6. krog |  Križevci, Športni center Križevci |  07.10.2023 ob 14.00

ŽNK Goričko Stanjevci

1 : 9

ŽNK Žalec


Sodniki: Cifer Nina (glavni sodnik), Kranjc Andrej (1. pomoč), Gutalj Alex (2. pomoč)
Delegat: Fartelj Janez
Št. gledalcev: 30
ŽNK Goričko Stanjevci
37 Lana Ficko V
0 Nina Časar
4 Aneja Bedič
10 Nena Časar K
13 Lia Špilak
16 Saša Felkar
20 Lia Sukič
29 Katja Vukosavljević
35 Lazar Lana
50 Pia Celec
52 Zara Sukič


Rezervne igralke
3 Anamari Lutar
36 Nina Bedič

ŽNK Žalec
1 Ariana Kovačič V
3 Lea Pančur
4 Zoja Potočnik K
5 Maruša Raško
6 Nicole Blatnik
7 Samanta Knific
10 Gaja Brence
11 Žana Stojaković
14 Maša Gradišek
15 Beti Lukež
16 Mojca Križnik

Trener
Bojan Sukič

Trener
Tilen Šmigoc

Sodnik
Nina Cifer

Zadetki
Lazar Lana 1 : 0 3'
Maša Gradišek 1 : 1 14'
Samanta Knific 1 : 2 47'
Zoja Potočnik 1 : 3 55'
Nicole Blatnik 1 : 4 63'
Zoja Potočnik 1 : 5 70'
Nicole Blatnik 1 : 6 77'
Zoja Potočnik 1 : 7 81'
Zoja Potočnik 1 : 8 87'
Samanta Knific 1 : 9 90'

Dogodki
Menjava Bedič /  Celec 25'
Menjava Lutar /  Bedič 69'

6. krog
ŽNK Radomlje Medex 7 : 0 Mons Claudius
ŽNK Gažon 0 : 2 ŽNK Aluminij
DNK Trbovlje 0 : 0 ŽNK Olimpija Ljubljana
Krim 3 : 0 Novogradnje MB Tabor
ŽNK Goričko Stanjevci 1 : 9 ŽNK Žalec
ŽNK Cerklje Ambrož team 1 : 2 ŽNK Mura Nona
ŽNK Radlje 2 : 3 Primorje Gaia Naturelle

LESTVICA
1 ŽNK Mura Nona 19 47
2 ŽNK Cerklje Ambrož team 19 44
3 ŽNK Radomlje Medex 19 42
4 Primorje Gaia Naturelle 19 34
5 ŽNK Radlje 19 32
6 Krim 19 30
7 ŽNK Olimpija Ljubljana 19 26
8 Novogradnje MB Tabor 19 31
9 ŽNK Aluminij 19 29
10 ŽNK Gažon 19 23
11 DNK Trbovlje 19 20
12 ŽNK Žalec 19 14
13 Mons Claudius 19 8
14 ŽNK Goričko Stanjevci 19 1

STRELCI
1. Angelika Rukav 34
2. Lana Šernek 30
3. Ema Malgaj 19
4. Jerca Plevel 18
Lana Lesjak 18
6. Eva Muratović 16
7. Zala Omerza 15
8. Sara Medić 14
9. Zoja Potočnik 13
Naida Hadžić 13
Ula  Osolnik 13
12. Ela Velišček 12
Zoja Šrot 12
14. Anja Lukežič 11
Nella Gjergjek 11
16. Hana Serec 10
17. Nuša Škrobar 9
Maša Šegatin 9
Alena Shala 9
Kaja Prelovšek 9

DELI NA