13. krog |   |  14.02.2021

Futsal klub Dobrepolje

  :  

KMN Bronx Škofije


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Futsal klub Dobrepolje
P
Futsal klub Dobrepolje 1 : 6 ŠD Mlinše
P
Futsal klub Dobrepolje 0 : 7 NK Ribnica
KMN Bronx Škofije
P
KMN Bronx Škofije 1 : 9 NK Ribnica
P
KMN Meteorplast 4 : 3 KMN Bronx Škofije
Z
KMN Bronx Škofije 8 : 4 ŠD Extrem


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobrepolje 69 25 4 40 353
KMN Bronx Škofije 69 40 4 25 320
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobrepolje 33 14 1 18 202
KMN Bronx Škofije 33 18 1 14 143
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobrepolje 36 11 3 22 151
KMN Bronx Škofije 36 22 3 11 177



Vse medsebojne tekme

FUTU15Z2223  8.krog  Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 27.11.2022, ob 14.30  Futsal klub Dobrepolje - KMN Bronx Škofije 22:1  (9:0) 
FUTU192223  8.krog  Koper, Športna dvorana Bonifika, 06.11.2022, ob 16.00  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 3:7  (3:3) 
FUTU13Z2223  4.krog  Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina, 26.11.2022, ob 13.00  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 5:3  (2:1) 
1SFL2223  4.krog  Koper, Športna dvorana Bonifika, 30.09.2022, ob 20.45  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 5:1  (1:1) 
FUTU172223  2.krog  Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 01.10.2022, ob 16.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Bronx Škofije 12:0  (5:0) 
FUTU13Z2223  1.krog  Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina, 29.10.2022, ob 10.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Bronx Škofije 0:7  (0:2) 
FUTU15Z2223  1.krog  Koper, Športna dvorana OŠ Koper, 02.10.2022, ob 16.00  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 3:8  (2:3) 
FUTU192122  25.krog  Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 08.05.2022, ob 17.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Bronx Škofije 1:4  (0:1) 
FUTU152122Z  13.krog  Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 30.01.2022, ob 14.30  Futsal klub Dobrepolje - KMN Bronx Škofije 17:0  (8:0) 
FUTU192122  12.krog  Koper, Športna dvorana Bonifika, 22.12.2021, ob 19.30  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 5:2  (2:1) 
FUT13Z2122  10.krog  Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 22.01.2022, ob 18.00  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 2:4  (0:0) 
1SFL2122  10.krog  Koper, Športna dvorana Bonifika, 19.11.2021, ob 20.45  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 2:2  (1:1) 
FUTU172122  10.krog  Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 15.01.2022, ob 17.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Bronx Škofije 15:5  (7:2) 
FUTU152122Z  10.krog  Koper, Športna dvorana OŠ Koper, 12.12.2021, ob 17.30  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 8:2  (4:0) 
FUT13Z2122  5.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 20.11.2021, ob 14.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Bronx Škofije 0:4  (0:0) 
FUTU152122Z  5.krog  Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 31.10.2021, ob 17.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Bronx Škofije 7:0  (1:0) 
FUTU172122  3.krog  Koper, Športna dvorana OŠ Koper, 23.10.2021, ob 11.00  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 3:2  (3:1) 
1SFL2122  1.krog  Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 03.09.2021, ob 20.00  FUTSAL KLUB DOBREPOLJE - KMN Bronx Škofije 4:3  (0:3) 
1SFL2021  17.krog  Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 19.02.2021, ob 20.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Bronx Škofije 1:6  (0:2) 
FUTU192021  15.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 18.05.2021, ob 20.00  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 0:2  (0:1) 
FUTU192021  14.krog  Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 16.05.2021, ob 18.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Bronx Škofije 2:12  (0:3) 
1SFL2021  8.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 20.11.2020, ob 20.00  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 4:1  (2:1) 
FUTU192021  2.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 04.10.2020, ob 17.00  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 4:1  (1:0) 
FUTU172021  1.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 03.10.2020, ob 17.00  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 4:4  (2:0) 
FUT15Z1920  15.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 16.02.2020, ob 17.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Bronx Škofije 10:13  (6:6) 
FUT19Z1920  14.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 26.01.2020, ob 16.30  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 6:2  (2:1) 
FUT15Z1920  7.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 24.11.2019, ob 14.30  Futsal klub Dobrepolje - KMN Bronx Škofije 11:5  (4:2) 
FUT13Z1920  7.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 14.12.2019, ob 15.00  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 1:8  (1:2) 
FUT19Z1920  7.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 17.11.2019, ob 17.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Bronx Škofije 6:7  (2:5) 
FUT13Z1920  5.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 23.11.2019, ob 16.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Bronx Škofije 2:5  (0:2) 
FUT13Z1920  3.krog  Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 09.11.2019, ob 13.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Bronx Škofije 0:5  (0:2) 
FUT15Z1920  2.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 13.10.2019, ob 16.00  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 5:3  (2:0) 
