29. krog |  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto |  15.05.2022 ob 17.00

Krka

  :  

Drava Ptuj


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Krka
N
Krka 1 : 1 Vitanest Bilje
P
Triglav Kranj 2 : 1 Krka
N
Krka 2 : 2 Rudar Velenje
N
Krka 3 : 3 Primorje
P
Drava Ptuj 1 : 0 Krka
Drava Ptuj
P
Nafta 1903 6 : 0 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 0 : 1 Jadran Dekani
P
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 1 Drava Ptuj
P
Rogaška 3 : 0 Drava Ptuj
Z
Drava Ptuj 1 : 0 Krka


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 11 5 0 6 16
NK Drava Dakinda Ptuj 11 6 0 5 17
 
Portoval tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 5 2 0 3 8
NK Drava Dakinda Ptuj 5 3 0 2 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 6 3 0 3 8
NK Drava Dakinda Ptuj 6 3 0 3 7



Vse medsebojne tekme

21/22  14.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 24.11.2021, ob 13.30  Drava Ptuj - Krka 1:0  (0:0) 
20/21  4.krog  Zavrč, Športni park Zavrč, 29.08.2020, ob 17.00  Drava Ptuj - Krka 0:2  (0:0) 
19/20  17.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 09.11.2019, ob 14.00  Krka - Drava Dakinda Ptuj 1:3  (0:0) 
19/20  2.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 03.08.2019, ob 17.00  Drava Dakinda Ptuj - Krka 0:1  (0:0) 
18/19  21.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 30.03.2019, ob 13.00  Krka - Drava Dakinda Ptuj 2:1  (1:0) 
18/19  6.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 07.09.2018, ob 16.30  Drava Ptuj - Krka 2:1  (1:0) 
17/18  25.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 25.04.2018, ob 17.00  Krka - Drava Ptuj 0:1  (0:1) 
17/18  10.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 07.10.2017, ob 15.30  Drava Ptuj - Krka 3:1  (2:0) 
16/17  19.krog  Novo mesto, Portoval - glavno, 01.04.2017, ob 16.00  Krka - Drava Ptuj 1:4  (0:2) 
16/17  15.krog  Novo mesto, Portoval - umetna trava, 13.11.2016, ob 14.00  Krka - Drava Ptuj 4:1  (2:0) 
16/17  6.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 11.09.2016, ob 16.30  Drava Ptuj - Krka 1:3  (1:1) 

29. krog
Jadran Dekani  :  Krško
Beltinci Klima Tratnjek  :  Nafta 1903
Rogaška  :  Roltek Dob
Krka  :  Drava Ptuj
Gorica  :  Primorje
Ilirija 1911  :  Rudar Velenje
Fužinar Vzajemci  :  Triglav Kranj
Brežice 1919 Terme Čatež  :  Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Gorica 18 46
2 Triglav Kranj 18 41
3 Rogaška 18 31
4 Nafta 1903 17 29
5 Fužinar Vzajemci 18 26
6 Roltek Dob 17 25
7 Rudar Velenje 18 25
8 Beltinci Klima Tratnjek 18 25
9 Primorje 18 24
10 Krka 18 21
11 Vitanest Bilje 18 21
12 Jadran Dekani 18 19
13 Krško 18 18
14 Ilirija 1911 18 17
15 Drava Ptuj 18 14
16 Brežice 1919 Terme Čatež 18 12

STRELCI
1. Tin Matić 14
2. Brian Sousa Saramago 12
3. Vedran Vinko 11
4. Alen Krajnc 10
5. Etien Velikonja 8
Jakob Kodermac 8
7. Nermin Haljeta 7
Edi Horvat 7
Nejc Gradišar 7
Vito Batistić 7
11. Stefan Stevanović 6
Nik Jermol 6
Gašper Jovan 6
14. Andrej Pavlović 5
Jakov Katuša 5
Marsel Stare 5
Gal Grobelnik 5
Matic Marcius 5
Rene Šolaja 5
Žan Leban 5

DELI NA