9. krog |  Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT |  04.11.2023 ob 11.00

Mons Claudius

0 : 4

DNK Trbovlje


Sodniki: Vasle Žan Luka (glavni sodnik), Plevčak Dejan (1. pomoč), Černelič Melani (2. pomoč)
Delegat: Vozlič Srečko
Št. gledalcev: 30
Mons Claudius
1 Rebeka Bajba Sovič V
3 Nika Kukovič
4 Jana Žerjav
5 Lilu Romih
7 Večerić Rebeka
8 Anamari Lia Turk K
9 Zala Novak
15 Jasmina Turnšek
16 Kaja Stojnšek
20 Iza Kunštek
21 Anika Rampre


Rezervne igralke
6 Alja Perkovič
14 Neli Turnšek

DNK Trbovlje
1 Edina Duraković V
2 Brina Šprajc
3 Klara Hančič
4 Sara Muratović K
6 Aiša Velić
7 Erna Dedič
8 Maša Hrušovar
9 Sara Glavač
10 Eva Muratović
11 Alena Shala
15 Brina Rajh


Rezervne igralke
19 Kim Uštar V
14 Ena Beširević

Trener
Rado Jurjec

Trener
Hajrudin Ibrakić

Sodnik
Žan Luka Vasle

Zadetki
Alena Shala 0 : 1 29'
Eva Muratović 0 : 2 76'
Alena Shala 0 : 3 79'
Eva Muratović 0 : 4 81'

Dogodki
Menjava Beširević /  Glavač 63'
Menjava Turnšek /  Romih 73'
Menjava Perkovič /  Kunštek 82'
Menjava Uštar /  Duraković 82'

9. krog
ŽNK Aluminij 0 : 8 Krim
ŽNK Žalec 0 : 8 ŽNK Cerklje Ambrož team
Primorje Gaia Naturelle 11 : 0 ŽNK Goričko Stanjevci
Mons Claudius 0 : 4 DNK Trbovlje
ŽNK Mura Nona 9 : 0 ŽNK Gažon
ŽNK Radomlje Medex 1 : 1 ŽNK Radlje
ŽNK Olimpija Ljubljana 2 : 4 Novogradnje MB Tabor

LESTVICA
1 ŽNK Mura Nona 19 47
2 ŽNK Cerklje Ambrož team 19 44
3 ŽNK Radomlje Medex 19 42
4 Primorje Gaia Naturelle 19 34
5 ŽNK Radlje 19 32
6 Krim 19 30
7 ŽNK Olimpija Ljubljana 19 26
8 Novogradnje MB Tabor 19 31
9 ŽNK Aluminij 19 29
10 ŽNK Gažon 19 23
11 DNK Trbovlje 19 20
12 ŽNK Žalec 19 14
13 Mons Claudius 19 8
14 ŽNK Goričko Stanjevci 19 1

STRELCI
1. Angelika Rukav 34
2. Lana Šernek 30
3. Ema Malgaj 19
4. Jerca Plevel 18
Lana Lesjak 18
6. Eva Muratović 16
7. Zala Omerza 15
8. Sara Medić 14
9. Zoja Potočnik 13
Naida Hadžić 13
Ula  Osolnik 13
12. Ela Velišček 12
Zoja Šrot 12
14. Anja Lukežič 11
Nella Gjergjek 11
16. Hana Serec 10
17. Nuša Škrobar 9
Maša Šegatin 9
Alena Shala 9
Kaja Prelovšek 9

DELI NA