10. krog |   |  17.01.2021

Futsal klub Dobrepolje

  :  

KMN Benedikt - Sv. Trojica


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Futsal klub Dobrepolje
P
Futsal klub Dobrepolje 1 : 6 ŠD Mlinše
P
Futsal klub Dobrepolje 0 : 7 NK Ribnica
KMN Benedikt - Sv. Trojica
Z
ŠD Extrem 5 : 7 KMN Benedikt - Sv. Trojica
P
ŠD Mlinše 5 : 4 KMN Benedikt - Sv. Trojica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobrepolje 10 3 2 5 36
KMN Benedikt 10 5 2 3 43
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobrepolje 5 1 1 3 20
KMN Benedikt 5 3 1 1 23
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobrepolje 5 2 1 2 16
KMN Benedikt 5 2 1 2 20



Vse medsebojne tekme

FUTU192223  7.krog  Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 30.10.2022, ob 18.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Benedikt 8:6  (6:1) 
FUTU172122  16.krog  Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 12.03.2022, ob 18.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Benedikt Sveta Trojica 2:3  (2:1) 
FUTU172122  15.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 26.02.2022, ob 12.00  KMN Benedikt Sveta Trojica - Futsal klub Dobrepolje 4:4  (2:1) 
FUTU172122  9.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 11.12.2021, ob 15.00  KMN Benedikt Sveta Trojica - Futsal klub Dobrepolje 4:6  (1:2) 
FUTU172122  2.krog  Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 16.10.2021, ob 17.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Benedikt Sveta Trojica 5:5  (4:2) 
FUTU172021  3.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 04.05.2021, ob 18.00  KMN Benedikt - Sv. Trojica - Futsal klub Dobrepolje 2:4  (1:2) 
Futsal Pokal -2016  1.krog  Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 16.10.2015, ob 20.00  - 1:4  (1:3) 
2.SFL -2014  20.krog  Benedikt, ŠD Benedikt, 28.03.2014, ob 20.00  - 2:0  (1:0) 
2.SFL -2014  11.krog  Benedikt, ŠD Benedikt, 25.01.2014, ob 19.00  - 8:2  (6:0) 
2.SFL -2014  4.krog  Velike Lašče, OŠ Velike Lašče, 26.10.2013, ob 20.00  - 4:5  (2:2) 

10. krog
ŠD Extrem  :  KMN Meteorplast
KMN Slovenske gorice  :  ŠD Mlinše
Futsal klub Dobrepolje  :  KMN Benedikt - Sv. Trojica
NK Ribnica  :  KMN Bronx Škofije

LESTVICA
1 NK Ribnica 3 9
2 ŠD Mlinše 3 9
3 KMN Meteorplast 2 6
4 KMN Benedikt - Sv. Trojica 2 3
5 KMN Bronx Škofije 3 3
6 ŠD Extrem 2 0
7 Futsal klub Dobrepolje 2 0
8 KMN Slovenske gorice 3 0

STRELCI
1. Jakob Čampa 9
2. Edi Midžan 8
Vid Škerget 8
4. Naja Poje Mihelič 6
5. Sean Subašić 5
Nejc Vundrl 5
Vid Strnad 5
8. Vid Kranjc 4
Amadej Ploj 4
10. Eldar Kurtić 3
Luka Kujavec 3
Lan Glažar 3
Mihael Čop 3
14. David Mulec 2
Gabriel Šabeder 2
Aljaž Bergant 2
Tadej  Cupać 2
Tjaš Trobentar 2
Klemen Senekovič 2
Maj Bržan 2

DELI NA