29. krog |  Ljubljana, Stadion Ilirija |  15.05.2022 ob 17.00

Ilirija 1911

  :  

Rudar Velenje


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Ilirija 1911
P
Ilirija 1911 0 : 1 Primorje
N
Drava Ptuj 0 : 0 Ilirija 1911
Z
Ilirija 1911 1 : 0 Roltek Dob
P
Nafta 1903 2 : 1 Ilirija 1911
N
Ilirija 1911 1 : 1 Jadran Dekani
Rudar Velenje
P
Fužinar Vzajemci 3 : 1 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 4 : 1 Brežice 1919 Terme Čatež
Z
Vitanest Bilje 0 : 2 Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 0 : 1 Triglav Kranj
Z
Rudar Velenje 3 : 1 Krško


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 10 5 2 3 23
Rudar Velenje 10 3 2 5 16
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 6 4 2 0 16
Rudar Velenje 6 0 2 4 7
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 4 1 0 3 7
Rudar Velenje 4 3 0 1 9



Vse medsebojne tekme

1SML1920  10.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 19.10.2019, ob 15.00  Ilirija Extra-Lux - Rudar Velenje 2:2  (1:1) 
1SKL1920  10.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 19.10.2019, ob 13.00  Ilirija Extra-Lux - Rudar Velenje 3:2  (0:0) 
1.SML 14/15  16.krog  Velenje, Mestni stadion ob jez.-ut, 08.11.2014, ob 14.00  - 1:3  (1:1) 
1.SKL 14/15  16.krog  Velenje, Mestni stadion ob jez - ut, 08.11.2014, ob 12.00  - 3:2  (3:0) 
1.SML 14/15  1.krog  Ljubljana, Ljubljana-Šiška, 09.08.2014, ob 17.30  - 4:0  (2:0) 
1.SKL 14/15  1.krog  Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 09.08.2014, ob 15.30  - 1:0  (0:0) 
1.SML 13/14  29.krog  Velenje, Umetna trava, 24.05.2014, ob 17.30  - 3:2  (1:1) 
1.SKL 13/14  29.krog  Velenje, Umetna trava, 24.05.2014, ob 15.30  - 2:0  (0:0) 
1.SML 13/14  14.krog  Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija- naravna trava, 02.11.2013, ob 14.00  - 4:1  (1:1) 
1.SKL 13/14  14.krog  Ljubljana, ŠP Ilirija - nravna trava, 02.11.2013, ob 12.00  - 2:2  (2:1) 

29. krog
Jadran Dekani  :  Krško
Beltinci Klima Tratnjek  :  Nafta 1903
Rogaška  :  Roltek Dob
Krka  :  Drava Ptuj
Gorica  :  Primorje
Ilirija 1911  :  Rudar Velenje
Fužinar Vzajemci  :  Triglav Kranj
Brežice 1919 Terme Čatež  :  Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Triglav Kranj 13 32
2 Gorica 11 28
3 Fužinar Vzajemci 13 25
4 Primorje 13 23
5 Rudar Velenje 13 21
6 Roltek Dob 13 20
7 Nafta 1903 12 19
8 Rogaška 13 19
9 Beltinci Klima Tratnjek 13 18
10 Krka 12 15
11 Vitanest Bilje 13 13
12 Ilirija 1911 13 10
13 Krško 13 10
14 Jadran Dekani 12 9
15 Drava Ptuj 12 8
16 Brežice 1919 Terme Čatež 13 7

STRELCI
1. Tin Matić 11
2. Brian Sousa Saramago 9
Vedran Vinko 9
4. Alen Krajnc 8
Jakob Kodermac 8
6. Nejc Gradišar 7
7. Etien Velikonja 6
8. Denis Petrovič 5
Nermin Haljeta 5
Jakov Katuša 5
Edi Horvat 5
Nik Jermol 5
13. Gašper Jovan 4
Aleksandar Zeljković 4
Vito Batistić 4
Andrej Pavlović 4
Matej Potokar 4
Leon Marinič 4
Mark Čeh 4
Erwin Tiganj 4

DELI NA