25. krog |  Ljubljana, Športni park Kodeljevo |  20.05.2023

Slovan

  :  

Brda Dobrovo


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Slovan
P
Slovan 0 : 7 Adria
P
Slovan 1 : 3 Tinex Šenčur
P
Brda Dobrovo 4 : 3 Slovan
P
Škofja Loka 3 : 2 Slovan
P
Slovan 0 : 4 Fama Vipava
Brda Dobrovo
P
Brda Dobrovo 1 : 2 Tinex Šenčur
N
Izola 1 : 1 Brda Dobrovo
Z
Brda Dobrovo 4 : 3 Slovan
N
Škofja Loka 1 : 1 Brda Dobrovo
Z
Šobec Lesce 1 : 3 Brda Dobrovo


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Slovan 13 1 6 6 14
NK Brda Dobrovo 13 6 6 1 27
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Slovan 6 1 3 2 5
NK Brda Dobrovo 6 2 3 1 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Slovan 7 0 3 4 9
NK Brda Dobrovo 7 4 3 0 19



Vse medsebojne tekme

22/23  12.krog  Vipolže, Športni park Vipolže - pomožno igr., 29.10.2022, ob 15.00  Brda - Slovan 4:3  (2:3) 
21/22  23.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 08.05.2022, ob 17.00  Brda - Slovan 3:2  (1:1) 
21/22  10.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 16.10.2021, ob 15.00  Slovan - Brda 1:1  (0:1) 
08/09  24.krog  Vipolže, Igrišče Vipolže, 17.05.2009, ob 17.30  - 5:0  (3:0) 
08/09  11.krog  LJUBLJANA, Š.P. KODELJEVO, 18.10.2008, ob 15.00  - 4:3  (3:1) 
07/08  16.krog  LJUBLJANA, Š.P. KODELJEVO, 22.03.2008, ob 15.00  - 0:2  (0:1) 
07/08  3.krog  Dobrovo v Brdih, Vipolže, 26.08.2007, ob 17.00  - 2:2  (1:2) 
06/07  17.krog  Dobrovo v Brdih, Vipolže, 01.04.2007, ob 16.00  - 1:1  (1:1) 
06/07  4.krog  Ljubljana, Ljubljana - Kodeljevo, 02.09.2006, ob 17.00  - 0:2  (0:0) 
05/06  16.krog  Vipolže v Goriških Brdih, 02.04.2006, ob 16,00  - 0:0  (0:0) 
05/06  3.krog  LJUBLJANA, 28.08.2005, ob 17.00  - 0:0  (0:0) 
04/05  26.krog  Vipolže v Goriških brdih, 11.06.2005, ob 17,00  - 4:1  (1:0) 
04/05  13.krog  Ljubljana, 06.11.2004, ob 14,00  - 0:0  (0:0) 

25. krog
Slovan  :  Brda Dobrovo
Škofja Loka  :  Tinex Šenčur
Fama Vipava  :  Adria
Sava Kranj  :  TKK Tolmin
Eksist Žiri  :  Svoboda Ljubljana
Visoko  :  Šobec Lesce
Izola  :  Dren Vrhnika

LESTVICA
1 TKK Tolmin 14 33
2 Tinex Šenčur 14 32
3 Adria 14 30
4 Dren Vrhnika 13 29
5 Svoboda Ljubljana 14 23
6 Fama Vipava 14 19
7 Šobec Lesce 14 19
8 Škofja Loka 14 19
9 Izola 14 17
10 Brda Dobrovo 13 13
11 Eksist Žiri 14 13
12 Visoko 14 7
13 Sava Kranj 14 7
14 Slovan 14 4

STRELCI
1. Filip Škerl 12
2. Alen Keranović 7
Amadej Marinič 7
Miha Kopatin 7
5. Jaka Nežmah 6
Blaž Poljanec 6
7. Samo Kokalj 5
Luka Rutar 5
Nejc Močnik 5
Franci Perko 5
Žan Bunić 5
Rok Mlakar 5
Žiga Peršič 5
14. Jovan Koprivica 4
Samuel Ebuka Obi 4
Žan Hudin 4
Kristian Dakič 4
Mateo Klarić 4
Matej Žižmond 4
Nejc Kolman 4

DELI NA