10. krog |  Ljubljana, Športni center Triglav, Ljubljana |  26.11.2021

Futsal Olimpija

  :  

KMN Benedikt Slovenske gorice


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Futsal Olimpija
N
Futsal Olimpija 4 : 4 KMN Miklavž TBS Team 24
P
ŠD Extrem 5 : 1 Futsal Olimpija
Z
Futsal Olimpija 6 : 4 KIX Ajdovščina
Z
KMN Benedikt Slovenske gorice 0 : 4 Futsal Olimpija
P
Futsal Olimpija 0 : 6 KMN Sevnica
KMN Benedikt Slovenske gorice
P
KMN Benedikt Slovenske gorice 5 : 9 KIX Ajdovščina
P
KMN Sevnica 5 : 3 KMN Benedikt Slovenske gorice
P
KMN Benedikt Slovenske gorice 0 : 4 Futsal Olimpija
N
MNK Proteus 3 : 3 KMN Benedikt Slovenske gorice
Z
KMN Benedikt Slovenske gorice 7 : 5 KMN Miklavž TBS Team 24


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD KMN Olimpija Ljubljana 3 3 0 0 12
KMN Benedikt 3 0 0 3 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD KMN Olimpija Ljubljana 1 1 0 0 4
KMN Benedikt 1 0 0 1 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD KMN Olimpija Ljubljana 2 2 0 0 8
KMN Benedikt 2 0 0 2 2



Vse medsebojne tekme

21/22  3.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 01.10.2021, ob 20.00  KMN Benedikt Slovenske gorice - Futsal Olimpija 0:4  (0:2) 
11/12  13.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 20.01.2012, ob 21.00  - 2:4  (2:2) 
11/12  2.krog  Ljubljana, ŠRC Triglav, 14.10.2011, ob 21.00  - 4:0  (2:0) 

10. krog
Futsal Olimpija  :  KMN Benedikt Slovenske gorice
ŠD Extrem  :  KMN Miklavž TBS Team 24
MNK Proteus  :  KIX Ajdovščina

LESTVICA
1 KMN Sevnica 5 12
2 KIX Ajdovščina 6 12
3 KMN Miklavž TBS Team 24 5 8
4 Futsal Olimpija 5 7
5 MNK Proteus 5 5
6 KMN Benedikt Slovenske gorice 5 4
7 ŠD Extrem 5 3

STRELCI
1. David Pipan 6
Domen Ličen 6
3. Jan Fras 5
Kristjan Jordan 5
Sebastijan Drobne 5
6. Andrej Vanceta 4
Aleksander Nedižavec 4
Gregor Pešec 4
Roman Hribar 4
Vojislav Ješić 4
11. Armin Zec 3
Aljaž Bolko 3
Rok Klingsbichl 3
Teotim Hiti 3
Eldin Skopljak 3
Patrick Kolar Robnik 3
Nikola Vidović 3
Goran Petković 3
Vito Miloševič 3
Asmir Sukanović 3

DELI NA