5. krog |   |  08.09.2024

Jadran Dekani

  :  

Slovan


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Jadran Dekani 53 18 14 21 69
ND Slovan 53 21 14 18 72
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jadran Dekani 27 10 7 10 36
ND Slovan 27 10 7 10 33
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jadran Dekani 26 8 7 11 33
ND Slovan 26 11 7 8 39



Vse medsebojne tekme

2SMLZ2324  22.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 13.04.2024, ob 14.00  Slovan - Jadran Dekani 1:0  (1:0) 
2SMLZ2324  12.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 22.10.2023, ob 15.00  Slovan - Jadran Dekani 2:1  (1:1) 
2SMLZ2324  3.krog  Dekani, Športni park Dekani, 26.08.2023, ob 17.30  Jadran Dekani - ND Slovan 3:4  (2:2) 
U15ZA2122  1.krog  Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT, 28.08.2021, ob 11.00  Jadran Dekani - ND Slovan 1:3  (0:1) 
U15ZA2021  8.krog  Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT, 23.09.2020, ob 17.00  Jadran Dekani - ND Slovan 0:0  (0:0) 
2.SKL Z 15/16  16.krog  Dekani, ŠP Dekani - umetna trava, 26.03.2016, ob 14.00  - ND Slovan 0:2  (0:1) 
2.SML Z 15/16  16.krog  Dekani, ŠP Dekani - umetna trava, 26.03.2016, ob 16.00  - ND Slovan 1:0  (1:0) 
2.SML Z 15/16  3.krog  Ljubljana - Kodeljevo, Glavno igrišče, 06.09.2015, ob 17.00  - Jadran Dekani 6:0  (3:0) 
2.SKL Z 15/16  3.krog  Ljubljana - Kodeljevo, Glavno igrišče, 06.09.2015, ob 17.00  - Jadran Dekani 0:1  (0:0) 
2.SML Z 14/15  14.krog  Dekani, ŠP Dekani - umetna trava, 14.03.2015, ob 15.00  - ND Slovan 3:4  (3:1) 
2.SKL Z 14/15  14.krog  Dekani, ŠP Dekani - umetna trava, 14.03.2015, ob 13.00  - ND Slovan 0:1  (0:0) 
2.SKL Z 14/15  1.krog  Ljubljana - Kodeljevo, Pomožno igrišče, 24.09.2014, ob 14.30  - Jadran Dekani 0:3  (0:1) 
2.SML Z 14/15  1.krog  Ljubljana - Kodeljevo, Pomožno igrišče, 24.09.2014, ob 16.30  - Jadran Dekani 0:0  (0:0) 
2.SML Z 10/11  25.krog  Dekani, Ivana Gregoriča - umetna trava, 04.06.2011, ob 18.00  - ND Slovan 3:2  (1:0) 
2.SKL Z 10/11  25.krog  Dekani, Ivana Gregoriča-umetna trava, 04.06.2011, ob 16.00  - ND Slovan 4:0  (0:0) 
2.SML Z 10/11  12.krog  Ljubljana Kodeljevo, Športni park, 30.10.2010, ob 14.00  - Jadran Dekani 0:2  (0:1) 
2.SKL Z 10/11  12.krog  Ljubljana Kodeljevo, Športni park, 30.10.2010, ob 12.00  - Jadran Dekani 0:6  (0:3) 
U15Z 09/10  24.krog  Dekani, Ivan Gregorič, 25.04.2010, ob 15.00  - ND Slovan 2:0  (1:0) 
U15Z 09/10  9.krog  Ljubljana, ŠP Kodeljevo, 03.10.2009, ob 13.30  - Jadran Dekani 0:1  (0:0) 
U15Z 08/09  25.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 20.05.2009, ob 17.30  - Jadran Dekani 3:3  (2:1) 
3.SNLZ 08/09  15.krog  Dekani, Ivan Gregorič, 14.03.2009, ob 15.00  - ND Slovan 3:0  (2:0) 
U15Z 08/09  10.krog  Dekani, IVAN GREGORIČ, 11.10.2008, ob 11.00  - ND Slovan 1:1  (1:1) 
3.SNLZ 08/09  2.krog  LJUBLJANA, Š.P. KODELJEVO, 16.08.2008, ob 17.30  - Jadran Dekani 2:2  (2:0) 
U15Z 07/08  25.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 24.05.2008, ob 14.00  - Jadran Dekani 1:1  (1:0) 
2.SKL Z 07/08  24.krog  DEKANI, IVAN GREGORIČ, 17.05.2008, ob 15.30  - ND Slovan 0:0  (0:0) 
