19. krog |  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin |  03.03.2024 ob 15.00  | Prenos: Stream nzs.si

TKK Tolmin

1 : 2

Beltinci Klima Tratnjek


Sodniki: Jazbec Žan (glavni sodnik), Vojska Matej (1. pomoč), Čiča Miodrag (2. pomoč)
Delegat: Hafner Marko
Št. gledalcev: 250
TKK Tolmin
1 Lucas Erjavšek V
2 Marko Furlan
4 Jani Šturm
5 Rastko Marsenić
6 Anej Kujović
7 Nejc Močnik
8 Bine Kavčič K
11 Luka Simic
14 Vinko Skrbin
17 Nejc Kumer
19 Vito Čilić


Rezervni igralci
12 Jaka Konec V
9 Matic Perše
18 Luka Rutar
21 Ralph Max Alexander Kerrebijn
22 Dani Perše
24 David Frelih

Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver K V
7 Maksimiljan Zorman
8 Patrik Jug
10 Luka Pihler
18 Vito Štrakl
29 Jan Bruno Kralj
31 Henrik Nerguti
44 Jakov Katuša
47 Alan Kaučič
77 Žan Črnko
88 Marin Rantaša


Rezervni igralci
12 Patrik Legen V
5 Gašper Vodeb
6 Nenad Ignjič
9 Adis Emruli
11 Bruno Bujan
19 Denis Leban
20 Tarik Bagola
79 Gašper Černe
99 Tian Kosi

Trener
Sanel Konjević

Trener

Sodnik
Žan Jazbec

Zadetki
Nejc Močnik 1 : 0 6'
Denis Leban 1 : 1 63'
Denis Leban 1 : 2 72'

Dogodki
Alan Kaučič 36'
Menjava Frelih /  Čilić 61'
Menjava Černe /  Katuša 61'
Menjava Leban /  Jug 61'
Menjava Perše /  Kujović 73'
Menjava Perše /  Marsenić 81'
Menjava Kerrebijn /  Močnik 81'
Menjava Emruli /  Kralj 81'
Menjava Bagola /  Nerguti 89'

19. krog
Krka 3 : 1 Triglav Kranj
Jadran Dekani 0 : 0 Ilirija 1911
Vitanest Bilje 1 : 3 Primorje eMundia
Brinje Grosuplje 4 : 1 Tabor Sežana
Rudar Velenje 3 : 1 Fužinar SIJ Ravne Systems
Nafta 1903 1 : 3 Gorica
TKK Tolmin 1 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
Dravinja 3 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica

LESTVICA
1 Beltinci Klima Tratnjek 19 39
2 Nafta 1903 19 39
3 Primorje eMundia 19 36
4 Gorica 19 34
5 Triglav Kranj 19 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 19 30
7 Brinje Grosuplje 19 29
8 Jadran Dekani 19 27
9 TKK Tolmin 19 23
10 Vitanest Bilje 19 22
11 Rudar Velenje 19 22
12 Krka 19 21
13 Dravinja 19 21
14 Fužinar SIJ Ravne Systems 19 19
15 Ilirija 1911 19 18
16 Tabor Sežana 19 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 11
3. Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Ismir Nadarević 9
Robert Čakš 9
7. Lan Piskule 8
Adriano Bloudek 8
9. Kebba Kebell Suso 7
Jaša Martinčič 7
Nejc Močnik 7
12. Veron Šalja 6
Ante Kuliš 6
Franci Perko 6
Aleks Stojaković 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
17. Chidera Henry Nwoga 5
Žan Bešir 5
Luka Baruca 5
Ikenna Divine Igwe 5

DELI NA