20. krog |  Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT |  09.04.2022 ob 14.30

Mura

  :  

Radomlje


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mura
Z
Brinje Grosuplje 2 : 3 Mura
P
Mura 0 : 1 Maribor
Z
A2S Celje 3 : 4 Mura
P
Nova KBM Aluminij 1 : 0 Mura
N
Mura 1 : 1 Ilirija Extra-Lux
Radomlje
P
Drava Ptuj 3 : 2 Radomlje
P
Radomlje 1 : 3 Koper
P
Radomlje 0 : 3 Krka
P
Brinje Grosuplje 1 : 0 Radomlje
P
Radomlje 1 : 2 Domžale


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 7 2 1 4 17
Kalcer Radomlje 7 4 1 2 14
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 2 1 0 1 9
Kalcer Radomlje 2 1 0 1 3
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 5 1 1 3 8
Kalcer Radomlje 5 3 1 1 11



Vse medsebojne tekme

21/22  7.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 18.09.2021, ob 14.00  Radomlje - Mura 2:3  (1:1) 
20/21  4.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 08.09.2020, ob 14.30  Kalcer Radomlje - Mura 1:0  (0:0) 
19/20  12.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 02.11.2019, ob 12.00  Kalcer Radomlje - Mura 4:3  (0:3) 
18/19  22.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 27.04.2019, ob 13.00  Mura - Kalcer Radomlje 8:1  (4:0) 
18/19  9.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 06.10.2018, ob 11.00  Kalcer Radomlje - Mura 1:1  (1:1) 
17/18  26.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 27.05.2018, ob 11.00  Mura - Kalcer Radomlje 1:2  (0:1) 
17/18  13.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 04.11.2017, ob 12.00  Kalcer Radomlje - Mura 3:1  (1:0) 

20. krog
A2S Celje  :  Brinje Grosuplje
Domžale  :  Krka
Maribor  :  Koper
Olimpija Ljubljana  :  Drava Ptuj
Triglav Kranj  :  Bravo Nova KBM
Mura  :  Radomlje
Nova KBM Aluminij  :  Ilirija Extra-Lux

LESTVICA
1 Ilirija Extra-Lux 14 33
2 Brinje Grosuplje 14 32
3 Krka 14 27
4 Domžale 14 26
5 Bravo Nova KBM 12 26
6 Nova KBM Aluminij 15 21
7 Maribor 13 20
8 Olimpija Ljubljana 13 19
9 Koper 15 19
10 Mura 11 14
11 A2S Celje 14 11
12 Drava Ptuj 14 7
13 Triglav Kranj 12 7
14 Radomlje 15 6

STRELCI
1. Jaka Čuber Potočnik 11
2. Patrik Katič 10
Tilen Kovačič 10
4. Mark Šerbec 9
Niko Kasalo 9
6. Luka Topalović 8
7. Luka Pučnik 7
Aleks Ristić 7
Vid Hojč 7
Edmond Imeraj 7
11. Anel Islamagić 6
Luka Mlakar 6
Sašo Lovrec 6
Enej Šarlah 6
15. Črt Vuković 5
Urban Stražišar 5
17. Bine Anželj 4
Jošt Zajc 4
Luka Baš 4
Gal Javorič 4

DELI NA