4. krog |  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče |  29.10.2021 ob 18.00

NK Ribnica

  :  

ŠD Extrem


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

NK Ribnica
P
NK Ribnica 0 : 3 KMN Meteorplast Šic bar
Z
NK Duplek 0 : 5 NK Ribnica
ŠD Extrem
N
ŠD Extrem 5 : 5 KMN Bronx Škofije
N
KMN Benedikt Sveta Trojica 4 : 4 ŠD Extrem


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Ribnica A 9 7 0 2 47
ŠD Extreme 9 2 0 7 21
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Ribnica A 6 4 0 2 33
ŠD Extreme 6 2 0 4 16
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Ribnica A 3 3 0 0 14
ŠD Extreme 3 0 0 3 5



Vse medsebojne tekme

FUT15Z1920  11.krog  Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 12.01.2020, ob 16.00  NK Ribnica - ŠD Extrem 3:6  (1:2) 
FUT15Z1920  8.krog  Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 01.12.2019, ob 16.00  NK Ribnica - ŠD Extrem 4:6  (0:4) 
FUT13Z1920  8.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 21.12.2019, ob 12.00  NK Ribnica - ŠD Extrem 7:1  (3:1) 
FUT13Z1920  6.krog  Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana, 07.12.2019, ob 10.00  NK Ribnica - ŠD Extrem 12:0  (8:0) 
FUT15Z1920  3.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 20.10.2019, ob 16.00  ŠD Extrem - NK Ribnica 3:5  (1:3) 
FUT13Z1920  1.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 19.10.2019, ob 10.00  ŠD Extrem - NK Ribnica 1:4  (1:2) 
FUT13Z1819  12.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 16.02.2019, ob 11.30  NK Ribnica A - ŠD Extrem 3:0  (2:0) 
FUT13Z1819  3.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 10.11.2018, ob 10.30  NK Ribnica A - ŠD Extrem 4:3  (2:2) 
FUT13Z1819  1.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 27.10.2018, ob 10.00  ŠD Extrem - NK Ribnica A 1:5  (0:1) 

4. krog
NK Ribnica  :  ŠD Extrem
NK Duplek  :  KMN Bronx Škofije
Futsal Olimpija  :  KMN Benedikt Sveta Trojica
Futsal klub Dobrepolje  :  KMN Meteorplast Šic bar

LESTVICA
1 Futsal klub Dobrepolje 2 4
2 KMN Meteorplast Šic bar 1 3
3 NK Ribnica 2 3
4 Futsal Olimpija 2 3
5 KMN Benedikt Sveta Trojica 2 2
6 ŠD Extrem 2 2
7 KMN Bronx Škofije 1 1
8 NK Duplek 2 0

STRELCI
1. Mihael Čop 3
Naj Plavšič Vajde 3
Filip Jodl 3
4. Gal Kirjaković 2
Anžej Treven 2
Klemen Senekovič 2
Klemen Marolt 2
Jaka Janež 2
Anže Oražem 2
Domen Rupnik 2
Žiga Zemljič 2
12. Gal Tepeh 1
Blaž Perko 1
Žan Perko 1
Luka Nešović 1
Marck Ropoša 1
Nace Božič 1
Luka Grm 1
Leo Miličević 1
Tine Arko 1

DELI NA