20. krog |   | 

Mb Tabor

  :  

Šampion


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mb Tabor
P
Šampion 3 : 2 Mb Tabor
Z
Mb Tabor 3 : 1 KETY EMMI Bistrica
N
Mb Tabor 1 : 1 Rudar Velenje
Z
Hajdina 1 : 4 Mb Tabor
P
Mb Tabor 1 : 4 Nafta 1903
Šampion
Z
KETY EMMI Bistrica 2 : 4 Šampion
Z
Šampion 3 : 2 Mb Tabor
Z
Hajdina 1 : 3 Šampion
Z
Šampion 3 : 2 Nafta 1903
P
NŠ Dravograd 2 : 1 Šampion


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK MB Tabor 10 4 2 4 13
Šampion 10 4 2 4 19
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK MB Tabor 5 4 1 0 8
Šampion 5 0 1 4 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK MB Tabor 5 0 1 4 5
Šampion 5 4 1 0 16



Vse medsebojne tekme

21/22  9.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 16.10.2021, ob 16.00  Šampion - MB Tabor 3:2  (1:1) 
20/21  7.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 10.10.2020, ob 15.30  MB Tabor - Šampion 1:0  (1:0) 
19/20  11.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 19.10.2019, ob 16.00  NK Šampion - NK MB Tabor 4:1  (2:0) 
19/20  2.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 29.08.2019, ob 16.00  NK MB Tabor - NK Šampion 3:1  (2:0) 
18/19  25.krog  Vransko, Stadion Videm Vransko, 12.05.2019, ob 17.00  NK Šampion - NK MB Tabor 3:0  (1:0) 
18/19  18.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 23.03.2019, ob 15.00  NK MB Tabor - NK Šampion 0:0  (0:0) 
18/19  9.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 06.10.2018, ob 16.00  NK Šampion - NK MB Tabor 1:1  (1:0) 
17/18  24.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 05.05.2018, ob 17.00  NK MB Tabor - NK Šampion 2:1  (2:1) 
17/18  13.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 29.10.2017, ob 14.30  NK Šampion - NK MB Tabor 5:1  (4:1) 
17/18  4.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 30.08.2017, ob 17.30  NK MB Tabor - NK Šampion 2:1  (0:0) 

20. krog
Rudar Velenje  :  KETY EMMI Bistrica
Mb Tabor  :  Šampion
Hajdina  :  Šmartno 1928
Nafta 1903  :  Jarenina
NŠ Dravograd  :  Veržej
NK Krško  :  Miklavž

LESTVICA
1 NŠ Dravograd 10 25
2 Rudar Velenje 10 20
3 Šampion 10 19
4 NK Krško 10 19
5 Nafta 1903 10 17
6 Miklavž 10 15
7 Veržej 10 15
8 Mb Tabor 9 12
9 KETY EMMI Bistrica 10 11
10 Jarenina 10 10
11 Hajdina 10 3
12 Šmartno 1928 9 0

STRELCI
1. Gal Podlesnik 16
2. Blaž Kocijan 8
3. Florian Jonuzaj 7
4. Dominik Novak 6
Alen Romih 6
Vid Kovačec 6
7. Adam Marcen 5
Til Bračun 5
Sven Goronja 5
Alex Gajanić 5
Noa Medved 5
Matej Mezga 5
Josip Žganec 5
14. Niko Frančić 4
Fran Derkuća 4
Jan Patrik Gabrovec 4
Jan Žnidar Koprivnik 4
val Mihalič Rader 4
Ajdin Kadrić 4
20. Žan Nikić 3

DELI NA