12. krog |   |  31.01.2021

ŠD Extrem

  :  

NK Ribnica


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŠD Extrem
P
ŠD Extrem 5 : 7 KMN Benedikt - Sv. Trojica
P
KMN Bronx Škofije 8 : 4 ŠD Extrem
NK Ribnica
Z
KMN Bronx Škofije 1 : 9 NK Ribnica
Z
NK Ribnica 12 : 3 KMN Slovenske gorice
Z
Futsal klub Dobrepolje 0 : 7 NK Ribnica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Extreme 20 7 0 13 54
NK Ribnica A 20 13 0 7 92
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Extreme 8 2 0 6 16
NK Ribnica A 8 6 0 2 31
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Extreme 12 5 0 7 38
NK Ribnica A 12 7 0 5 61



Vse medsebojne tekme

FUTU172223  7.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 12.11.2022, ob 16.00  ŠD Extrem - NK Ribnica 1:5  (1:2) 
2SFL2223  5.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 21.10.2022, ob 20.00  ŠD Extrem - NK Ribnica 4:1  (0:0) 
FUTU13Z2223  3.krog  Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 19.11.2022, ob 15.00  NK Ribnica - ŠD Extrem 6:2  (4:1) 
FUTU15Z2223  2.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 09.10.2022, ob 17.30  NK Ribnica - ŠD Extrem 4:10  (2:5) 
FUTU172122  11.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 22.01.2022, ob 16.00  ŠD Extrem - NK Ribnica 2:3  (0:0) 
FUTU152122Z  11.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 04.02.2022, ob 18.00  NK Ribnica - ŠD Extrem 2:3  (0:0) 
FUTU152122Z  10.krog  Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 12.12.2021, ob 17.00  NK Ribnica - ŠD Extrem 8:1  (3:0) 
FUT13Z2122  5.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 20.11.2021, ob 13.00  ŠD Extrem - NK Ribnica 3:1  (1:1) 
FUTU152122Z  5.krog  Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 31.10.2021, ob 15.00  ŠD Extrem - NK Ribnica 1:7  (0:5) 
FUTU172122  4.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 29.10.2021, ob 17.30  NK Ribnica - ŠD Extrem 7:2  (6:2) 
FUT13Z2122  2.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 23.10.2021, ob 10.30  NK Ribnica - ŠD Extrem 1:4  (0:4) 
FUT15Z1920  11.krog  Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 12.01.2020, ob 16.00  NK Ribnica - ŠD Extrem 3:6  (1:2) 
FUT15Z1920  8.krog  Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 01.12.2019, ob 16.00  NK Ribnica - ŠD Extrem 4:6  (0:4) 
FUT13Z1920  8.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 21.12.2019, ob 12.00  NK Ribnica - ŠD Extrem 7:1  (3:1) 
FUT13Z1920  6.krog  Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana, 07.12.2019, ob 10.00  NK Ribnica - ŠD Extrem 12:0  (8:0) 
FUT15Z1920  3.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 20.10.2019, ob 16.00  ŠD Extrem - NK Ribnica 3:5  (1:3) 
FUT13Z1920  1.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 19.10.2019, ob 10.00  ŠD Extrem - NK Ribnica 1:4  (1:2) 
FUT13Z1819  12.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 16.02.2019, ob 11.30  NK Ribnica A - ŠD Extrem 3:0  (2:0) 
FUT13Z1819  3.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 10.11.2018, ob 10.30  NK Ribnica A - ŠD Extrem 4:3  (2:2) 
FUT13Z1819  1.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 27.10.2018, ob 10.00  ŠD Extrem - NK Ribnica A 1:5  (0:1) 

12. krog
ŠD Extrem  :  NK Ribnica
KMN Meteorplast  :  ŠD Mlinše
KMN Bronx Škofije  :  KMN Benedikt - Sv. Trojica
KMN Slovenske gorice  :  Futsal klub Dobrepolje

LESTVICA
1 NK Ribnica 3 9
2 ŠD Mlinše 3 9
3 KMN Meteorplast 2 6
4 KMN Benedikt - Sv. Trojica 2 3
5 KMN Bronx Škofije 3 3
6 ŠD Extrem 2 0
7 Futsal klub Dobrepolje 2 0
8 KMN Slovenske gorice 3 0

STRELCI
1. Jakob Čampa 9
2. Edi Midžan 8
Vid Škerget 8
4. Naja Poje Mihelič 6
5. Sean Subašić 5
Nejc Vundrl 5
Vid Strnad 5
8. Vid Kranjc 4
Amadej Ploj 4
10. Eldar Kurtić 3
Luka Kujavec 3
Lan Glažar 3
Mihael Čop 3
14. David Mulec 2
Gabriel Šabeder 2
Aljaž Bergant 2
Tadej  Cupać 2
Tjaš Trobentar 2
Klemen Senekovič 2
Maj Bržan 2

DELI NA