2006, ob 17.00  - Aluminij 5:1  (2:1) 
1.SKL 06/07  6.krog  Nova Gorica - umetna trava, Nova Gorica - umetna trava, 02.09.2006, ob 15.00  - Aluminij 0:5  (0:4) 
1.SKL 05/06  16.krog  Nova Gorica - umetna trava, 12.03.2006, ob 13.00  - Aluminij 3:1  (3:0) 
1.SML 05/06  16.krog  Nova Gorica - umetna trava, 12.03.2006, ob 15.00  - Aluminij 3:1  (1:1) 
MPOKAL 05/06  4.krog  Nova Gorica, Nova Gorica, 17.06.2006, ob 20.00  - Aluminij 1:3  (0:0) 
1.SKL 05/06  3.krog  Kidričevo, 13.08.2005, ob 16.00  - Gorica 0:3  (0:1) 
1.SML 05/06  3.krog  Kidričevo, 13.08.2005, ob 18.00  - Gorica 1:2  (0:1) 
1.SML 04/05  24.krog  Nova Gorica, 22.05.2005, ob 16.30  - Aluminij 3:1  (1:0) 
1.SKL 04/05  24.krog  Nova Gorica, 22.05.2005, ob 14.30  - Aluminij 1:0  (0:0) 
1.SKL 04/05  11.krog  Kidričevo, 16.10.2004, ob 13.30  - Gorica 0:1  (0:1) 
1.SML 04/05  11.krog  Kidričevo, 16.10.2004, ob 15.30  - Gorica 1:2  (1:1) 
1.SML 01/02  16.krog  Nova Gorica, Športni park, 10.03.2002, ob 15.00  - Aluminij 1:2  (1:2) 
1.SKL 01/02  16.krog  Nova Gorica, Športni park, 10.03.2002, ob 13.00  - Aluminij 2:1  (1:0) 
POKAL 01/02  8.krog  Kidričevo, 08.05.2002, ob 17.00  - Gorica 1:2  (0:0) 
POKAL 01/02  7.krog  Nova Gorica, Športni park, 01.05.2002, ob 17.00  - Aluminij 4:0  (2:0) 
1.SML 01/02  3.krog  Kidričevo, 25.08.2001, ob 17.00  - Gorica 5:0  (0:0) 
1.SKL 01/02  3.krog  Kidričevo, 25.08.2001, ob 15.00  - Gorica 2:0  (1:0) 

11. krog
Ilirija 1911  :  Slovan
Gorica  :  Aluminij
Beltinci Klima Tratnjek  :  Dravinja
Brinje Grosuplje  :  Jadran Dekani
Rudar Velenje  :  TKK Tolmin
Triglav Kranj  :  Krka
Kety Emmi&Impol Bistrica  :  Vitanest Bilje
Drava Ptuj  :  Tabor Sežana

LESTVICA
1 Aluminij 0 0
2 Tabor Sežana 0 0
3 Gorica 0 0
4 Jadran Dekani 0 0
5 Krka 0 0
6 Beltinci Klima Tratnjek 0 0
7 Dravinja 0 0
8 Ilirija 1911 0 0
9 Slovan 0 0
10 Kety Emmi&Impol Bistrica 0 0
11 Brinje Grosuplje 0 0
12 Drava Ptuj 0 0
13 TKK Tolmin 0 0
14 Rudar Velenje 0 0
15 Triglav Kranj 0 0
16 Vitanest Bilje 0 0

STRELCI

DELI NA