14. krog |   |  21.02.2021

ŠD Extrem

  :  

ŠD Mlinše


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŠD Extrem
P
ŠD Extrem 5 : 7 KMN Benedikt - Sv. Trojica
P
KMN Bronx Škofije 8 : 4 ŠD Extrem
ŠD Mlinše
Z
ŠD Mlinše 6 : 4 KMN Slovenske gorice
Z
Futsal klub Dobrepolje 1 : 6 ŠD Mlinše
Z
ŠD Mlinše 5 : 4 KMN Benedikt - Sv. Trojica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Extreme 13 0 6 7 30
ŠD Mlinše 13 7 6 0 50
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Extreme 6 0 2 4 13
ŠD Mlinše 6 4 2 0 23
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Extreme 7 0 4 3 17
ŠD Mlinše 7 3 4 0 27



Vse medsebojne tekme

FUTU172223  6.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 29.10.2022, ob 15.00  ŠD Mlinše - ŠD Extrem 5:4  (5:1) 
FUTU192223  4.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 09.10.2022, ob 15.00  ŠD Mlinše - ŠD Extrem 6:0  (1:0) 
FUTU192122  18.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 27.02.2022, ob 15.00  ŠD Mlinše - ŠD Extrem 2:2  (2:0) 
FUTU192122  5.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 24.10.2021, ob 17.00  ŠD Extrem - ŠD Mlinše 2:2  (1:0) 
FPOKAL2122  1.krog  Športna dvorana Sodražica, 05.11.2021, ob 19.30  ŠD Extrem - ŠD Mlinše 3:5  (1:1) 
FUTU192021  3.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 11.10.2020, ob 16.00  ŠD Extrem - ŠD Mlinše 2:2  (0:1) 
2SFL1920  17.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 15.02.2020, ob 20.00  Mlinše - ŠD Extrem 4:1  (2:1) 
2SFL1920  10.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 29.11.2019, ob 20.15  Mlinše - ŠD Extrem 6:6  (2:3) 
2SFL1920  3.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 04.10.2019, ob 19.30  ŠD Extrem - Mlinše 2:4  (0:4) 
2SFL1819  11.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 22.12.2018, ob 18.00  ŠD Mlinše - Extrem Sodražica 3:3  (1:2) 
2SFL1819  2.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 06.10.2018, ob 19.30  Extrem Sodražica - ŠD Mlinše 3:4  (0:2) 
2SFL1718  11.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 13.01.2018, ob 19.30  ŠD Extrem - Mlinše 1:6  (1:2) 
2SFL1718  2.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 07.10.2017, ob 20.00  Mlinše - ŠD Extrem 1:1  (0:0) 

14. krog
KMN Meteorplast  :  Futsal klub Dobrepolje
KMN Bronx Škofije  :  KMN Slovenske gorice
ŠD Extrem  :  ŠD Mlinše
NK Ribnica  :  KMN Benedikt - Sv. Trojica

LESTVICA
1 NK Ribnica 3 9
2 ŠD Mlinše 3 9
3 KMN Meteorplast 2 6
4 KMN Benedikt - Sv. Trojica 2 3
5 KMN Bronx Škofije 3 3
6 ŠD Extrem 2 0
7 Futsal klub Dobrepolje 2 0
8 KMN Slovenske gorice 3 0

STRELCI
1. Jakob Čampa 9
2. Edi Midžan 8
Vid Škerget 8
4. Naja Poje Mihelič 6
5. Sean Subašić 5
Nejc Vundrl 5
Vid Strnad 5
8. Vid Kranjc 4
Amadej Ploj 4
10. Eldar Kurtić 3
Luka Kujavec 3
Lan Glažar 3
Mihael Čop 3
14. David Mulec 2
Gabriel Šabeder 2
Aljaž Bergant 2
Tadej  Cupać 2
Tjaš Trobentar 2
Klemen Senekovič 2
Maj Bržan 2

DELI NA