9. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT |  17.10.2021 ob 15.00

KETY EMMI Bistrica

  :  

Rudar Velenje


Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik), Marin Jan (1. pomoč), Ivanovič Uroš (2. pomoč)
Delegat: Audič Ladislav
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KETY EMMI Bistrica
P
Mb Tabor 3 : 1 KETY EMMI Bistrica
P
Nafta 1903 7 : 0 KETY EMMI Bistrica
P
KETY EMMI Bistrica 0 : 1 NŠ Dravograd
N
NK Krško 1 : 1 KETY EMMI Bistrica
N
KETY EMMI Bistrica 0 : 0 Miklavž
Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 6 : 1 Miklavž
N
Mb Tabor 1 : 1 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 3 : 1 Veržej
Z
Hajdina 1 : 3 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 3 : 0 Jarenina


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aha Emmi Bistrica 7 0 0 7 7
Rudar Velenje 7 7 0 0 25
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Aha Emmi Bistrica 4 0 0 4 4
Rudar Velenje 4 4 0 0 10
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Aha Emmi Bistrica 3 0 0 3 3
Rudar Velenje 3 3 0 0 15



Vse medsebojne tekme

20/21  11.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 23.05.2021, ob 17.30  Rudar Velenje - Kety Emmi Bistrica 9:2  (3:1) 
18/19  24.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 05.05.2019, ob 17.00  NK Kety emmi Bistrica - Rudar Velenje 1:2  (0:0) 
18/19  13.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 21.11.2018, ob 19.00  Rudar Velenje - NK Kety Emmi Bistrica 3:0  (1:0) 
18/19  4.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 05.09.2018, ob 17.00  NK Kety Emmi Bistrica - Rudar Velenje 1:2  (0:1) 
17/18  22.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 29.04.2018, ob 17.00  Kety Emmi Bistrica - Rudar Velenje 2:4  (1:2) 
17/18  14.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 04.11.2017, ob 14.00  Rudar Velenje - Kety Emmi Bistrica 3:1  (2:1) 
17/18  5.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 10.10.2017, ob 15.30  Kety Emmi Bistrica - Rudar Velenje 0:2  (0:2) 

9. krog
Jarenina 1 : 2 Nafta 1903
Šmartno 1928 0 : 1 Hajdina
Miklavž 2 : 2 NK Krško
Šampion 3 : 2 Mb Tabor
KETY EMMI Bistrica  :  Rudar Velenje
Veržej  :  NŠ Dravograd

LESTVICA
1 NŠ Dravograd 8 21
2 NK Krško 9 19
3 Rudar Velenje 8 17
4 Nafta 1903 9 17
5 Šampion 9 16
6 Miklavž 9 15
7 Mb Tabor 9 12
8 Veržej 8 11
9 Jarenina 9 7
10 KETY EMMI Bistrica 7 5
11 Hajdina 8 3
12 Šmartno 1928 9 0

STRELCI
1. Gal Podlesnik 15
2. Florian Jonuzaj 7
3. Blaž Kocijan 6
Dominik Novak 6
5. Noa Medved 5
Josip Žganec 5
Alex Gajanić 5
Matej Mezga 5
Sven Goronja 5
10. Alen Romih 4
Adam Marcen 4
Til Bračun 4
Niko Frančić 4
Fran Derkuća 4
Jan Patrik Gabrovec 4
Jan Žnidar Koprivnik 4
val Mihalič Rader 4
Ajdin Kadrić 4
19. Žiga Strniša 3
Nejc Čavnik 3

DELI NA