3. krog |  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT |  02.09.2023 ob 11.00

Primorje Gaia Naturelle

4 : 0

Mons Claudius


Sodniki: Kodrič Aleks (glavni sodnik), Abram Tine (1. pomoč), Rudolf Matjaž (2. pomoč)
Delegat: Simčič Batagelj Monika
Št. gledalcev: 30
Primorje Gaia Naturelle
12 Jana Bratina V
2 Sara Vegelj
3 Lina Štolfa
4 Maša Vegelj
6 Lien Coraci Starc
7 Vita Mamić
10 Nami Tanjić K
11 Žana Breščak
13 Sara Kopatin
14 Anja Lukežič
16 Anja Čoha


Rezervne igralke
5 Lara Mihelj
8 Zoja Bratina
9 Ula Kalin
15 Ela Bassanese
17 Alja Mužina

Mons Claudius
12 Nika Kukovič V
3 Dorotea Kanjuh Grozaj
4 Jana Žerjav
5 Iza Kunštek
7 Večerić Rebeka
8 Anamari Lia Turk K
9 Zala Novak
10 Rebeka Bajba Sovič
11 Zoja Prevolšek
13 Anika Rampre
16 Kaja Stojnšek


Rezervne igralke
6 Alja Perkovič
14 Neli Turnšek
15 Jasmina Turnšek
17 Milana Škopić

Trener
Luka Kompara

Trener
Rado Jurjec

Sodnik
Aleks Kodrič

Zadetki
Nami Tanjić 1 : 0 6'
Vita Mamić 2 : 0 8'
Sara Vegelj 3 : 0 28'
Nami Tanjić 4 : 0 42'

Dogodki
Menjava Bratina /  Mamić 46'
Menjava Mihelj /  Coraci Starc 56'
Menjava Turnšek /  Novak 57'
Menjava Kalin /  Tanjić 66'
Menjava Škopić /  Kanjuh Grozaj 74'
Menjava Mužina /  Lukežič 79'
Menjava Turnšek /  Sovič 80'
Menjava Perkovič /  Kunštek 81'

3. krog
ŽNK Goričko Stanjevci 0 : 14 ŽNK Cerklje Ambrož team
Krim 4 : 1 DNK Trbovlje
ŽNK Žalec 2 : 3 ŽNK Radlje
ŽNK Aluminij 1 : 5 ŽNK Mura Nona
Primorje Gaia Naturelle 4 : 0 Mons Claudius
ŽNK Olimpija Ljubljana 0 : 2 ŽNK Radomlje Medex
Novogradnje MB Tabor 3 : 0 ŽNK Gažon

LESTVICA
1 ŽNK Mura Nona 19 47
2 ŽNK Cerklje Ambrož team 19 44
3 ŽNK Radomlje Medex 19 42
4 Primorje Gaia Naturelle 19 34
5 ŽNK Radlje 19 32
6 Krim 19 30
7 ŽNK Olimpija Ljubljana 19 26
8 Novogradnje MB Tabor 19 31
9 ŽNK Aluminij 19 29
10 ŽNK Gažon 19 23
11 DNK Trbovlje 19 20
12 ŽNK Žalec 19 14
13 Mons Claudius 19 8
14 ŽNK Goričko Stanjevci 19 1

STRELCI
1. Angelika Rukav 34
2. Lana Šernek 30
3. Ema Malgaj 19
4. Jerca Plevel 18
Lana Lesjak 18
6. Eva Muratović 16
7. Zala Omerza 15
8. Sara Medić 14
9. Zoja Potočnik 13
Naida Hadžić 13
Ula  Osolnik 13
12. Ela Velišček 12
Zoja Šrot 12
14. Anja Lukežič 11
Nella Gjergjek 11
16. Hana Serec 10
17. Nuša Škrobar 9
Maša Šegatin 9
Alena Shala 9
Kaja Prelovšek 9

DELI NA