4. krog |  Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT |  18.09.2021 ob 16.00

Ilirija Extra-Lux

20 : 0

SIJ Acroni Jesenice


Sodniki: Horvat Dejan (glavni sodnik), Angelovska Maja (1. pomoč), Strajnar Luka (2. pomoč)
Delegat: Sedić Suvad
Št. gledalcev: 50
Ilirija Extra-Lux
1 Jan Cimperman V
2 Lan Štepic
3 Denis Videnović
4 Uroš Zorko K
5 Nik Šonc
6 Bruno Tuta Klašnja
7 Jurij Zupanič
8 Tjaš Škrjanec
9 Tomas Puc
10 Jakob Raspet
11 Jan Nikolić


Rezervni igralci
14 Lan Križman
15 Peter Trdan
16 Matic Prešeren

SIJ Acroni Jesenice
1 Uroš Todorović V
2 Jan Kranjec
3 Haris Omerdić
4 Adis Huseinbašić
6 Matic Mlakar
7 Mark Kesič
8 Marko Milaković
9 Evin Adrović
11 Alen Ugljanin K
16 Edin Uščuplić
17 Sandin Murić


Rezervni igralci
13 Lan Biščević

Trener
Anja Milenkovič

Trener
Maksud Džamastagič

Sodnik
Dejan Horvat

Zadetki
Jakob Raspet 1 : 0 1'
Tomas Puc 2 : 0 6'
Tjaš Škrjanec 3 : 0 11'
Jakob Raspet (11m) 4 : 0 14'
Tjaš Škrjanec 5 : 0 16'
Jakob Raspet 6 : 0 18'
Tjaš Škrjanec 7 : 0 21'
Jurij Zupanič 8 : 0 24'
Jakob Raspet 9 : 0 27'
Tomas Puc 10 : 0 30'
Tjaš Škrjanec 11 : 0 31'
Jan Nikolić 12 : 0 39'
Denis Videnović 13 : 0 41'
Jurij Zupanič 14 : 0 43'
Uroš Zorko 15 : 0 45'
Nik Šonc 16 : 0 46'
Lan Štepic 17 : 0 53'
Lan Štepic 18 : 0 54'
Peter Trdan 19 : 0 57'
Peter Trdan 20 : 0 58'

Dogodki
Menjava Križman /  Puc 36'
Menjava Trdan /  Nikolić 40'
Alen Ugljanin 42'
Menjava Biščević /  Murić 63'

4. krog
Bravo Generali 3 : 0 Jadran Dekani
Domžale 2 : 0 Olimpija Ljubljana
Ilirija Extra-Lux 20 : 0 SIJ Acroni Jesenice
Bilje 2 : 0 Slovan
Jadran Železničar 0 : 3 Krka
Getris Šenčur 0 : 0 Primorje
Triglav Kranj 0 : 0 Koper

LESTVICA
1 Bravo Generali 20 47
2 Koper 20 42
3 Olimpija Ljubljana 20 41
4 Domžale 20 39
5 Triglav Kranj 20 37
6 Ilirija Extra-Lux 20 29
7 Slovan 20 25
8 Krka 20 22
9 Bilje 19 26
10 Brinje Grosuplje 19 24
11 Primorje 19 23
12 Getris Šenčur 19 20
13 Jadran Dekani 20 20
14 Jadran Železničar 19 11
15 SIJ Acroni Jesenice 19 0

STRELCI
1. Matej Tadič 17
Kenan Kurtović 17
3. Jakob Raspet 14
Maj Blažič 14
Šan Liao Novak 14
6. Haris Beganović 13
7. Tilen Tomac 12
Maksim Vid Beljkaš 12
9. Naj Lulić 10
Žiga Pečjak 10
Flavio Junčaj 10
12. Jaša Kraševec 9
Bine Valič 9
14. Jan Nikolić 8
15. Tomas Puc 7
Mark Žgur 7
Daut Aličehajić 7
Lovro Gal Janc 7
Mateo Aćimović 7
Tian Matijevič Bezjak 7

DELI NA