3. krog |  Maribor, Športni park Tabor Maribor |  27.08.2023 ob 11.00

Novogradnje MB Tabor

4 : 0

Rudar Velenje


Sodniki: Klemenčič Tilen (glavni sodnik), Stanko Ian Luka (1. pomoč), Mušič Doroteja (2. pomoč)
Delegat: Lunežnik Andrej
Št. gledalcev: 50
Novogradnje MB Tabor
1 Golob Mironov Maks V
4 Samir Mešković
5 Luka Premzl K
6 Faris Ahmetović
7 Nikola Zevnik
8 Lan Sentič
9 Urban Ornik
12 Žiga Novak
13 Tay Ber
15 Nardi Përzhaku
17 Almir Haliti


Rezervni igralci
2 Blaž Aber
3 Jan Bezgovšek
10 Amel Dulić
11 Jaša Fingušt
14 Matic Suljić
16 Rok Završnik
18 Matija Vehovar

Rudar Velenje
12 Adis Huseinović V
2 Alvaro Reberšak Ježovnik
3 Savo Sprečaković
6 Lovro Jerič
8 Daris Mušić
9 Lukas Škrobot
11 Edin Hoxhaj
14 Tjaš Klemenčič Florjanc K
15 Nace Kovač
16 Urban Potočnik
17 David Zajc


Rezervni igralci
1 Gal Padovan V
4 Ognjen Moravac
5 Lenart Rok Benčina
7 Fran Kukovec
10 Adriano Romih
18 Nik Feldin
19 Eman Ibrahimović

Trener
Tadej Cipot

Trener
Franci Oblak

Sodnik
Tilen Klemenčič

Zadetki
Žiga Novak 1 : 0 3'
Nardi Përzhaku 2 : 0 7'
Samir Mešković 3 : 0 40'
Nardi Përzhaku 4 : 0 58'

Dogodki
Menjava Ibrahimović /  Mušić 35'
Menjava Fingušt /  Zevnik 46'
Menjava Romih /  Reberšak Ježovnik 58'
Menjava Moravac /  Sprečaković 58'
Menjava Vehovar /  Ahmetović 60'
Menjava Bezgovšek /  Haliti 60'
Menjava Suljić /  Novak 65'
Menjava Dulić /  Ornik 65'
Menjava Feldin /  Potočnik 71'
Menjava Benčina /  Jerič 71'

3. krog
Aluvar Beltinci 2 : 1 Drava
Miklavž 1 : 4 Krško Posavje
Veržej Sparta Slatina 2 : 3 Kety Emmi&Impol Bistrica
Šampion ZEUS 2 : 2 Nafta 1903
Novogradnje MB Tabor 4 : 0 Rudar Velenje

LESTVICA
1 Kety Emmi&Impol Bistrica 16 40
2 Krško Posavje 16 34
3 Nafta 1903 16 33
4 Veržej Sparta Slatina 16 25
5 Novogradnje MB Tabor 16 24
6 Aluvar Beltinci 16 23
7 Rudar Velenje 16 23
8 Šampion ZEUS 16 18
9 Miklavž 16 8
10 Drava 16 0

STRELCI
1. Miha Šarkezi 14
2. Miha Kokaš 13
Gašper Faktor 13
4. Svit Medved 12
Nik Hočevar 12
6. Ismail Iseni 11
7. Vid Čeč 9
8. Valentin Vukovič Kosi 7
Nardi Përzhaku 7
10. Tim Hvalič 6
11. Tjaš Klemenčič Florjanc 5
Aljaž Mraz 5
Patrik Papotnik 5
Jakob Cigüt 5
Lan Sentič 5
16. Nik Marušič 4
Nino Strnad 4
Amel Dulić 4
Alen Balažic 4
Arnel Kuntner Taraj 4

DELI NA