15. krog |  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT |  26.03.2022 ob 16.00

Rudar Velenje

  :  

Šampion


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rudar Velenje
Z
Aluvar Beltinci 0 : 4 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 1 : 0 Fortis Jarenina
N
Celje 1 : 1 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 2 : 1 Kety Emmi Bistrica
P
Rogaška - Rogatec 3 : 1 Rudar Velenje
Šampion
Z
Šampion 3 : 0 Nafta 1903
N
Šampion 2 : 2 Veržej
P
Dravograd 4 : 2 Šampion
P
Šampion 1 : 6 Maribor
N
Aluvar Beltinci 3 : 3 Šampion


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 30 9 6 15 39
Šampion 30 15 6 9 53
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 14 2 4 8 11
Šampion 14 8 4 2 26
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 16 7 2 7 28
Šampion 16 7 2 7 27



Vse medsebojne tekme

20/21  4.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 29.08.2020, ob 11.00  Šampion - Rudar Velenje 0:7  (0:2) 
19/20  8.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 28.09.2019, ob 11.00  Šampion - Rudar Velenje 1:1  (0:0) 
18/19  21.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 20.04.2019, ob 11.00  Rudar Velenje - Šampion 0:0  (0:0) 
18/19  8.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 29.09.2018, ob 13.00  Šampion - Rudar Velenje 1:2  (1:1) 
17/18  17.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 25.11.2017, ob 11.00  Rudar Velenje - Šampion 0:0  (0:0) 
17/18  4.krog  Celje - Olimp, Stadion Olimp Celje, 30.08.2017, ob 17.00  Šampion - Rudar Velenje 6:1  (3:1) 
16/17  26.krog  Velenje, Umetna trava, 28.05.2017, ob 12.00  Rudar Velenje - Šampion 1:2  (0:2) 
16/17  13.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 06.11.2016, ob 11.00  Šampion - Rudar Velenje 3:0  (1:0) 
15/16  26.krog  Velenje, umetna trava, 29.05.2016, ob 18.00  - 2:3  (0:1) 
15/16  13.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 08.11.2015, ob 10.30  - 0:3  (0:1) 
14/15  15.krog  Velenje, umetna trava, 16.11.2014, ob 12.00  - 0:1  (0:1) 
14/15  2.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 20.08.2014, ob 11.00  - 0:5  (0:1) 
13/14  21.krog  Celje, Olimp umetna trava, 05.04.2014, ob 11.00  - 2:3  (1:1) 
13/14  6.krog  Velenje, Umetna trava, 31.08.2013, ob 10.30  - 1:3  (0:1) 
12/13  22.krog  Celje, Olimp, umetna trava, 13.04.2013, ob 19.30  - 2:1  (1:1) 
12/13  7.krog  Velenje, Umetna trava, 08.09.2012, ob 17.00  - 1:1  (1:0) 
11/12  29.krog  Velenje, Umetna trava, 02.06.2012, ob 11.00  - 0:5  (0:1) 
11/12  14.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 06.11.2011, ob 11.00  - 3:0  (1:0) 
10/11  24.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 17.04.2011, ob 15.00  - 1:3  (1:2) 
10/11  9.krog  Velenje, Ob jezeru, 03.10.2010, ob 15.30  - 4:1  (2:0) 
09/10  23.krog  Celje, Igrišče Olimp, 17.04.2010, ob 16.00  - 1:0  (0:0) 
09/10  8.krog  Velenje, Umetna trava, 30.09.2009, ob 16.00  - 0:4  (0:1) 
08/09  18.krog  Celje, Olimp (umetna trava), 14.03.2009, ob 16.30  - 1:1  (0:0) 
08/09  3.krog  Velenje, umetna trava, 23.08.2008, ob 18.00  - 2:1  (1:1) 
07/08  18.krog  Celje, Olimp (umetna trava), 06.04.2008, ob 15.00  - 3:0  (1:0) 
07/08  5.krog  Velenje-umetna trava, Velenje-umetna trava, 08.09.2007, ob 13.00  - 0:2  (0:0) 
06/07  16.krog  Velenje-umetna trava, Velenje-umetna trava, 17.03.2007, ob 12.00  - 0:0  (0:0) 
06/07  3.krog  Na igrišču v Žalcu, Na igrišču v Žalcu, 26.08.2006, ob 18.00  - 0:1  (0:0) 
05/06  24.krog  Velenje-umetna trava, 13.05.2006, ob 15.00  - 0:3  (0:2) 
05/06  11.krog  Igriš.ŠAMPION pri IV.OŠ Celje, 22.10.2005, ob 15.30  - 3:0  (3:0) 

15. krog
Krško Šentjernej  :  Veržej
Fužinar SIJ Ravne systems  :  Nafta 1903
Rudar Velenje  :  Šampion
Aluminij  :  Dravograd
Drava Ptuj  :  Maribor
Mura  :  Aluvar Beltinci
Rogaška - Rogatec  :  Fortis Jarenina
Kety Emmi Bistrica  :  Celje

LESTVICA
1 Maribor 12 36
2 Celje 12 31
3 Drava Ptuj 12 30
4 Rogaška - Rogatec 12 27
5 Mura 12 25
6 Rudar Velenje 12 25
7 Aluminij 12 22
8 Fortis Jarenina 12 16
9 Kety Emmi Bistrica 12 16
10 Šampion 12 11
11 Dravograd 10 9
12 Aluvar Beltinci 11 7
13 Veržej 12 7
14 Krško Šentjernej 10 5
15 Fužinar SIJ Ravne systems 12 4
16 Nafta 1903 11 1

STRELCI
1. Tjaš Zec 17
2. Alban Veselaj 15
3. Josip Brundič 14
4. Aleks Repina 13
5. Andraž Krapec 11
Dejan Suhovršnik 11
Lukas Čeh 11
8. Luka Vodušek 9
9. Matija Podgrajšek 8
10. Gal Kosar 7
Žan Petrovič 7
Niko Osterc 7
13. Filip Pongračić 6
Lucas Vočanec 6
Staš Kraner 6
Mitja Kotnik 6
Anej Kerec 6
18. Matic Ferk 5
Martin Marinkovič Borovnik 5
Gal Herček 5

DELI NA