28. krog |   |  08.05.2022 ob 17.00

Primorje

  :  

Ilirija 1911


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Primorje
N
Primorje 2 : 2 Krško
Z
Drava Ptuj 2 : 4 Primorje
P
Primorje 1 : 2 Roltek Dob
N
Nafta 1903 0 : 0 Primorje
N
Primorje 3 : 3 Jadran Dekani
Ilirija 1911
P
Ilirija 1911 1 : 4 Rogaška
P
Krka 2 : 0 Ilirija 1911
P
Ilirija 1911 0 : 1 Gorica
Z
Krško 0 : 2 Ilirija 1911
P
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Ilirija 1911


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 8 0 2 6 3
ND Ilirija 8 6 2 0 17
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 5 0 1 4 3
ND Ilirija 5 4 1 0 12
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 3 0 1 2 0
ND Ilirija 3 2 1 0 5



Vse medsebojne tekme

U15ZA2122  3.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 11.09.2021, ob 11.00  Primorje - Ilirija Extra-Lux 1:5  (1:2) 
3.SNLZ1920  9.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 12.10.2019, ob 15.30  Ilirija 1911 - Primorje 0:0  (0:0) 
2SMLZ1718  20.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 14.04.2018, ob 18.00  ND Primorje - Ilirija 1911 Extra-Lux 2:3  (1:1) 
2SKLZ1718  20.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 14.04.2018, ob 16.00  ND Primorje - Ilirija 1911 Extra-Lux 0:2  (0:2) 
2SMLZ1718  11.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 15.10.2017, ob 13.00  Primorje - Ilirija 1911 Extra-Lux 0:2  (0:2) 
2SKLZ1718  11.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 15.10.2017, ob 11.00  Primorje - Ilirija 1911 Extra-Lux 0:0  (0:0) 
2SMLZ1718  2.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 20.08.2017, ob 17.00  Ilirija 1911 Extra-Lux - Primorje 3:0  (2:0) 
2SKLZ1718  2.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 20.08.2017, ob 15.00  Ilirija 1911 Extra-Lux - Primorje 2:0  (2:0) 

28. krog
Rudar Velenje  :  Fužinar Vzajemci
Jadran Dekani  :  Beltinci Klima Tratnjek
Triglav Kranj  :  Brežice 1919 Terme Čatež
Roltek Dob  :  Krka
Krško  :  Vitanest Bilje
Drava Ptuj  :  Gorica
Primorje  :  Ilirija 1911
Nafta 1903  :  Rogaška

LESTVICA
1 Triglav Kranj 7 16
2 Gorica 6 15
3 Roltek Dob 7 13
4 Rogaška 7 13
5 Rudar Velenje 7 12
6 Fužinar Vzajemci 7 12
7 Krka 7 10
8 Primorje 7 10
9 Nafta 1903 7 9
10 Beltinci Klima Tratnjek 7 8
11 Vitanest Bilje 6 7
12 Drava Ptuj 7 7
13 Krško 6 6
14 Ilirija 1911 7 4
15 Jadran Dekani 6 3
16 Brežice 1919 Terme Čatež 7 3

STRELCI
1. Brian Sousa Saramago 6
2. Vedran Vinko 4
Denis Petrovič 4
Alen Krajnc 4
Matic Marcius 4
Leon Marinič 4
Nik Jermol 4
Gašper Jovan 4
9. Luka Lovenjak 3
Tristan Ciglar 3
Jakob Kodermac 3
Sebastian Lesjak 3
Nermin Haljeta 3
Matej Potokar 3
Mark Čeh 3
Rene Šolaja 3
Bence Szabó 3
Josip Krznarić 3
19. Jakov Katuša 2
Kristijan Stanić 2

DELI NA