13. krog |  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT |  12.03.2022 ob 15.00

Rudar Velenje

  :  

Maribor


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rudar Velenje
Z
Aluvar Beltinci 0 : 4 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 1 : 0 Fortis Jarenina
N
Celje 1 : 1 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 2 : 1 Kety Emmi Bistrica
P
Rogaška - Rogatec 3 : 1 Rudar Velenje
Maribor
Z
Maribor 14 : 0 Fužinar SIJ Ravne systems
Z
Krško Šentjernej 0 : 5 Maribor
Z
Maribor 7 : 0 Nafta 1903
Z
Šampion 1 : 6 Maribor
Z
Maribor 6 : 0 Dravograd


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 36 2 3 31 13
Maribor 36 31 3 2 137
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 19 2 2 15 10
Maribor 19 15 2 2 65
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 17 0 1 16 3
Maribor 17 16 1 0 72



Vse medsebojne tekme

20/21  1.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 15.08.2020, ob 11.00  Rudar Velenje - Maribor 0:1  (0:1) 
19/20  9.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 06.10.2019, ob 11.00  Rudar Velenje - Maribor 0:3  (0:1) 
18/19  16.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 24.11.2018, ob 11.00  Maribor - Rudar Velenje 4:0  (1:0) 
18/19  3.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 01.09.2018, ob 11.00  Rudar Velenje - Maribor 0:3  (0:1) 
17/18  16.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 18.11.2017, ob 11.00  Maribor - Rudar Velenje 11:0  (4:0) 
17/18  3.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 26.08.2017, ob 11.00  Rudar Velenje - Maribor 0:11  (0:2) 
16/17  15.krog  Velenje, Umetna trava, 19.11.2016, ob 14.30  Rudar Velenje - Maribor 1:5  (0:2) 
16/17  2.krog  Ljudski vrt-umetna trava, 24.08.2016, ob 17.30  Maribor - Rudar Velenje 3:0  (2:0) 
15/16  14.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 14.11.2015, ob 14.00  - 1:0  (0:0) 
15/16  1.krog  Velenje, umetna trava, 19.08.2015, ob 18.00  - 0:3  (0:3) 
14/15  14.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 08.11.2014, ob 17.00  - 2:0  (0:0) 
14/15  1.krog  Velenje, Umetna trava, 03.09.2014, ob 18.00  - 1:3  (1:1) 
13/14  20.krog  Velenje, Umetna trava, 29.03.2014, ob 11.00  - 1:4  (1:1) 
13/14  5.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetnatrava, 29.08.2013, ob 17.30  - 3:0  (2:0) 
12/13  20.krog  Maribor, Ljudski vrt - Umetna trava, 03.04.2013, ob 15.30  - 3:0  (1:0) 
12/13  5.krog  Velenje, Umetna trava, 29.08.2012, ob 17.30  - 0:1  (0:1) 
11/12  30.krog  Maribor, Ljudski Vrt - umetna trava, 09.06.2012, ob 17.30  - 10:0  (4:0) 
11/12  15.krog  Velenje, Umetna trava, 12.11.2011, ob 11.00  - 2:2  (2:1) 
10/11  25.krog  Velenje, Umetna trava, 20.04.2011, ob 16.30  - 1:0  (1:0) 
10/11  10.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 09.10.2010, ob 12.30  - 4:1  (3:0) 
09/10  18.krog  Velenje, Ob jezeru, 14.03.2010, ob 11.00  - 0:2  (0:1) 
09/10  3.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 26.08.2009, ob 18.00  - 6:0  (2:0) 
08/09  19.krog  Velenje, umetna trava, 22.03.2009, ob 11.00  - 0:5  (0:2) 
08/09  4.krog  Maribor, Ljudski vrt, 30.08.2008, ob 11.00  - 2:1  (2:0) 
07/08  26.krog  Velenje, Ob jezeru, 31.05.2008, ob 18.30  - 2:2  (2:1) 
07/08  13.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 04.11.2007, ob 14.00  - 5:0  (1:0) 
06/07  21.krog  Maribor, Maribor-umetna trava, 21.04.2007, ob 13.00  - 4:0  (1:0) 
06/07  8.krog  Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 01.10.2006, ob 15.00  - 2:1  (1:0) 
05/06  23.krog  Maribor - umetna trava, 06.05.2006, ob 16.30  - 2:0  (1:0) 
05/06  10.krog  Velenje - umetna trava, 16.10.2005, ob 15.30  - 0:8  (0:4) 
04/05  21.krog  Maribor - umetna trava, 27.04.2005, ob 13.00  - 7:0  (5:0) 
04/05  8.krog  Velenje igrišče z umetno travo, 06.10.2004, ob 15.30  - 0:4  (0:0) 
03/04  19.krog  Maribor, 17.04.2004, ob 16.00  - 5:1  (4:1) 
03/04  6.krog  Velenje, 24.09.2003, ob 16.00  - 0:5  (0:2) 
02/03  22.krog  Velenje, 22.04.2003, ob 16.30  - 0:2  (0:1) 
02/03  9.krog  Maribor, 05.10.2002, ob 13.30  - 0:0  (0:0) 

13. krog
Nafta 1903  :  Veržej
Krško Šentjernej  :  Šampion
Fužinar SIJ Ravne systems  :  Dravograd
Rudar Velenje  :  Maribor
Aluminij  :  Aluvar Beltinci
Drava Ptuj  :  Fortis Jarenina
Mura  :  Celje
Rogaška - Rogatec  :  Kety Emmi Bistrica

LESTVICA
1 Maribor 12 36
2 Celje 12 31
3 Drava Ptuj 12 30
4 Rogaška - Rogatec 12 27
5 Mura 12 25
6 Rudar Velenje 12 25
7 Aluminij 12 22
8 Fortis Jarenina 12 16
9 Kety Emmi Bistrica 12 16
10 Šampion 12 11
11 Dravograd 10 9
12 Aluvar Beltinci 11 7
13 Veržej 12 7
14 Krško Šentjernej 10 5
15 Fužinar SIJ Ravne systems 12 4
16 Nafta 1903 11 1

STRELCI
1. Tjaš Zec 17
2. Alban Veselaj 15
3. Josip Brundič 14
4. Aleks Repina 13
5. Andraž Krapec 11
Dejan Suhovršnik 11
Lukas Čeh 11
8. Luka Vodušek 9
9. Matija Podgrajšek 8
10. Gal Kosar 7
Žan Petrovič 7
Niko Osterc 7
13. Filip Pongračić 6
Lucas Vočanec 6
Staš Kraner 6
Mitja Kotnik 6
Anej Kerec 6
18. Matic Ferk 5
Martin Marinkovič Borovnik 5
Gal Herček 5

DELI NA