14. krog |  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT |  19.03.2022 ob 16.00

Maribor

  :  

Aluminij


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
Z
Maribor 14 : 0 Fužinar SIJ Ravne systems
Z
Krško Šentjernej 0 : 5 Maribor
Z
Maribor 7 : 0 Nafta 1903
Z
Šampion 1 : 6 Maribor
Z
Maribor 6 : 0 Dravograd
Aluminij
Z
Fortis Jarenina 0 : 3 Aluminij
P
Aluminij 0 : 3 Celje
Z
Kety Emmi Bistrica 2 : 3 Aluminij
P
Aluminij 2 : 3 Rogaška - Rogatec
N
Mura 0 : 0 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 37 29 4 4 109
Aluminij 37 4 4 29 26
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 19 16 2 1 58
Aluminij 19 1 2 16 8
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 18 13 2 3 51
Aluminij 18 3 2 13 18



Vse medsebojne tekme

20/21  2.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 22.08.2020, ob 11.00  Maribor - Aluminij 0:0  (0:0) 
19/20  15.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 17.11.2019, ob 11.00  Aluminij - Maribor 2:1  (2:1) 
19/20  2.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 24.08.2019, ob 11.00  Maribor - Aluminij 1:0  (0:0) 
18/19  23.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 14.05.2019, ob 18.00  Maribor - Aluminij 2:1  (0:0) 
18/19  10.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 13.10.2018, ob 11.00  Aluminij - Maribor 1:2  (1:2) 
17/18  18.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 24.03.2018, ob 11.00  Maribor - Aluminij 1:0  (0:0) 
17/18  5.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 02.09.2017, ob 11.00  Aluminij - Maribor 0:3  (0:1) 
16/17  22.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.05.2017, ob 18.00  Maribor - Aluminij 2:0  (0:0) 
16/17  9.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 01.10.2016, ob 11.00  Aluminij - Maribor 0:4  (0:1) 
15/16  16.krog  Maribor, Ljudski vrt-um.trava, 05.03.2016, ob 11.00  - 1:2  (0:0) 
15/16  3.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 26.08.2015, ob 17.30  - 1:1  (0:0) 
14/15  20.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.04.2015, ob 11.00  - 0:1  (0:0) 
14/15  7.krog  Maribor, Ljudski vrt umetna trava, 14.09.2014, ob 16.30  - 3:0  (1:0) 
13/14  27.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 17.05.2014, ob 17.30  - 3:0  (0:0) 
13/14  12.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 13.10.2013, ob 11.00  - 0:2  (0:1) 
12/13  17.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 25.11.2012, ob 11.00  - 2:1  (1:1) 
12/13  2.krog  Maribor, Ljudski vrt - Umetna trava, 14.08.2012, ob 18.00  - 0:0  (0:0) 
11/12  28.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 27.05.2012, ob 13.00  - 3:0  (1:0) 
11/12  13.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 29.10.2011, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
10/11  19.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 16.03.2011, ob 15.00  - 1:5  (1:2) 
10/11  4.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 28.08.2010, ob 11.00  - 9:0  (3:0) 
09/10  17.krog  Maribor, LJUDSKI VRT-UMETNA TRAVA, 28.11.2009, ob 11.00  - 3:0  (2:0) 
09/10  2.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 22.08.2009, ob 11.00  - 2:4  (1:1) 
08/09  26.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.05.2009, ob 11.00  - 4:1  (2:0) 
08/09  11.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 18.10.2008, ob 11.00  - 0:6  (0:3) 
07/08  17.krog  Maribor, Ljudski vrt, 29.03.2008, ob 12.00  - 4:0  (0:0) 
07/08  4.krog  Kidričevo-pomožno travnato, Kidričevo-pomožno travnato, 02.09.2007, ob 11.00  - 4:1  (3:1) 
06/07  16.krog  Maribor, Maribor-umetna trava, 17.03.2007, ob 15.00  - 4:1  (1:1) 
06/07  3.krog  Kidričevo, Kidričevo, 26.08.2006, ob 10.00  - 0:6  (0:2) 
05/06  21.krog  Maribor - umetna trava, 22.04.2006, ob 14.00  - 6:1  (2:1) 
05/06  8.krog  Kidričevo, 01.10.2005, ob 10.00  - 2:3  (1:1) 
04/05  20.krog  Kidričevo, 23.04.2005, ob 10.00  - 0:3  (0:0) 
04/05  7.krog  Maribor, 03.11.2004, ob 11.00  - 4:1  (2:1) 
03/04  24.krog  Kidričevo, 19.05.2004, ob 18.00  - 2:4  (0:2) 
03/04  11.krog  Maribor, 18.10.2003, ob 14.00  - 5:0  (4:0) 
02/03  21.krog  Maribor, 07.05.2003, ob 16.30  - 3:1  (3:0) 
02/03  8.krog  Kidričevo, 29.09.2002, ob 13.45  - 1:4  (0:3) 

14. krog
Veržej  :  Kety Emmi Bistrica
Celje  :  Rogaška - Rogatec
Fortis Jarenina  :  Mura
Aluvar Beltinci  :  Drava Ptuj
Maribor  :  Aluminij
Dravograd  :  Rudar Velenje
Šampion  :  Fužinar SIJ Ravne systems
Nafta 1903  :  Krško Šentjernej

LESTVICA
1 Maribor 12 36
2 Celje 12 31
3 Drava Ptuj 12 30
4 Rogaška - Rogatec 12 27
5 Mura 12 25
6 Rudar Velenje 12 25
7 Aluminij 12 22
8 Fortis Jarenina 12 16
9 Kety Emmi Bistrica 12 16
10 Šampion 12 11
11 Dravograd 10 9
12 Aluvar Beltinci 11 7
13 Veržej 12 7
14 Krško Šentjernej 10 5
15 Fužinar SIJ Ravne systems 12 4
16 Nafta 1903 11 1

STRELCI
1. Tjaš Zec 17
2. Alban Veselaj 15
3. Josip Brundič 14
4. Aleks Repina 13
5. Andraž Krapec 11
Dejan Suhovršnik 11
Lukas Čeh 11
8. Luka Vodušek 9
9. Matija Podgrajšek 8
10. Gal Kosar 7
Žan Petrovič 7
Niko Osterc 7
13. Filip Pongračić 6
Lucas Vočanec 6
Staš Kraner 6
Mitja Kotnik 6
Anej Kerec 6
18. Matic Ferk 5
Martin Marinkovič Borovnik 5
Gal Herček 5

DELI NA