19. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  03.03.2024 ob 13.00  | Prenos: Sportklub 1

Nafta 1903

1 : 3

Gorica


Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Holcman Aljaž (2. pomoč)
Delegat: Kacijan Danilo
Št. gledalcev: 600
Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
17 Silvio Pigac
20 Žan Bešir
21 Matic Paljk
23 Žan Kumer
77 Blaž Urh


Rezervni igralci
1 Luka Andrašec V
12 Safet Jahić V
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
19 Blaž Sintič
27 Tin Polić
44 Anej Horvat
70 Niko Zamuda
95 Dávid Zoltán Gergő

Gorica
32 Dennis Zeriali V
7 Haris Kadrić
10 Luka Baruca
11 Luka Marjanac
18 Amadej Marinič
19 Raymond Lakeen Inwen Langan Mungian
21 Lazar Sajčić
22 Dragan Brkić
23 Adis Hodžić
25 Robert Ćosić
43 Darko Hrka K


Rezervni igralci
16 Alen Jurca V
4 Aljaž Vadjunec
8 Darius Daniel Jalinous
9 Sebastian Lesjak
17 Ilan Libé Mohamed Kouassi
27 Maj Blažič
28 Kalani Carrilho Dos Santos Almeida
55 Denis Cerovec
90 Boris Krstić

Trener
József Bozsik

Trener
Miran Srebrnič

Sodnik
Damjan Novarlić

Zadetki
Luka Baruca (11m) 0 : 1 24'
Lazar Sajčić 0 : 2 48'
Luka Baruca 0 : 3 68'
Toni Lun Bončina 1 : 3 76'

Dogodki
Adis Hodžić 17'
Žan Kumer 22'
Matic Paljk 22'
Menjava Zoltán Gergő /  Pigac 26'
Josip Vuica 27'
Dávid Zoltán Gergő 43'
Menjava Igrec /  Kumer 53'
Raymond Lakeen Inwen Langan Mungian 58'
Blaž Urh 67'
Menjava Jalinous /  Inwen Langan Mungian 69'
Menjava Carrilho Dos Santos Almeida /  Marjanac 80'
Menjava Polić /  Vuica 84'
Menjava Krstić /  Kadrić 87'
Menjava Lesjak /  Brkić 87'

19. krog
Krka 3 : 1 Triglav Kranj
Jadran Dekani 0 : 0 Ilirija 1911
Vitanest Bilje 1 : 3 Primorje eMundia
Brinje Grosuplje 4 : 1 Tabor Sežana
Rudar Velenje 3 : 1 Fužinar SIJ Ravne Systems
Nafta 1903 1 : 3 Gorica
TKK Tolmin 1 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
Dravinja 3 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica

LESTVICA
1 Beltinci Klima Tratnjek 19 39
2 Nafta 1903 19 39
3 Primorje eMundia 19 36
4 Gorica 19 34
5 Triglav Kranj 19 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 19 30
7 Brinje Grosuplje 19 29
8 Jadran Dekani 19 27
9 TKK Tolmin 19 23
10 Vitanest Bilje 19 22
11 Rudar Velenje 19 22
12 Krka 19 21
13 Dravinja 19 21
14 Fužinar SIJ Ravne Systems 19 19
15 Ilirija 1911 19 18
16 Tabor Sežana 19 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 11
3. Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Ismir Nadarević 9
Robert Čakš 9
7. Lan Piskule 8
Adriano Bloudek 8
9. Kebba Kebell Suso 7
Jaša Martinčič 7
Nejc Močnik 7
12. Veron Šalja 6
Ante Kuliš 6
Franci Perko 6
Aleks Stojaković 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
17. Chidera Henry Nwoga 5
Žan Bešir 5
Luka Baruca 5
Ikenna Divine Igwe 5

DELI NA