15. krog |  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT |  28.11.2021 ob 14.00

Koper

  :  

Ilirija Extra-Lux


Sodniki: Golob Janko (glavni sodnik), Dovnik Iztok (1. pomoč), Rumež Aleš (2. pomoč)
Delegat: Sulič Tomaž
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koper
Z
Radomlje 1 : 3 Koper
Z
Koper 2 : 1 Drava Ptuj
N
Koper 1 : 1 A2S Celje
P
Krka 2 : 0 Koper
P
Koper 1 : 4 Brinje Grosuplje
Ilirija Extra-Lux
Z
Domžale 0 : 2 Ilirija Extra-Lux
Z
Ilirija Extra-Lux 4 : 1 Maribor
Z
Olimpija Ljubljana 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
Z
Ilirija Extra-Lux 4 : 0 Triglav Kranj
N
Mura 1 : 1 Ilirija Extra-Lux


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 7 4 2 1 12
ND Ilirija 7 1 2 4 6
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 3 2 0 1 5
ND Ilirija 3 1 0 2 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 4 2 2 0 7
ND Ilirija 4 0 2 2 4



Vse medsebojne tekme

21/22  2.krog  Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 14.08.2021, ob 10.00  Ilirija Extra-Lux - Koper 0:0  (0:0) 
20/21  4.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 09.09.2020, ob 14.30  Ilirija Extra-Lux - Koper 2:2  (2:1) 
19/20  11.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 26.10.2019, ob 14.00  Koper - Ilirija Extra-Lux 0:2  (0:2) 
14/15  20.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 21.03.2015, ob 14.00  - 4:0  (1:0) 
14/15  5.krog  Ljubljana - Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 23.08.2014, ob 15.30  - 1:3  (0:2) 
13/14  30.krog  Ljubljana, ŠP Ilirija - naravna trava, 01.06.2014, ob 11.00  - 1:2  (0:0) 
13/14  15.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 10.11.2013, ob 12.00  - 1:0  (0:0) 

15. krog
Maribor  :  Olimpija Ljubljana
Domžale 4 : 0 Triglav Kranj
Bravo Nova KBM 2 : 1 A2S Celje
Krka 2 : 1 Nova KBM Aluminij
Brinje Grosuplje  :  Mura
Drava Ptuj  :  Radomlje
Koper  :  Ilirija Extra-Lux

LESTVICA
1 Brinje Grosuplje 13 32
2 Ilirija Extra-Lux 12 27
3 Krka 13 27
4 Domžale 13 26
5 Bravo Nova KBM 11 23
6 Maribor 13 20
7 Olimpija Ljubljana 13 19
8 Koper 13 19
9 Nova KBM Aluminij 14 18
10 Mura 10 11
11 A2S Celje 13 10
12 Triglav Kranj 12 7
13 Radomlje 14 6
14 Drava Ptuj 12 3

STRELCI
1. Jaka Čuber Potočnik 11
2. Tilen Kovačič 9
3. Mark Šerbec 8
4. Aleks Ristić 7
Patrik Katič 7
Luka Topalović 7
Niko Kasalo 7
Vid Hojč 7
Edmond Imeraj 7
10. Enej Šarlah 6
Luka Mlakar 6
12. Urban Stražišar 5
Luka Pučnik 5
Anel Islamagić 5
15. Luka Perković 4
Marcel Petrov 4
Sašo Lovrec 4
Luka Baš 4
Gal Javorič 4
Anej Dukarić 4

DELI NA