19. krog |  Ljubljana, Stadion Ilirija |  05.03.2023 ob 15.00

Ilirija 1911

  :  

Nafta 1903


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Ilirija 1911
Z
Brinje Grosuplje 0 : 2 Ilirija 1911
P
Ilirija 1911 2 : 3 Aluminij
P
Rogaška 1 : 0 Ilirija 1911
Z
Ilirija 1911 3 : 1 Rudar Velenje
Z
Krško 0 : 4 Ilirija 1911
Nafta 1903
Z
Nafta 1903 4 : 2 Krško
P
Krka 2 : 1 Nafta 1903
P
Nafta 1903 2 : 4 Primorje
N
Nafta 1903 2 : 2 Vitanest Bilje
Z
Roltek Dob 1 : 2 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 7 2 1 4 6
ND Lendava 1903 7 4 1 2 16
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 3 2 0 1 3
ND Lendava 1903 3 1 0 2 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 4 0 1 3 3
ND Lendava 1903 4 3 1 0 12



Vse medsebojne tekme

22/23  4.krog  Lendava, Športni park Lendava, 19.08.2022, ob 20.00  Nafta 1903 - Ilirija 1911 3:0  (1:0) 
21/22  25.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 18.04.2022, ob 17.00  Ilirija 1911 - Nafta 1903 1:0  (1:0) 
21/22  10.krog  Lendava, Športni park Lendava, 01.10.2021, ob 19.00  Nafta 1903 - Ilirija 1911 2:1  (2:0) 
18/19  30.krog  Lendava, Športni park Lendava, 26.05.2019, ob 17.00  Nafta 1903 - Ilirija 1911 5:0  (2:0) 
18/19  15.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 11.11.2018, ob 14.00  Ilirija 1911 - Nafta 1903 2:0  (0:0) 
17/18  24.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 21.04.2018, ob 14.00  Ilirija 1911 - Nafta 1903 0:4  (0:0) 
17/18  9.krog  Lendava, Športni park Lendava, 29.09.2017, ob 20.00  Nafta 1903 - Ilirija 1911 2:2  (1:1) 

19. krog
Aluminij  :  Rudar Velenje
Rogaška  :  Brinje Grosuplje
Ilirija 1911  :  Nafta 1903
Krško  :  Triglav Kranj
Krka  :  Fužinar Vzajemci
Primorje  :  Kety Emmi&Impol Bistrica
Vitanest Bilje  :  Beltinci Klima Tratnjek
Roltek Dob  :  Jadran Dekani

LESTVICA
1 Rogaška 18 43
2 Aluminij 18 39
3 Krka 18 37
4 Ilirija 1911 18 32
5 Nafta 1903 18 28
6 Beltinci Klima Tratnjek 18 25
7 Vitanest Bilje 18 24
8 Primorje 18 22
9 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 21
10 Fužinar Vzajemci 18 21
11 Rudar Velenje 18 21
12 Jadran Dekani 18 20
13 Triglav Kranj 18 18
14 Krško 17 15
15 Roltek Dob 18 15
16 Brinje Grosuplje 17 12

STRELCI
1. Matej Poplatnik 14
2. Bamba Susso 13
3. Nik Marinšek 12
4. Nejc Gradišar 9
Gašper Černe 9
6. Dino Kapitanović 8
7. Faris Zubanović 7
Marko Musulin 7
Stjepan Oštrek 7
Gal Grobelnik 7
Anel Hajrić 7
Dejan Djermanović 7
13. Chris Cener 6
Tai Matea Panić 6
Miloš Gordić 6
16. Dejan Maksimović 5
Filip Kosić 5
Artur Sagitov 5
Henrik Nerguti 5
Daniel Mikolaj Skiba 5

DELI NA