FUT15F1920  1.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 23.02.2020, ob 15.00  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 5:2  (1:0) 
FUT19Z1819  14.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 17.02.2019, ob 13.30  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 6:4  (1:2) 
FUT15Z1819  13.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 03.02.2019, ob 13.30  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 11:1  (7:1) 
FUT13Z1819  10.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 26.01.2019, ob 10.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Bronx Škofije 2:8  (1:1) 
FUT15Z1819  8.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 09.12.2018, ob 14.30  Futsal klub Dobrepolje - KMN Bronx Škofije 2:5  (1:2) 
FUT19Z1819  7.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 05.12.2018, ob 18.30  Futsal klub Dobrepolje - KMN Bronx Škofije 0:6  (0:2) 
FUT13Z1819  7.krog  Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana, 15.12.2018, ob 14.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Bronx Škofije 2:2  (1:2) 
FUT13Z1819  5.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 01.12.2018, ob 15.30  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 5:2  (4:0) 
FUT15Z1819  3.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 28.10.2018, ob 16.00  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 9:2  (7:1) 
FUT19Z1718  13.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 21.01.2018, ob 17.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Bronx Škofije 11:2  (3:0) 
FUT17Z1718  11.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 20.01.2018, ob 15.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Bronx Škofije 2:3  (1:1) 
FUT13Z1718  6.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 16.12.2017, ob 11.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Bronx Škofije 2:4  (2:1) 
FUT19Z1718  4.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 29.10.2017, ob 15.30  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 0:8  (0:5) 
FUT17Z1718  4.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 28.10.2017, ob 18.15  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 3:1  (2:1) 
FUT13Z1718  4.krog  Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana, 18.11.2017, ob 13.20  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 1:5  (0:4) 
FUT13Z1718  3.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 04.11.2017, ob 11.00  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 4:4  (3:3) 
FUT15Z -2017  17.krog  Spodnje Škofije, ŠD Burja, 26.02.2017, ob 13.30  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 13:0  (5:0) 
FUT15Z -2017  14.krog  Spodnje Škofije, ŠD Burja, 05.02.2017, ob 17.00  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 12:0  (9:0) 
FUT13Z -2017  10.krog  Zgornje Škofije, ŠD Burja, 25.02.2017, ob 10.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Bronx Škofije 3:7  (0:4) 
FUT19Z -2017  8.krog  Spodnje Škofije, ŠD Burja, 11.12.2016, ob 15.30  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 2:12  (1:6) 
FUT15Z -2017  7.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 27.11.2016, ob 14.30  Futsal klub Dobrepolje - KMN Bronx Škofije 1:11  (0:5) 
FUT13Z -2017  5.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 03.12.2016, ob 10.00  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 11:6  (6:3) 
FUT13Z -2017  2.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 29.10.2016, ob 14.00  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobrepolje 7:2  (5:1) 
FUT19Z -2017  1.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 16.10.2016, ob 17.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Bronx Škofije 9:0  (5:0) 
FUT17Z -2016  12.krog  Škofije, ŠD Burja, 13.02.2016, ob 18.15  - 2:4  (2:1) 
FUT17Z -2016  9.krog  Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 23.01.2016, ob 15.00  - 14:1  (7:1) 
FUT15Z -2016  9.krog  Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 20.12.2015, ob 10.30  - 7:3  (4:1) 
FUT17Z -2016  6.krog  Škofjie, ŠD Burja, 12.12.2015, ob 18.15  - 1:18  (1:10) 
FUT17Z -2016  3.krog  Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 07.11.2015, ob 15.00  - 12:1  (10:1) 
FUT15Z -2016  2.krog  Škofije, ŠD Burja, 25.10.2015, ob 13.30  - 9:7  (4:3) 
FUT19Z -2015  13.krog  Velike Lašće, ŠD Velike Lašče, 21.02.2015, ob 13.00  - 12:1  (8:0) 
FUT15Z -2015  12.krog  Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 08.02.2015, ob 16.00  - 7:0  (5:0) 
FUT15Z -2015  9.krog  Škofije, ŠD Burja, 18.01.2015, ob 12.00  - 7:5  (4:2) 
FUT13Z -2015  6.krog  Tržič, Dvorana Tržiških Olimpijcev, 17.01.2015, ob 17.00  - 7:3  (4:2) 
FUT19Z -2015  6.krog  Škofije, ŠD Burja, 29.11.2014, ob 18.30  - 2:13  (0:8) 
FUT15Z -2015  4.krog  Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 09.11.2014, ob 14.00  - 4:6  (3:3) 
FUT13Z -2015  1.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 18.10.2014, ob 14.30  - 2:6  (1:2) 

13. krog
KMN Slovenske gorice  :  ŠD Extrem
Futsal klub Dobrepolje  :  KMN Bronx Škofije
KMN Benedikt - Sv. Trojica  :  KMN Meteorplast
ŠD Mlinše  :  NK Ribnica

LESTVICA
1 NK Ribnica 3 9
2 ŠD Mlinše 3 9
3 KMN Meteorplast 2 6
4 KMN Benedikt - Sv. Trojica 2 3
5 KMN Bronx Škofije 3 3
6 ŠD Extrem 2 0
7 Futsal klub Dobrepolje 2 0
8 KMN Slovenske gorice 3 0

STRELCI
1. Jakob Čampa 9
2. Edi Midžan 8
Vid Škerget 8
4. Naja Poje Mihelič 6
5. Sean Subašić 5
Nejc Vundrl 5
Vid Strnad 5
8. Vid Kranjc 4
Amadej Ploj 4
10. Eldar Kurtić 3
Luka Kujavec 3
Lan Glažar 3
Mihael Čop 3
14. David Mulec 2
Gabriel Šabeder 2
Aljaž Bergant 2
Tadej  Cupać 2
Tjaš Trobentar 2
Klemen Senekovič 2
Maj Bržan 2

DELI NA