12. krog |  Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT |  26.11.2023 ob 15.00

Novogradnje MB Tabor

4 : 0

Mons Claudius


Sodniki: Grbec Ermin (glavni sodnik), Kropf Eva (1. pomoč), Stanko Ian Luka (2. pomoč)
Delegat: Gostenčnik Gregor
Št. gledalcev: 40
Novogradnje MB Tabor
12 Naja Lederer V
4 Nia Planer
5 Anja Bijelić
6 Tija Lederer
7 Lina Wolf
8 Angelika Rukav K
11 Ella Majcenovič
13 Iza Sajko
14 Enja Gorgiev-Skutnik
16 Lana Sešek
17 Naida Hadžić


Rezervne igralke
3 Gabrijela Jurša Trantura
18 Maša Hojnik
19 Sofija Krstić

Mons Claudius
1 Rebeka Bajba Sovič V
3 Nika Kukovič
4 Jana Žerjav
7 Večerić Rebeka
8 Anamari Lia Turk K
9 Zala Novak
15 Jasmina Turnšek
16 Kaja Stojnšek
17 Milana Škopić
20 Iza Kunštek
21 Anika Rampre


Rezervne igralke
6 Alja Perkovič
14 Neli Turnšek

Trener
Anton Repnik

Trener
Rado Jurjec

Sodnik
Ermin Grbec

Zadetki
Naida Hadžić 1 : 0 3'
Ella Majcenovič 2 : 0 9'
Lina Wolf (11m) 3 : 0 41'
Lana Sešek 4 : 0 69'

Dogodki
Menjava Krstić /  Hadžić 46'
Menjava Turnšek /  Novak 75'
Menjava Perkovič /  Škopić 78'

12. krog
DNK Trbovlje 1 : 8 ŽNK Radlje
ŽNK Žalec 1 : 3 Primorje Gaia Naturelle
ŽNK Cerklje Ambrož team 7 : 0 ŽNK Gažon
ŽNK Goričko Stanjevci 0 : 4 ŽNK Radomlje Medex
Krim 2 : 3 ŽNK Mura Nona
Novogradnje MB Tabor 4 : 0 Mons Claudius
ŽNK Olimpija Ljubljana 5 : 0 ŽNK Aluminij

LESTVICA
1 ŽNK Mura Nona 19 47
2 ŽNK Cerklje Ambrož team 19 44
3 ŽNK Radomlje Medex 19 42
4 Primorje Gaia Naturelle 19 34
5 ŽNK Radlje 19 32
6 Krim 19 30
7 ŽNK Olimpija Ljubljana 19 26
8 Novogradnje MB Tabor 19 31
9 ŽNK Aluminij 19 29
10 ŽNK Gažon 19 23
11 DNK Trbovlje 19 20
12 ŽNK Žalec 19 14
13 Mons Claudius 19 8
14 ŽNK Goričko Stanjevci 19 1

STRELCI
1. Angelika Rukav 34
2. Lana Šernek 30
3. Ema Malgaj 19
4. Jerca Plevel 18
Lana Lesjak 18
6. Eva Muratović 16
7. Zala Omerza 15
8. Sara Medić 14
9. Zoja Potočnik 13
Naida Hadžić 13
Ula  Osolnik 13
12. Ela Velišček 12
Zoja Šrot 12
14. Anja Lukežič 11
Nella Gjergjek 11
16. Hana Serec 10
17. Nuša Škrobar 9
Maša Šegatin 9
Alena Shala 9
Kaja Prelovšek 9

DELI NA