2.SML Z 07/08  24.krog  DEKANI, IVAN GREGORIČ, 17.05.2008, ob 17.30  - ND Slovan 2:2  (1:2) 
3.SNLZ 07/08  19.krog  DEKANI, IVAN GREGORIČ, 12.04.2008, ob 16.30  - ND Slovan 5:1  (4:0) 
U15Z 07/08  12.krog  Dekani - umetna trava, Dekani - umetna trava, 28.10.2007, ob 12.00  - ND Slovan 1:0  (1:0) 
2.SKL Z 07/08  11.krog  Ljubljana, Ljubljana - Kodeljevo, 21.10.2007, ob 13:00  - Jadran Dekani 4:1  (2:0) 
2.SML Z 07/08  11.krog  Ljubljana, Ljubljana - Kodeljevo, 21.10.2007, ob 15:00  - Jadran Dekani 2:0  (0:0) 
3.SNLZ 07/08  6.krog  Ljubljana, Ljubljana - Kodeljevo, 15.09.2007, ob 16.30  - Jadran Dekani 0:3   
3.SNLZ 06/07  15.krog  Dekani, Dekani, 17.03.2007, ob 19.00  - ND Slovan 0:0  (0:0) 
2.SKL Z 06/07  15.krog  Ljubljana, Ljubljana - Kodeljevo, 17.03.2007, ob 13.00  - Jadran Dekani 3:1  (1:0) 
U15Z 06/07  15.krog  Dekani, Dekani, 18.11.2006, ob 14.00  - ND Slovan 1:0  (0:0) 
2.SML Z 06/07  15.krog  Ljubljana, Ljubljana - Kodeljevo, 17.03.2007, ob 15.00  - Jadran Dekani 1:0  (1:0) 
2.SML Z 06/07  2.krog  Dekani, Dekani, 20.08.2006, ob 18.00  - ND Slovan 1:2  (1:0) 
U15Z 06/07  2.krog  Igrišče na Vrhniki, Igrišče na Vrhniki, 20.08.2006, ob 17.30  - Jadran Dekani 3:1  (2:1) 
2.SKL Z 06/07  2.krog  Dekani, Dekani, 20.08.2006, ob 16:00  - ND Slovan 0:3  (0:0) 
3.SNLZ 06/07  2.krog  Ljubljana, Ljubljana - Kodeljevo, 19.08.2006, ob 17.00  - Jadran Dekani 1:1  (1:0) 
3.SNLZ 05/06  20.krog  Dekani, 28.04.2006, ob 20,00  - ND Slovan 0:1  (0:0) 
U15Z 05/06  14.krog  Dekani, 13.11.2005, ob 14.00  - ND Slovan 0:2  (0:0) 
3.SNLZ 05/06  7.krog  LJUBLJANA, 25.09.2005, ob 16.00  - Jadran Dekani 0:0  (0:0) 
U15Z 05/06  1.krog  Športni park Kodeljevo, 14.08.2005, ob 15.30  - Jadran Dekani 0:4  (0:2) 
3.SNLZ 04/05  22.krog  Dekani, 15.05.2005, ob 16,30  - ND Slovan 1:0  (1:0) 
3.SNLZ 04/05  9.krog  Ljubljana, 10.10.2004, ob 15,00  - Jadran Dekani 1:2  (1:2) 
1.SKL 02/03  22.krog  Dekani, 26.04.2003, ob 14.00  - ND Slovan 1:1  (0:1) 
1.SML 02/03  22.krog  Dekani, 26.04.2003, ob 16.00  - ND Slovan 0:0  (0:0) 
1.SKL 02/03  9.krog  Ljubljana-Kodeljevo, 05.10.2002, ob 13.30  - Jadran Dekani 2:0  (1:0) 
1.SML 02/03  9.krog  Ljubljana-Kodeljevo, 05.10.2002, ob 15.30  - Jadran Dekani 2:0  (1:0) 
1.SNL 93/94  16.krog  Dekani, 06.03.1994, ob 15.00  Istragas Jadran - ND Slovan 0:2  (0:1) 
1.SNL 93/94  1.krog  Ljubljana, Kodeljevo, 22.08.1993, ob 16.30  Slovan Mavrica - Jadran Dekani 0:0  (0:0) 
1.SNL 91/92  32.krog  Dekani, Ivana Gregoriča, 26.04.1992, ob 16.30  Jadran Lama - ND Slovan 3:2  (2:0) 
1.SNL 91/92  11.krog  Ljubljana, Kodeljevo, 06.10.1991, ob 11.00  Slovan Mavrica - Jadran Dekani 5:0  (1:0) 

5. krog
Jadran Dekani  :  Slovan
Dravinja  :  TKK Tolmin
Aluminij  :  Krka
Ilirija 1911  :  Vitanest Bilje
Gorica  :  Tabor Sežana
Beltinci Klima Tratnjek  :  Drava Ptuj
Brinje Grosuplje  :  Kety Emmi&Impol Bistrica
Rudar Velenje  :  Triglav Kranj

LESTVICA
1 Aluminij 0 0
2 Tabor Sežana 0 0
3 Gorica 0 0
4 Jadran Dekani 0 0
5 Krka 0 0
6 Beltinci Klima Tratnjek 0 0
7 Dravinja 0 0
8 Ilirija 1911 0 0
9 Slovan 0 0
10 Kety Emmi&Impol Bistrica 0 0
11 Brinje Grosuplje 0 0
12 Drava Ptuj 0 0
13 TKK Tolmin 0 0
14 Rudar Velenje 0 0
15 Triglav Kranj 0 0
16 Vitanest Bilje 0 0

STRELCI

DELI NA