22. krog |  Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT |  23.04.2022 ob 15.00

Mura

  :  

Nova KBM Aluminij


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mura
Z
Brinje Grosuplje 2 : 3 Mura
P
Mura 0 : 1 Maribor
Z
A2S Celje 3 : 4 Mura
P
Nova KBM Aluminij 1 : 0 Mura
N
Mura 1 : 1 Ilirija Extra-Lux
Nova KBM Aluminij
P
Krka 2 : 1 Nova KBM Aluminij
P
Nova KBM Aluminij 1 : 3 Brinje Grosuplje
Z
Nova KBM Aluminij 3 : 2 Domžale
P
Maribor 1 : 0 Nova KBM Aluminij
Z
Nova KBM Aluminij 1 : 0 Olimpija Ljubljana


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 7 2 1 4 8
Aluminij 7 4 1 2 11
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 2 2 0 0 4
Aluminij 2 0 0 2 2
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 5 0 1 4 4
Aluminij 5 4 1 0 9



Vse medsebojne tekme

21/22  9.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 2, 16.10.2021, ob 13.00  Nova KBM Aluminij - Mura 1:0  (1:0) 
20/21  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 23.05.2021, ob 11.00  Aluminij - Mura 2:2  (1:0) 
19/20  10.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.10.2019, ob 13.00  Aluminij - Mura 3:1  (2:0) 
18/19  24.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 11.05.2019, ob 13.00  Mura - Aluminij 2:1  (1:0) 
18/19  11.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 14.11.2018, ob 14.00  Aluminij - Mura 1:0  (0:0) 
17/18  22.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 21.04.2018, ob 11.00  Mura - Aluminij 2:1  (0:1) 
17/18  9.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 07.10.2017, ob 11.00  Aluminij - Mura 2:1  (0:1) 

22. krog
A2S Celje  :  Krka
Brinje Grosuplje  :  Koper
Domžale  :  Drava Ptuj
Maribor  :  Bravo Nova KBM
Olimpija Ljubljana  :  Radomlje
Triglav Kranj  :  Ilirija Extra-Lux
Mura  :  Nova KBM Aluminij

LESTVICA
1 Ilirija Extra-Lux 14 33
2 Brinje Grosuplje 14 32
3 Krka 14 27
4 Domžale 14 26
5 Bravo Nova KBM 12 26
6 Nova KBM Aluminij 15 21
7 Maribor 13 20
8 Olimpija Ljubljana 13 19
9 Koper 15 19
10 Mura 11 14
11 A2S Celje 14 11
12 Drava Ptuj 14 7
13 Triglav Kranj 12 7
14 Radomlje 15 6

STRELCI
1. Jaka Čuber Potočnik 11
2. Patrik Katič 10
Tilen Kovačič 10
4. Mark Šerbec 9
Niko Kasalo 9
6. Luka Topalović 8
7. Luka Pučnik 7
Aleks Ristić 7
Vid Hojč 7
Edmond Imeraj 7
11. Anel Islamagić 6
Luka Mlakar 6
Sašo Lovrec 6
Enej Šarlah 6
15. Črt Vuković 5
Urban Stražišar 5
17. Bine Anželj 4
Jošt Zajc 4
Luka Baš 4
Gal Javorič 4

DELI NA