15. krog |  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza |  PRELOŽENO

Maribor

  :  

Olimpija Ljubljana


Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik), Racaj Fatlind (1. pomoč), Močivnik Joži (2. pomoč)
Delegat: Babič Stanislav
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
Z
Mura 0 : 1 Maribor
Z
Maribor 1 : 0 Nova KBM Aluminij
P
Ilirija Extra-Lux 4 : 1 Maribor
Z
Maribor 4 : 0 Radomlje
P
Bravo Nova KBM 2 : 0 Maribor
Olimpija Ljubljana
Z
A2S Celje 0 : 3 Olimpija Ljubljana
Z
Triglav Kranj 0 : 2 Olimpija Ljubljana
P
Nova KBM Aluminij 1 : 0 Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
Z
Radomlje 0 : 3 Olimpija Ljubljana


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 23 10 6 7 31
Olimpija Ljubljana 23 7 6 10 28
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 11 5 3 3 14
Olimpija Ljubljana 11 3 3 5 12
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 12 5 3 4 17
Olimpija Ljubljana 12 4 3 5 16



Vse medsebojne tekme

21/22  2.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 15.09.2021, ob 14.00  Olimpija Ljubljana - Maribor 1:0  (0:0) 
20/21  4.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 09.09.2020, ob 14.30  Olimpija Ljubljana - Maribor 2:4  (1:2) 
19/20  7.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 29.09.2019, ob 13.30  Maribor - Olimpija Ljubljana 1:1  (1:0) 
18/19  18.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 31.03.2019, ob 11.00  Maribor - Olimpija Ljubljana 1:0  (0:0) 
18/19  5.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 17.10.2018, ob 13.00  Olimpija Ljubljana - Maribor 2:0  (1:0) 
17/18  16.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 04.04.2018, ob 14.00  Maribor - Olimpija Ljubljana 1:1  (0:0) 
17/18  3.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 06.09.2017, ob 15.00  Olimpija Ljubljana - Maribor 2:2  (2:1) 
16/17  26.krog  Dob pri Domžalah, Športni park Dob - glavno igrišče, 26.05.2017, ob 13.00  Olimpija Ljubljana - Maribor 1:2  (0:2) 
16/17  13.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 06.11.2016, ob 12.00  Maribor - Olimpija Ljubljana 0:1  (0:0) 
15/16  18.krog  Ljubljana, ŠC Jama Bežigrad, 29.11.2015, ob 11.30  - 2:1  (0:0) 
15/16  3.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 15.08.2015, ob 15.30  - 0:4  (0:2) 
14/15  24.krog  Ljubljana, ŠP Kodeljevo umetna trava, 19.04.2015, ob 12.00  - 1:4  (1:2) 
14/15  9.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 27.09.2014, ob 14.00  - 2:1  (2:1) 
13/14  20.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 22.03.2014, ob 11.00  - 1:1  (1:0) 
13/14  5.krog  Ljubljana, ŠC Jama, umetna trava, 31.08.2013, ob 11.00  - 3:0  (2:0) 
12/13  27.krog  Ljubljana, ŠC Jama - umetna trava, 28.05.2013, ob 17.00  - 0:0  (0:0) 
12/13  12.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 04.11.2012, ob 17.00  - 2:0  (1:0) 
11/12  22.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 31.03.2012, ob 13.00  - 0:2  (0:1) 
11/12  7.krog  Ljubljana, ŠC-ŽAK-umetna trava, 28.09.2011, ob 14.00  - 1:2  (1:2) 
10/11  16.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 26.02.2011, ob 11.30  - 4:1  (1:1) 
10/11  1.krog  Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 14.08.2010, ob 16.00  - 1:2  (0:1) 
09/10  21.krog  Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 28.03.2010, ob 13.00  - 0:0  (0:0) 
09/10  6.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 04.09.2009, ob 17.00  - 2:0  (0:0) 

15. krog
Maribor  :  Olimpija Ljubljana
Domžale 4 : 0 Triglav Kranj
Bravo Nova KBM 2 : 1 A2S Celje
Krka 2 : 1 Nova KBM Aluminij
Brinje Grosuplje 2 : 3 Mura
Drava Ptuj 3 : 2 Radomlje
Koper 1 : 2 Ilirija Extra-Lux

LESTVICA
1 Ilirija Extra-Lux 14 33
2 Brinje Grosuplje 14 32
3 Krka 14 27
4 Domžale 14 26
5 Bravo Nova KBM 12 26
6 Nova KBM Aluminij 15 21
7 Maribor 13 20
8 Olimpija Ljubljana 13 19
9 Koper 15 19
10 Mura 11 14
11 A2S Celje 14 11
12 Drava Ptuj 14 7
13 Triglav Kranj 12 7
14 Radomlje 15 6

STRELCI
1. Jaka Čuber Potočnik 11
2. Patrik Katič 10
Tilen Kovačič 10
4. Mark Šerbec 9
Niko Kasalo 9
6. Luka Topalović 8
7. Luka Pučnik 7
Aleks Ristić 7
Vid Hojč 7
Edmond Imeraj 7
11. Anel Islamagić 6
Luka Mlakar 6
Sašo Lovrec 6
Enej Šarlah 6
15. Črt Vuković 5
Urban Stražišar 5
17. Bine Anželj 4
Jošt Zajc 4
Luka Baš 4
Gal Javorič 4

DELI NA