26. krog |  Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT |  21.05.2022 ob 15.00

Domžale

  :  

Nova KBM Aluminij


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Domžale
Z
Domžale 4 : 0 Triglav Kranj
P
Nova KBM Aluminij 3 : 2 Domžale
P
Domžale 0 : 2 Ilirija Extra-Lux
Z
Radomlje 1 : 2 Domžale
Z
Domžale 1 : 0 Bravo Nova KBM
Nova KBM Aluminij
P
Krka 2 : 1 Nova KBM Aluminij
P
Nova KBM Aluminij 1 : 3 Brinje Grosuplje
Z
Nova KBM Aluminij 3 : 2 Domžale
P
Maribor 1 : 0 Nova KBM Aluminij
Z
Nova KBM Aluminij 1 : 0 Olimpija Ljubljana


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Domžale 33 20 7 6 71
Aluminij 33 6 7 20 31
 
Športni park Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Domžale 17 11 5 1 43
Aluminij 17 1 5 11 10
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Domžale 16 9 2 5 28
Aluminij 16 5 2 9 21



Vse medsebojne tekme

21/22  13.krog  Spodnja Hajdina, Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT, 01.12.2021, ob 13.00  Nova KBM Aluminij - Domžale 3:2  (0:2) 
20/21  3.krog  Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 22.08.2020, ob 14.30  Domžale - Aluminij 4:1  (2:1) 
19/20  9.krog  Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 30.11.2019, ob 11.00  Domžale - Aluminij 7:0  (4:0) 
18/19  17.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 09.03.2019, ob 13.00  Aluminij - Domžale 1:4  (1:4) 
18/19  4.krog  Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 01.09.2018, ob 11.00  Domžale - Aluminij 4:1  (1:1) 
17/18  17.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 24.05.2018, ob 15.30  Aluminij - Domžale 2:2  (2:1) 
17/18  4.krog  Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 26.08.2017, ob 11.00  Domžale - Aluminij 4:0  (3:0) 
16/17  15.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - umetna trava, 19.11.2016, ob 12.00  Aluminij - Domžale 0:1  (0:1) 
16/17  2.krog  ŠP Radomlje - Glavno igrišče, 14.08.2016, ob 16.00  Domžale - Aluminij 1:1  (0:0) 
15/16  21.krog  Domžale, ŠP Domžale - umetna trava, 01.03.2016, ob 12.00  - 8:1  (2:0) 
15/16  6.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 13.09.2015, ob 14.00  - 0:2  (0:1) 
14/15  26.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 03.05.2015, ob 11.00  - 2:1  (0:0) 
14/15  11.krog  Domžale, Umetna trava, 12.10.2014, ob 12.00  - 1:0  (0:0) 
13/14  24.krog  Domžale, Umetna trava, 19.04.2014, ob 11.00  - 2:1  (1:0) 
13/14  9.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 02.10.2013, ob 14.00  - 3:0  (3:0) 
12/13  29.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 08.06.2013, ob 11.00  - 1:4  (1:3) 
12/13  14.krog  Domžale, Umetna trava, 17.11.2012, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
11/12  20.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 18.03.2012, ob 12.00  - 3:0  (0:0) 
11/12  5.krog  Domžale, Umetna trava, 11.09.2011, ob 14.00  - 0:0  (0:0) 
10/11  26.krog  Domžale, Umetna trava, 22.05.2011, ob 14.00  - 0:1  (0:0) 
10/11  11.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 23.10.2010, ob 13.00  - 0:0  (0:0) 
09/10  16.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 28.11.2009, ob 11.30  - 0:3  (0:2) 
09/10  1.krog  Ihan, Igrišče v Ihanu, 08.08.2009, ob 16.30  - 3:1  (2:0) 
08/09  28.krog  Ihan, Igrišce Ihan, 16.05.2009, ob 13.00  - 1:1  (1:0) 
08/09  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 09.11.2008, ob 12.00  - 5:0  (3:0) 
07/08  21.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 12.04.2008, ob 14.00  - 0:2  (0:1) 
07/08  8.krog  Na igrišču V Ihanu, Na igrišču v Ihanu, 25.09.2007, ob 14.30  - 2:2  (1:1) 
06/07  26.krog  Domžale, Domžale, 18.05.2007, ob 16.00  - 3:0  (2:0) 
06/07  13.krog  Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 04.11.2006, ob 12.30  - 1:3  (0:2) 
05/06  15.krog  Kidričevo, 19.11.2005, ob 12.00  - 0:2  (0:0) 
05/06  2.krog  Športni park Domžale, 10.08.2005, ob 16.00  - 1:0  (0:0) 
04/05  20.krog  Domžale, 16.04.2005, ob 14.00  - 2:0  (2:0) 
04/05  7.krog  Kidričevo, 11.09.2004, ob 14.30  - 0:2  (0:2) 

26. krog
A2S Celje  :  Drava Ptuj
Koper  :  Bravo Nova KBM
Krka  :  Radomlje
Brinje Grosuplje  :  Ilirija Extra-Lux
Domžale  :  Nova KBM Aluminij
Maribor  :  Mura
Olimpija Ljubljana  :  Triglav Kranj

LESTVICA
1 Ilirija Extra-Lux 14 33
2 Brinje Grosuplje 14 32
3 Krka 14 27
4 Domžale 14 26
5 Bravo Nova KBM 12 26
6 Nova KBM Aluminij 15 21
7 Maribor 13 20
8 Olimpija Ljubljana 13 19
9 Koper 15 19
10 Mura 11 14
11 A2S Celje 14 11
12 Drava Ptuj 14 7
13 Triglav Kranj 12 7
14 Radomlje 15 6

STRELCI
1. Jaka Čuber Potočnik 11
2. Patrik Katič 10
Tilen Kovačič 10
4. Mark Šerbec 9
Niko Kasalo 9
6. Luka Topalović 8
7. Luka Pučnik 7
Aleks Ristić 7
Vid Hojč 7
Edmond Imeraj 7
11. Anel Islamagić 6
Luka Mlakar 6
Sašo Lovrec 6
Enej Šarlah 6
15. Črt Vuković 5
Urban Stražišar 5
17. Bine Anželj 4
Jošt Zajc 4
Luka Baš 4
Gal Javorič 4

DELI NA