1. krog |  Velesovo, Nogometni center Velesovo |  14.08.2022 ob 17.00  | Prenos: Planet 2

ŽNK Cerklje

  :  

Krim


Sodniki: Misja Tjaša (glavni sodnik), Škrban Kaja (1. pomoč), Špur Staša (2. pomoč)
Delegat: Mohar Janez
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Cerklje 12 3 1 8 27
Krim RollJet 12 8 1 3 35
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Cerklje 4 1 0 3 12
Krim RollJet 4 3 0 1 13
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Cerklje 8 2 1 5 15
Krim RollJet 8 5 1 2 22



Vse medsebojne tekme

21/22  21.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 22.05.2022, ob 11.00  Krim - ŽNK Cerklje 0:5  (0:1) 
21/22  13.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 13.03.2022, ob 16.00  Krim - ŽNK Cerklje 2:1  (0:1) 
21/22  6.krog  Velesovo, Nogometni center Velesovo, 03.10.2021, ob 11.00  ŽNK Cerklje - Krim 8:2  (5:0) 
20/21  15.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 28.03.2021, ob 15.00  ŽNK Krim RollJet - ŽNK Cerklje 3:1  (0:0) 
20/21  13.krog  Velesovo, Nogometni center Velesovo, 14.03.2021, ob 11.00  ŽNK Cerklje - ŽNK Krim RollJet 2:6  (1:3) 
20/21  6.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 13.09.2020, ob 16.00  ŽNK Krim RollJet - ŽNK Cerklje 7:1  (2:1) 
19/20  7.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 13.10.2019, ob 15.30  ŽNK Krim RollJet - ŽNK Cerklje 0:2  (0:0) 
18/19  20.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 19.05.2019, ob 17.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Cerklje 5:1  (4:0) 
18/19  12.krog  Velesovo, Nogometni center Velesovo, 25.11.2018, ob 11.00  ŽNK Cerklje - ŽNK Krim Rolljet 2:3  (2:0) 
18/19  5.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 17.10.2018, ob 15.30  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Cerklje 3:3  (2:0) 
17/18  15.krog  Velesovo, Nogometni center Velesovo, 15.04.2018, ob 14.00  ŽNK Cerklje - ŽNK Krim Rolljet 0:2  (0:1) 
17/18  6.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 08.10.2017, ob 15.30  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Cerklje 2:1  (0:0) 

1. krog
ŽNK Olimpija Ljubljana  :  ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Primorje Gaia Naturelle  :  ŽNK Ljubljana
ŽNK Cerklje  :  Krim
ŽNK Doxakey  :  ŽNK Radomlje Medex

LESTVICA
1 Krim 0 0
2 ŽNK Doxakey 0 0
3 Primorje Gaia Naturelle 0 0
4 ŽNK Cerklje 0 0
5 ŽNK Ljubljana 0 0
6 ŽNK Olimpija Ljubljana 0 0
7 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 0 0
8 ŽNK Radomlje Medex 0 0

STRELCI

DELI NA