5. krog |   |  15.11.2020 ob 13.30

ŠD Mlinše

  :  

KMN Meteorplast


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŠD Mlinše
Z
ŠD Mlinše 6 : 4 KMN Slovenske gorice
Z
Futsal klub Dobrepolje 1 : 6 ŠD Mlinše
Z
ŠD Mlinše 5 : 4 KMN Benedikt - Sv. Trojica
KMN Meteorplast
Z
KMN Meteorplast 4 : 3 KMN Bronx Škofije
Z
KMN Meteorplast 6 : 4 KMN Slovenske gorice


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Mlinše 22 8 2 12 73
KMN Meteorplast 22 12 2 8 98
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Mlinše 11 4 0 7 33
KMN Meteorplast 11 7 0 4 49
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Mlinše 11 4 2 5 40
KMN Meteorplast 11 5 2 4 49



Vse medsebojne tekme

1SFL2223  8.krog  Ljutomer, ŠIC Ljutomer, 04.11.2022, ob 20.30  KMN Meteorplast Šic bar - ŠD Mlinše 2:2  (1:0) 
FUTU172223  5.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 03.11.2022, ob 18.00  KMN Meteorplast Šic bar - ŠD Mlinše 1:5  (0:4) 
FUTU192223  2.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 27.09.2022, ob 19.00  ŠD Mlinše - KMN Meteorplast Šic bar 6:1  (3:1) 
1SFL2223  1.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 09.09.2022, ob 20.00  ŠD Mlinše - KMN Meteorplast Šic bar 3:5  (3:4) 
FUTU192122  16.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 06.02.2022, ob 15.00  ŠD Mlinše - KMN Meteorplast Šic bar 3:2  (0:0) 
1SFL2122  11.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 26.11.2021, ob 20.00  ŠD Mlinše - KMN Meteorplast Šic Bar 1:4  (1:1) 
FUT13V2122  9.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 18.12.2021, ob 11.00  ŠD Mlinše - KMN Meteorplast Šic bar 0:7  (0:4) 
FUT13V2122  6.krog  Ptuj, Športna dvorana Center Ptuj, 27.11.2021, ob 12.00  KMN Meteorplast Šic bar - ŠD Mlinše 8:0  (5:0) 
FUTU192122  3.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 10.10.2021, ob 15.00  KMN Meteorplast Šic bar - ŠD Mlinše 10:2  (7:2) 
1SFL2122  2.krog  Ljutomer, ŠIC Ljutomer, 10.09.2021, ob 20.30  KMN Meteorplast Šic Bar - ŠD Mlinše 2:2  (2:1) 
FUTU192021  9.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 18.04.2021, ob 15.00  ŠD Mlinše - KMN Meteorplast 2:7  (0:3) 
2SFL1920  18.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 22.02.2020, ob 19.00  KMN Meteorplast - Mlinše 2:5  (0:2) 
2SFL1920  12.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 18.01.2020, ob 20.30  Mlinše - KMN Meteorplast 4:1  (3:1) 
FUT15V1920  12.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 19.01.2020, ob 13.30  ŠD Mlinše - KMN Meteorplast 6:4  (3:2) 
FUT15V1920  8.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 01.12.2019, ob 14.00  ŠD Mlinše - KMN Meteorplast 3:6  (0:5) 
2SFL1920  5.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 18.10.2019, ob 20.00  KMN Meteorplast - Mlinše 3:6  (1:2) 
FUT15V1920  3.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 18.12.2019, ob 17.00  KMN Meteorplast - ŠD Mlinše 7:6  (2:3) 
FUT13V1819  8.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 15.12.2018, ob 14.00  ŠD Mlinše - KMN Meteorplast 1:6  (1:2) 
FUT13V1819  4.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 10.11.2018, ob 10.00  KMN Meteorplast - ŠD Mlinše 4:1  (3:1) 
FUT13V1819  1.krog  Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica, 20.10.2018, ob 13.00  KMN Meteorplast - ŠD Mlinše 4:1  (2:0) 
FUT19V1718  13.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 21.01.2018, ob 16.00  KMN Meteorplast - Mlinše 6:10  (3:6) 
FUT19V1718  4.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 29.10.2017, ob 18.00  Mlinše - KMN Meteorplast 4:6  (1:4) 

5. krog
Futsal klub Dobrepolje  :  KMN Slovenske gorice
KMN Benedikt - Sv. Trojica  :  KMN Bronx Škofije
ŠD Mlinše  :  KMN Meteorplast
NK Ribnica  :  ŠD Extrem

LESTVICA
1 NK Ribnica 3 9
2 ŠD Mlinše 3 9
3 KMN Meteorplast 2 6
4 KMN Benedikt - Sv. Trojica 2 3
5 KMN Bronx Škofije 3 3
6 ŠD Extrem 2 0
7 Futsal klub Dobrepolje 2 0
8 KMN Slovenske gorice 3 0

STRELCI
1. Jakob Čampa 9
2. Edi Midžan 8
Vid Škerget 8
4. Naja Poje Mihelič 6
5. Sean Subašić 5
Nejc Vundrl 5
Vid Strnad 5
8. Vid Kranjc 4
Amadej Ploj 4
10. Eldar Kurtić 3
Luka Kujavec 3
Lan Glažar 3
Mihael Čop 3
14. David Mulec 2
Gabriel Šabeder 2
Aljaž Bergant 2
Tadej  Cupać 2
Tjaš Trobentar 2
Klemen Senekovič 2
Maj Bržan 2

DELI NA