10. krog |  Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica |  15.01.2022

NK Ribnica

  :  

Futsal Olimpija


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

NK Ribnica
P
NK Ribnica 0 : 3 KMN Meteorplast Šic bar
Z
NK Duplek 0 : 5 NK Ribnica
Futsal Olimpija
Z
NK Duplek 6 : 8 Futsal Olimpija
P
Futsal Olimpija 0 : 5 Futsal klub Dobrepolje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Ribnica A 8 0 1 7 11
ŠD KMN Olimpija Ljubljana 8 7 1 0 54
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Ribnica A 4 0 0 4 8
ŠD KMN Olimpija Ljubljana 4 4 0 0 29
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Ribnica A 4 0 1 3 3
ŠD KMN Olimpija Ljubljana 4 3 1 0 25



Vse medsebojne tekme

FUT13Z1920  7.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 14.12.2019, ob 10.00  Futsal Olimpija - NK Ribnica 10:2  (6:1) 
FUT13Z1920  3.krog  Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 09.11.2019, ob 11.00  NK Ribnica - Futsal Olimpija 1:6  (1:2) 
FUT13Z1920  1.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 19.10.2019, ob 12.00  NK Ribnica - Futsal Olimpija 0:10  (0:5) 
FUT13Z1819  8.krog  Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 12.01.2019, ob 11.00  NK Ribnica A - Futsal Olimpija Ljubljana A 1:6  (1:4) 
FUT13Z1819  4.krog  Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 24.11.2018, ob 15.00  Futsal Olimpija Ljubljana A - NK Ribnica A 8:0  (5:0) 
FUT13F1819  4.krog  Ljubljana, Športni center Triglav, Ljubljana, 23.03.2019, ob 14.00  Futsal Olimpija Ljubljana - NK Ribnica A 6:0  (2:0) 
FUT13F1819  3.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 17.03.2019, ob 18.00  NK Ribnica A - Futsal Olimpija Ljubljana 6:7  (3:3) 
FUT13Z1819  2.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 03.11.2018, ob 12.00  Futsal Olimpija Ljubljana A - NK Ribnica A 1:1  (1:0) 

10. krog
NK Ribnica  :  Futsal Olimpija
NK Duplek  :  KMN Benedikt Sveta Trojica
Futsal klub Dobrepolje  :  KMN Bronx Škofije
ŠD Extrem  :  KMN Meteorplast Šic bar

LESTVICA
1 Futsal klub Dobrepolje 2 4
2 KMN Meteorplast Šic bar 1 3
3 NK Ribnica 2 3
4 Futsal Olimpija 2 3
5 KMN Benedikt Sveta Trojica 2 2
6 ŠD Extrem 2 2
7 KMN Bronx Škofije 1 1
8 NK Duplek 2 0

STRELCI
1. Mihael Čop 3
Naj Plavšič Vajde 3
Filip Jodl 3
4. Gal Kirjaković 2
Anžej Treven 2
Klemen Senekovič 2
Klemen Marolt 2
Jaka Janež 2
Anže Oražem 2
Domen Rupnik 2
Žiga Zemljič 2
12. Gal Tepeh 1
Blaž Perko 1
Žan Perko 1
Luka Nešović 1
Marck Ropoša 1
Nace Božič 1
Luka Grm 1
Leo Miličević 1
Tine Arko 1

DELI NA