13. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT |  12.03.2022 ob 15.00

Mura

  :  

Celje


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mura
Z
Kety Emmi Bistrica 1 : 2 Mura
Z
Mura 4 : 1 Rogaška - Rogatec
Z
Veržej 1 : 7 Mura
Z
Drava Ptuj 1 : 2 Mura
N
Mura 0 : 0 Aluminij
Celje
Z
Celje 3 : 1 Drava Ptuj
Z
Aluminij 0 : 3 Celje
N
Celje 1 : 1 Rudar Velenje
Z
Fužinar SIJ Ravne systems 0 : 2 Celje
Z
Celje 3 : 0 Krško Šentjernej


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 8 1 1 6 7
Celje 8 6 1 1 21
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 5 1 1 3 7
Celje 5 3 1 1 10
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 3 0 0 3 0
Celje 3 3 0 0 11



Vse medsebojne tekme

20/21  4.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 29.08.2020, ob 11.00  Mura - VOC Celje 5:1  (1:1) 
19/20  6.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 14.09.2019, ob 11.00  Mura - A2S Celje 1:1  (0:1) 
18/19  20.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 14.04.2019, ob 11.00  Mura - A2S Celje 1:3  (0:2) 
18/19  7.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 22.09.2018, ob 17.00  A2S Celje - Mura 5:0  (2:0) 
17/18  20.krog  Rakičan, Igrišče Rakičan, 04.04.2018, ob 16.00  Mura - Celje 0:2  (0:1) 
17/18  7.krog  Celje - Olimp, Stadion Olimp Celje, 17.09.2017, ob 16.00  Celje - Mura 4:0  (2:0) 
16/17  21.krog  Celje, Olimp, 22.04.2017, ob 15.00  Celje - Mura 2:0  (1:0) 
16/17  8.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 25.09.2016, ob 11.00  Mura - Celje 0:3  (0:1) 

13. krog
Nafta 1903  :  Veržej
Krško Šentjernej  :  Šampion
Fužinar SIJ Ravne systems  :  Dravograd
Rudar Velenje  :  Maribor
Aluminij  :  Aluvar Beltinci
Drava Ptuj  :  Fortis Jarenina
Mura  :  Celje
Rogaška - Rogatec  :  Kety Emmi Bistrica

LESTVICA
1 Maribor 12 36
2 Celje 12 31
3 Drava Ptuj 12 30
4 Rogaška - Rogatec 12 27
5 Mura 12 25
6 Rudar Velenje 12 25
7 Aluminij 12 22
8 Fortis Jarenina 12 16
9 Kety Emmi Bistrica 12 16
10 Šampion 12 11
11 Dravograd 10 9
12 Aluvar Beltinci 11 7
13 Veržej 12 7
14 Krško Šentjernej 10 5
15 Fužinar SIJ Ravne systems 12 4
16 Nafta 1903 11 1

STRELCI
1. Tjaš Zec 17
2. Alban Veselaj 15
3. Josip Brundič 14
4. Aleks Repina 13
5. Andraž Krapec 11
Dejan Suhovršnik 11
Lukas Čeh 11
8. Luka Vodušek 9
9. Matija Podgrajšek 8
10. Gal Kosar 7
Žan Petrovič 7
Niko Osterc 7
13. Filip Pongračić 6
Lucas Vočanec 6
Staš Kraner 6
Mitja Kotnik 6
Anej Kerec 6
18. Matic Ferk 5
Martin Marinkovič Borovnik 5
Gal Herček 5

DELI NA