24. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  07.05.2022 ob 15.00

A2S Celje

  :  

Koper


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

A2S Celje
P
Bravo Nova KBM 2 : 1 A2S Celje
P
A2S Celje 0 : 3 Olimpija Ljubljana
N
Koper 1 : 1 A2S Celje
P
A2S Celje 3 : 4 Mura
N
Krka 1 : 1 A2S Celje
Koper
Z
Radomlje 1 : 3 Koper
Z
Koper 2 : 1 Drava Ptuj
N
Koper 1 : 1 A2S Celje
P
Krka 2 : 0 Koper
P
Koper 1 : 4 Brinje Grosuplje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 39 13 9 17 54
Koper 39 17 9 13 51
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 19 7 5 7 31
Koper 19 7 5 7 26
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 20 6 4 10 23
Koper 20 10 4 6 25



Vse medsebojne tekme

21/22  11.krog  Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 30.10.2021, ob 15.30  Koper - A2S Celje 1:1  (0:1) 
20/21  9.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 10.10.2020, ob 15.00  Koper - A2S Celje 1:0  (1:0) 
19/20  8.krog  Celje, Štadion Z'dežele, 06.10.2019, ob 11.00  VOC Celje - Koper 4:0  (1:0) 
17/18  22.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper, 18.04.2018, ob 15.30  Koper - VOC Celje 1:0  (0:0) 
17/18  9.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 07.10.2017, ob 12.30  VOC Celje - Koper 3:0  (1:0) 
16/17  20.krog  Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 15.04.2017, ob 13.00  Koper - Celje 2:2  (0:0) 
16/17  7.krog  Celje, Olimp, 24.09.2016, ob 14.00  Celje - Koper 0:2  (0:1) 
15/16  21.krog  Koper, ŠRC Bonifika - naravna trava, 19.03.2016, ob 13.00  - 0:2  (0:0) 
15/16  6.krog  Celje, Arena Petrol - naravna trava, 13.09.2015, ob 14.00  - 1:1  (1:1) 
14/15  16.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 20.11.2014, ob 15.00  - 1:1  (0:0) 
14/15  1.krog  Celje, Olimp-umetna, 09.08.2014, ob 15.30  - 0:0  (0:0) 
13/14  28.krog  Celje, OLIMP - umetna trava, 17.05.2014, ob 15.00  - 1:1  (1:1) 
13/14  13.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 27.10.2013, ob 13.00  - 0:1  (0:1) 
12/13  28.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 01.06.2013, ob 15.30  - 1:3  (0:1) 
12/13  13.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 11.11.2012, ob 12.00  - 1:1  (0:0) 
11/12  29.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 13.06.2012, ob 16.00  - 2:4  (1:2) 
11/12  14.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 12.11.2011, ob 12.00  - 3:0  (1:0) 
10/11  19.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 12.03.2011, ob 12.00  - 3:1  (1:0) 
10/11  4.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 08.09.2010, ob 15.00  - 0:4  (0:2) 
09/10  20.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 18.03.2010, ob 14.00  - 1:2  (1:1) 
09/10  5.krog  Celje, Olimp, 29.08.2009, ob 15.00  - 1:2  (1:2) 
08/09  17.krog  Celje, Olimp, 06.12.2008, ob 11.30  - 1:2  (0:1) 
08/09  2.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 09.08.2008, ob 16.00  - 2:1  (1:1) 
07/08  15.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 17.11.2007, ob 14.00  - 3:2  (2:1) 
07/08  2.krog  Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 11.08.2007, ob 16.00  - 1:0  (1:0) 
06/07  26.krog  Koper, Koper, 18.05.2007, ob 16.00  - 1:0  (0:0) 
06/07  13.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 04.11.2006, ob 12.00  - 0:1  (0:0) 
05/06  26.krog  Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 20.05.2006, ob 15.00  - 4:2  (1:1) 
05/06  13.krog  Štadion OLIMP-umetna trava, 05.11.2005, ob 12.00  - 0:1  (0:0) 
04/05  26.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 05.06.2005, ob 16.00  - 3:1  (0:1) 
04/05  13.krog  Koper - igrišče z umetno travo, 06.11.2004, ob 12.00  - 0:3  (0:1) 
03/04  21.krog  Skalna klet - Celje, 08.05.2004, ob 16.00  - 4:3  (2:2) 
03/04  8.krog  Koper, 28.09.2003, ob 13.30  - 0:2  (0:2) 
02/03  23.krog  Na igrišču NK Olimp, Celje, 17.05.2003, ob 14.30  - 1:1  (0:0) 
02/03  10.krog  Na igrišču v Dekanih, 13.10.2002, ob 13.30  - 2:1  (2:0) 
01/02  25.krog  Koper, 18.05.2002, ob 14.30  - 1:0  (1:0) 
01/02  12.krog  Na igrišču NK Olimp, 20.10.2001, ob 13.00  - 1:1  (1:0) 
00/01  19.krog  NK Olimp, 07.04.2001, ob 15.00  - 2:0  (0:0) 
00/01  6.krog  Koper, 10.09.2000, ob 14.30  - 3:0  (2:0) 

24. krog
A2S Celje  :  Koper
Krka  :  Drava Ptuj
Brinje Grosuplje  :  Bravo Nova KBM
Domžale  :  Radomlje
Maribor  :  Ilirija Extra-Lux
Olimpija Ljubljana  :  Nova KBM Aluminij
Triglav Kranj  :  Mura

LESTVICA
1 Brinje Grosuplje 13 32
2 Ilirija Extra-Lux 12 27
3 Krka 13 27
4 Domžale 13 26
5 Bravo Nova KBM 11 23
6 Maribor 13 20
7 Olimpija Ljubljana 13 19
8 Koper 13 19
9 Nova KBM Aluminij 14 18
10 Mura 10 11
11 A2S Celje 13 10
12 Triglav Kranj 12 7
13 Radomlje 14 6
14 Drava Ptuj 12 3

STRELCI
1. Jaka Čuber Potočnik 11
2. Tilen Kovačič 9
3. Mark Šerbec 8
4. Aleks Ristić 7
Patrik Katič 7
Luka Topalović 7
Niko Kasalo 7
Vid Hojč 7
Edmond Imeraj 7
10. Enej Šarlah 6
Luka Mlakar 6
12. Urban Stražišar 5
Luka Pučnik 5
Anel Islamagić 5
15. Luka Perković 4
Marcel Petrov 4
Sašo Lovrec 4
Luka Baš 4
Gal Javorič 4
Anej Dukarić 4

DELI NA