8. krog |  Spodnja Hajdina, Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT |  09.10.2021 ob 13.00

Hajdina

1 : 3

Šampion


Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik), Ferčič Jani (1. pomoč), Ivanovič Uroš (2. pomoč)
Delegat: Škrofič Mario
Št. gledalcev: 50
Hajdina
1 Tibor Zupanič K V
3 Nedim Sulejmanagić
4 Danijel Červek
5 Luka Bohinec
6 Benjamin Rep
7 Miha Krajnc
10 Alen Ostroško
13 Miha Galun
14 Matija Bojnec
15 Rok Horvat
18 Vid Masten


Rezervni igralci
16 Tadej Murko
17 Timotej Kokol Krajnc

Šampion
1 Žan Jug V
3 Timotej Jagodič
5 Matevž Žula
6 Filip Frece
7 Sven Goronja
8 Amadej Trbežnik
9 Blaž Kocijan K
13 Urh Grabnar
15 Žan Luka Vasle
17 Alex Gajanić
18 Rok Kužner


Rezervni igralci
99 Nemanja Moćić V
4 Denis Djaković
10 Patrik Perc
11 Tomaž Šporin
14 Niki Šiljeg
16 Urh Videčnik

Trener
Sandi Mertelj

Trener
Bojan Arčan

Sodnik
Simon Matej Podgoršek

Zadetki
Blaž Kocijan 0 : 1 47'
Alex Gajanić 0 : 2 68'
Alex Gajanić 0 : 3 75'
Miha Galun 1 : 3 77'

Dogodki
Filip Frece 28'
Nedim Sulejmanagić 31'
Menjava Šporin /  Žula 44'
Menjava Šiljeg /  Grabnar 46'
Miha Galun 49'
Menjava Murko /  Sulejmanagić 70'
Blaž Kocijan 70'
Menjava Djaković /  Trbežnik 73'
Menjava Kokol Krajnc /  Masten 77'
Menjava Perc /  Goronja 81'
Menjava Videčnik /  Gajanić 89'

8. krog
Nafta 1903 5 : 0 Šmartno 1928
Hajdina 1 : 3 Šampion
Mb Tabor 3 : 1 KETY EMMI Bistrica
Rudar Velenje 6 : 1 Miklavž
NK Krško 1 : 0 Veržej
NŠ Dravograd 5 : 0 Jarenina

LESTVICA
1 NŠ Dravograd 8 21
2 NK Krško 9 19
3 Rudar Velenje 8 17
4 Nafta 1903 9 17
5 Šampion 9 16
6 Miklavž 9 15
7 Mb Tabor 9 12
8 Veržej 8 11
9 Jarenina 9 7
10 KETY EMMI Bistrica 7 5
11 Hajdina 8 3
12 Šmartno 1928 9 0

STRELCI
1. Gal Podlesnik 15
2. Florian Jonuzaj 7
3. Blaž Kocijan 6
Dominik Novak 6
5. Noa Medved 5
Josip Žganec 5
Alex Gajanić 5
Matej Mezga 5
Sven Goronja 5
10. Alen Romih 4
Adam Marcen 4
Til Bračun 4
Niko Frančić 4
Fran Derkuća 4
Jan Patrik Gabrovec 4
Jan Žnidar Koprivnik 4
val Mihalič Rader 4
Ajdin Kadrić 4
19. Žiga Strniša 3
Nejc Čavnik 3

DELI NA