7. krog |  Sodražica, Športna dvorana Sodražica |  27.11.2021

ŠD Extrem

  :  

Futsal Olimpija


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŠD Extrem
N
ŠD Extrem 5 : 5 KMN Bronx Škofije
N
KMN Benedikt Sveta Trojica 4 : 4 ŠD Extrem
Futsal Olimpija
Z
NK Duplek 6 : 8 Futsal Olimpija
P
Futsal Olimpija 0 : 5 Futsal klub Dobrepolje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Extreme 16 5 0 11 66
ŠD KMN Olimpija Ljubljana 16 11 0 5 98
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Extreme 8 3 0 5 30
ŠD KMN Olimpija Ljubljana 8 5 0 3 46
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Extreme 8 2 0 6 36
ŠD KMN Olimpija Ljubljana 8 6 0 2 52



Vse medsebojne tekme

2SFL2122  5.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 15.10.2021, ob 19.30  ŠD Extrem - Futsal Olimpija 5:1  (3:1) 
FUT13Z2021  1.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 03.10.2020, ob 13.00  ŠD Extrem - Futsal Olimpija Ljubljana 1:3  (1:2) 
FUT13Z1920  7.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 14.12.2019, ob 11.00  ŠD Extrem - Futsal Olimpija 1:15  (1:10) 
FUT13Z1920  5.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 23.11.2019, ob 11.00  ŠD Extrem - Futsal Olimpija 1:10  (1:2) 
FUT13Z1920  1.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 19.10.2019, ob 13.00  Futsal Olimpija - ŠD Extrem 16:0  (9:0) 
FUT13Z1819  10.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 26.01.2019, ob 16.00  Futsal Olimpija Ljubljana A - ŠD Extrem 11:0  (7:0) 
FUT13Z1819  7.krog  Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana, 15.12.2018, ob 15.00  ŠD Extrem - Futsal Olimpija Ljubljana A 2:12  (2:4) 
FUT13Z1819  5.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 01.12.2018, ob 09.30  Futsal Olimpija Ljubljana A - ŠD Extrem 5:2  (2:0) 
FUT13Z1718  9.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 10.02.2018, ob 13.40  ŠD Extrem - Futsal Olimpija Ljubljana 1:2  (0:1) 
FUT13Z1718  8.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 03.03.2018, ob 10.50  Futsal Olimpija Ljubljana - ŠD Extrem 7:5  (3:3) 
FUT13Z1718  7.krog  Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 13.01.2018, ob 13.20  Futsal Olimpija Ljubljana - ŠD Extrem 7:3  (2:1) 
FUT13Z -2017  7.krog  Štula 23, 1210 Ljubljana Šentvid, Športna dvorana Škofijske gimnazije, 14.01.2017, ob 10.00  Futsal Olimpija Ljubljana - ŠD Extrem A 1:18  (0:7) 
FUT13Z -2017  6.krog  Zgornje Škofije, ŠD Burja, 17.12.2016, ob 12.00  ŠD Extrem A - Futsal Olimpija Ljubljana 12:0  (7:0) 
FUT13Z -2017  3.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 05.11.2016, ob 11.00  Futsal Olimpija Ljubljana - ŠD Extrem A 1:7  (0:5) 
2.SFL -2012  20.krog  Ribnica, ŠČ Ribnica, 21.03.2012, ob 19.30  - 7:3  (2:0) 
2.SFL -2012  9.krog  Ljubljana, ŠD Triglav, Ljubljana, 09.12.2011, ob 21.00  - 4:1  (3:0) 

7. krog
KMN Bronx Škofije  :  NK Ribnica
KMN Meteorplast Šic bar  :  KMN Benedikt Sveta Trojica
ŠD Extrem  :  Futsal Olimpija
Futsal klub Dobrepolje  :  NK Duplek

LESTVICA
1 Futsal klub Dobrepolje 2 4
2 KMN Meteorplast Šic bar 1 3
3 NK Ribnica 2 3
4 Futsal Olimpija 2 3
5 KMN Benedikt Sveta Trojica 2 2
6 ŠD Extrem 2 2
7 KMN Bronx Škofije 1 1
8 NK Duplek 2 0

STRELCI
1. Mihael Čop 3
Naj Plavšič Vajde 3
Filip Jodl 3
4. Gal Kirjaković 2
Anžej Treven 2
Klemen Senekovič 2
Klemen Marolt 2
Jaka Janež 2
Anže Oražem 2
Domen Rupnik 2
Žiga Zemljič 2
12. Gal Tepeh 1
Blaž Perko 1
Žan Perko 1
Luka Nešović 1
Marck Ropoša 1
Nace Božič 1
Luka Grm 1
Leo Miličević 1
Tine Arko 1

DELI NA