9. krog |  Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17' |  16.10.2021 ob 17.30

Koper

3 : 1

Brinje Grosuplje


Sodniki: Jerič Anže (glavni sodnik), Krsnik Luka (1. pomoč), Buzadžija Bojan (2. pomoč)
Delegat: Besednjak Aljoša
Št. gledalcev: 60
Koper
1 Denny Tiganj V
4 Ivan Golemac
5 Filip Cukjati
7 Taj Popovič
9 Tay Husanović
10 Tai Matea Panić
11 Dejan Đuričin
13 Rai Rudonja
15 Filippo Gustini
17 Thomas Medica K
22 Luka Orel Pogačar


Rezervni igralci
12 Žan Pranjić V
14 Val Demšar
16 Urs Poropat
18 Jan Teo Poredoš Štumpf
20 Erdogan Ramadani
21 Rene Kodarin

Brinje Grosuplje
1 Timon Popelar V
2 Blaž Štrekelj
6 Jaka Nežmah
7 Nik Zrnec
8 Kristjan Tomažin
10 Zufer Shaini K
11 Nejc Močnik
13 Vid Gačnik
14 Peter Čeferin
20 David Petrušić
24 Tim Tomažon Beguš


Rezervni igralci
5 Lan Jerak
16 Dušan Ignjatović
18 Tilen Filipin
19 Jan Viharev
21 Tim Bajnoci
23 Aljaž Plavčak

Trener
Samir Zulič

Trener

Sodnik
Anže Jerič

Zadetki
Tai Matea Panić 1 : 0 40'
Tai Matea Panić 2 : 0 44'
Tay Husanović 3 : 0 75'
Zufer Shaini (11m) 3 : 1 91'

Dogodki
Taj Popovič 43'
David Petrušić 48'
Tim Tomažon Beguš 52'
Menjava Ignjatović  /  Tomažin 58'
Menjava Ramadani /  Popovič 74'
Menjava Jerak /  Štrekelj 74'
Menjava Poredoš Štumpf /  Rudonja 77'
Menjava Demšar /  Husanović 81'
Menjava Kodarin /  Gustini 85'
Menjava Viharev /  Zrnec 85'
Menjava Poropat /  Cukjati 86'
Menjava Bajnoci /  Gačnik 86'
Jan Viharev 89'
Menjava Plavčak /  Nežmah 91'
Tai Matea Panić 92'
Zufer Shaini 92'

9. krog
Radomlje 3 : 2 Olimpija Ljubljana
Nova KBM Aluminij 1 : 1 Mura
Drava Ptuj 0 : 3 Domžale
Krka 1 : 2 A2S Celje
Koper 3 : 1 Brinje Grosuplje
Ilirija Extra-Lux 3 : 1 Triglav Kranj
Bravo Mastercard 2 : 2 Maribor

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA