9. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  24.09.2022 ob 16.00

Primorje

2 : 2

Rudar Velenje


Sodniki: Matoša Martin (glavni sodnik), Vojska Matej (1. pomoč), Kolenc Leon (2. pomoč)
Delegat: Besednjak Aljoša
Št. gledalcev: 130
Primorje
22 Arian Rener V
2 Miha Dobnikar
8 Marko Nunić
10 Amel Džuzdanović K
11 Matic Zavnik
12 Leonardo Peixoto Principe
13 Matic Paljk
14 Luka Badžim
15 Haris Dedić
17 Tomislav Valentić
19 Toni Lun Bončina


Rezervni igralci
1 Jan Zagomilšek V
32 Kristian Boglić V
3 Maj Fogec
4 Borna Proleta
5 Kris Kolar Leban
6 Robin Zanjko
7 Elian Demirović
18 Tarik Čandić
21 Nik Jermol

Rudar Velenje
22 Kristijan Sekulić V
4 Luka Verbič
5 Vinko Bićanić
8 Filip Kosić
18 Omar Kočar K
20 Sampson Boampong Wirekoh
21 Nik Omladič
26 Marko Martinović
29 Marin Karabatić
77 Boško Bošković
97 Luka Baruca


Rezervni igralci
72 Duje Biuk V
3 Vincent Russell Borden
7 Denis Tubić
10 Sandro Jovanović
12 Juraj Spudić
17 Amadej Vošnjak
24 Urh Gaber Majcenovič

Trener
Milan Anđelković

Trener
Simon Dvoršak

Sodnik
Martin Matoša

Zadetki
Borna Proleta 1 : 0 60'
Filip Kosić (11m) 1 : 1 71'
Nik Omladič 1 : 2 83'
Borna Proleta 2 : 2 93'

Dogodki
Marko Martinović 14'
Sampson Boampong Wirekoh 33'
Matic Paljk 42'
Menjava Spudić /  Martinović 46'
Menjava Vošnjak /  Wirekoh 46'
Haris Dedić 51'
Menjava Čandić /  Džuzdanović 53'
Menjava Proleta /  Dedić 53'
Menjava Tubić /  Verbič 62'
Boško Bošković 65'
Marin Karabatić 77'
Miha Dobnikar 78'
Luka Baruca 80'
Menjava Majcenovič /  Baruca 81'
Menjava Jermol /  Zavnik 81'
Menjava Zanjko /  Bončina 81'
Menjava Borden /  Kosić 85'
Tomislav Valentić 91'

9. krog
Aluminij 3 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Krka 3 : 1 Vitanest Bilje
Nafta 1903 2 : 0 Triglav Kranj
Primorje 2 : 2 Rudar Velenje
Ilirija 1911 0 : 0 Jadran Dekani
Rogaška 3 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Brinje Grosuplje 2 : 3 Fužinar Vzajemci
Krško  :  Roltek Dob

LESTVICA
1 Krka 9 23
2 Aluminij 10 23
3 Rogaška 10 21
4 Nafta 1903 10 20
5 Vitanest Bilje 10 16
6 Ilirija 1911 10 14
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 10 14
8 Beltinci Klima Tratnjek 10 12
9 Fužinar Vzajemci 10 12
10 Krško 9 11
11 Primorje 10 11
12 Jadran Dekani 10 9
13 Rudar Velenje 10 9
14 Roltek Dob 8 7
15 Triglav Kranj 10 7
16 Brinje Grosuplje 10 5

STRELCI
1. Bamba Susso 11
2. Nik Marinšek 8
3. Matej Poplatnik 6
Faris Zubanović 6
Marko Musulin 6
6. Dejan Djermanović 5
Gal Grobelnik 5
Tai Matea Panić 5
9. Matic Marcius 4
Tomislav Hanžek 4
Dragan Brkić 4
Stjepan Oštrek 4
Dino Kapitanović 4
14. Mateo Lovrić 3
Barnabás László Fehér 3
Filip Kosić 3
Milan Đajič 3
Chris Cener 3
Nermin Haljeta 3
Mark Gulič 3

DELI NA