5. krog |  Koper, Športna dvorana OŠ Koper |  13.11.2021 ob 14.30

KMN Bronx Škofije

  :  

Futsal Olimpija


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Bronx Škofije
N
ŠD Extrem 5 : 5 KMN Bronx Škofije
Futsal Olimpija
Z
NK Duplek 6 : 8 Futsal Olimpija
P
Futsal Olimpija 0 : 5 Futsal klub Dobrepolje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 19 10 1 8 90
ŠD KMN Olimpija Ljubljana 19 8 1 10 85
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 8 4 1 3 40
ŠD KMN Olimpija Ljubljana 8 3 1 4 37
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 11 6 0 5 50
ŠD KMN Olimpija Ljubljana 11 5 0 6 48



Vse medsebojne tekme

FUTU192122  3.krog  Koper, Športna dvorana Bonifika, 10.10.2021, ob 17.00  KMN Bronx Škofije - Futsal Olimpija 11:3  (5:1) 
FUTU152122Z  2.krog  Ljubljana, Športni center Triglav, Ljubljana, 10.10.2021, ob 12.45  Futsal Olimpija - KMN Bronx Škofije 7:5  (3:4) 
FUT13Z1920  5.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 23.11.2019, ob 13.00  Futsal Olimpija - KMN Bronx Škofije 1:6  (0:1) 
FUT13Z1920  3.krog  Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 09.11.2019, ob 15.00  Futsal Olimpija - KMN Bronx Škofije 7:1  (3:1) 
FUT13Z1920  2.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 26.10.2019, ob 11.00  KMN Bronx Škofije - Futsal Olimpija 1:4  (0:3) 
FUT13Z1819  10.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 26.01.2019, ob 13.00  Futsal Olimpija Ljubljana A - KMN Bronx Škofije 8:0  (4:0) 
FUT13Z1819  7.krog  Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana, 15.12.2018, ob 11.00  KMN Bronx Škofije - Futsal Olimpija Ljubljana A 0:16  (0:8) 
FUT13F1819  6.krog  Ljubljana, Športni center Triglav, Ljubljana, 12.04.2019, ob 19.30  Futsal Olimpija Ljubljana - KMN Bronx Škofije 6:4  (1:3) 
FUT13Z1819  5.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 01.12.2018, ob 12.30  Futsal Olimpija Ljubljana A - KMN Bronx Škofije 3:1  (1:0) 
FUT13F1819  5.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 30.03.2019, ob 19.30  KMN Bronx Škofije - Futsal Olimpija Ljubljana 4:2  (2:0) 
FUT13Z1718  10.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 24.02.2018, ob 10.50  KMN Bronx Škofije - Futsal Olimpija Ljubljana 3:3  (2:3) 
FUT13Z1718  8.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 03.03.2018, ob 12.30  Futsal Olimpija Ljubljana - KMN Bronx Škofije 1:5  (0:3) 
FUT13Z1718  2.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 28.10.2017, ob 15.00  KMN Bronx Škofije - Futsal Olimpija Ljubljana 7:2  (3:1) 
FUT13Z -2017  9.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 11.02.2017, ob 11.00  Futsal Olimpija Ljubljana - KMN Bronx Škofije 1:4  (1:2) 
FUT13Z -2017  4.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 19.11.2016, ob 18.00  KMN Bronx Škofije - Futsal Olimpija Ljubljana 12:2  (6:0) 
FUT13Z -2017  3.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 05.11.2016, ob 13.00  Futsal Olimpija Ljubljana - KMN Bronx Škofije 0:8  (0:3) 
1.SFL -2013  8.krog  Škofije, ŠD Burja, 09.11.2012, ob 20.30  - 2:5  (1:1) 
1.SFL -2013  1.krog  ŠC Triglav, Ljubljana, ŠC triglav, 14.09.2012, ob 21.00  - 5:6  (1:2) 
Futsal Pokal -2013  1.krog  Ljubljana, ŠC Triglav Ljubljana, 06.11.2012, ob 21.00  - 9:10  (2:0) 

5. krog
KMN Meteorplast Šic bar  :  NK Duplek
KMN Bronx Škofije  :  Futsal Olimpija
KMN Benedikt Sveta Trojica  :  NK Ribnica
ŠD Extrem  :  Futsal klub Dobrepolje

LESTVICA
1 Futsal klub Dobrepolje 2 4
2 KMN Meteorplast Šic bar 1 3
3 NK Ribnica 2 3
4 Futsal Olimpija 2 3
5 KMN Benedikt Sveta Trojica 2 2
6 ŠD Extrem 2 2
7 KMN Bronx Škofije 1 1
8 NK Duplek 2 0

STRELCI
1. Mihael Čop 3
Naj Plavšič Vajde 3
Filip Jodl 3
4. Gal Kirjaković 2
Anžej Treven 2
Klemen Senekovič 2
Klemen Marolt 2
Jaka Janež 2
Anže Oražem 2
Domen Rupnik 2
Žiga Zemljič 2
12. Gal Tepeh 1
Blaž Perko 1
Žan Perko 1
Luka Nešović 1
Marck Ropoša 1
Nace Božič 1
Luka Grm 1
Leo Miličević 1
Tine Arko 1

DELI NA