18. krog |   | 

Renče - Primorje

  :  

ŽNK Olimpija T.B.


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Renče - Primorje
Z
Renče - Primorje 4 : 1 MB Tabor
Z
ŽNK Radlje 2 : 4 Renče - Primorje
P
Renče - Primorje 1 : 5 ŽNK Radomlje
N
ŽNK Krim 0 : 0 Renče - Primorje
P
Renče - Primorje 2 : 10 ŽNK Cerklje
ŽNK Olimpija T.B.
P
ŽNK Olimpija T.B. 0 : 18 ŽNK Radomlje
P
ŽNK Krim 2 : 1 ŽNK Olimpija T.B.
P
ŽNK Olimpija T.B. 1 : 3 ŽNK Cerklje
Z
ŽNK Žalec 0 : 3 ŽNK Olimpija T.B.
N
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 0 : 0 ŽNK Olimpija T.B.


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 34 8 6 20 54
ŽNK Olimpija Ljubljana 34 20 6 8 199
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 13 3 2 8 22
ŽNK Olimpija Ljubljana 13 8 2 3 79
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 21 5 4 12 32
ŽNK Olimpija Ljubljana 21 12 4 5 120



Vse medsebojne tekme

DU13Z2122  1.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 04.09.2021, ob 11.30  Primorje Ajdovščina - ŽNK Olimpija Ljubljana 2:3  (1:1) 
SZNL2021  15.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 28.03.2021, ob 17.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - Ajdovščina 14:0  (5:0) 
DU172021  13.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 29.05.2021, ob 11.00  Primorje Ajdovščina - ŽNK Olimpija T.B. 1:1  (1:0) 
SZNL2021  12.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 17.03.2021, ob 16.00  Ajdovščina - ŽNK Olimpija Ljubljana 0:11  (0:5) 
DU172021  6.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 09.09.2020, ob 15.00  ŽNK Olimpija T.B. - Primorje Ajdovščina 1:1  (0:0) 
SZNL2021  5.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 06.09.2020, ob 16.30  ŽNK Olimpija Ljubljana - Ajdovščina 10:0  (7:0) 
DU171920  11.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 16.11.2019, ob 11.00  Primorje Ajdovščina - ŽNK Olimpija T.B. 1:2  (0:0) 
SZNL1920  8.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 20.10.2019, ob 15.00  Ajdovščina - ŽNK Olimpija 0:13  (0:7) 
DU13Z1920  7.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 19.10.2019, ob 11.00  ŽNK Olimpija - Primorje Ajdovščina 1:0  (1:0) 
DU171920  4.krog  Trebnje, Stadion Cviblje Trebnje, 14.09.2019, ob 10.00  ŽNK Olimpija T.B. - Primorje Ajdovščina 1:1  (1:0) 
DU13Z1920  3.krog  Cerknica, Igrišče Koleno Cerknica, 21.09.2019, ob 10.00  ŽNK Olimpija - Primorje Ajdovščina 3:0  (0:0) 
SZNL1920  1.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 18.08.2019, ob 17.00  ŽNK Olimpija - Ajdovščina 16:0  (7:0) 
SZNL1819  20.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 19.05.2019, ob 17.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - Ajdovščina 8:0  (3:0) 
DU171819  17.krog  Trebnje, Stadion Cviblje Trebnje, 25.05.2019, ob 11.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - Primorje Ajdovščina 3:2  (1:1) 
SZNL1819  9.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 04.11.2018, ob 14.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - Ajdovščina 13:0  (5:0) 
DU171819  8.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 03.11.2018, ob 11.00  Primorje Ajdovščina - ŽNK Olimpija Ljubljana 3:1  (2:1) 
SZNL1819  2.krog  Ljubljana, Športni park Šmartno, Ljubljana, 17.10.2018, ob 15.30  Ajdovščina - ŽNK Olimpija Ljubljana 0:13  (0:4) 
DU171718  18.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 09.06.2018, ob 16.30  Primorje - ŽNK Olimpija Ljubljana 8:1  (4:1) 
SZNL1718  17.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 29.04.2018, ob 17.00  Ajdovščina - ŽNK Olimpija Ljubljana 0:13  (0:6) 
DU13Z1718  15.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 26.05.2018, ob 15.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - Primorje Ajdovščina 0:4  (0:3) 
DU13Z1718  11.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 28.04.2018, ob 10.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - Primorje Ajdovščina 0:3   
DU171718  9.krog  Ljubljana, Športni park Šmartno, Ljubljana, 11.11.2017, ob 14.30  ŽNK Olimpija Ljubljana - Primorje 0:10  (0:5) 
SZNL1718  8.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 28.10.2017, ob 15.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - Ajdovščina 14:0  (5:0) 
DU13Z1718  7.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 11.11.2017, ob 12.30  ŽNK Olimpija Ljubljana - Primorje Ajdovščina 0:2  (0:2) 
DU13Z1718  3.krog  Koper, Igrišče Gažon, 30.09.2017, ob 11.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - Primorje Ajdovščina 0:5  (0:3) 
1.ŽNL 16/17  17.krog  Bežigrad, Jama-umetna trava, 02.05.2017, ob 16.30  ŽNK Olimpija Ljubljana - Ajdovščina 16:0  (8:0) 
DU13Z 16/17  15.krog  Ljubljana, Krim, 13.05.2017, ob 11.20  Primorje Ajdovščina - ŽNK Olimpija Ljubljana 5:2  (3:1) 
DU13Z 16/17  11.krog  Velesovo, NC Velesovo, 08.04.2017, ob 11.20  Primorje Ajdovščina - ŽNK Olimpija Ljubljana 0:0  (0:0) 
1.ŽNL 16/17  8.krog  Ajdovščina, Igrišče z UT, 30.10.2016, ob 14.00  Ajdovščina - ŽNK Olimpija Ljubljana 1:8  (1:5) 
DU13Z 16/17  7.krog  Gažon, Gažon, 22.10.2016, ob 12.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - Primorje Ajdovščina 1:1  (1:0) 
DU13Z 16/17  3.krog  Ljubljana, Krim, 01.10.2016, ob 12.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - Primorje Ajdovščina 3:3  (2:2) 
1.ŽNL 15/16  14.krog  Ajdovščina, ŠC Police - umetna trava, 03.04.2016, ob 11.00  - 1:11  (0:9) 
1.ŽNL 15/16  5.krog  LJubljana, ŠP Ljubljana-umetna trava, 27.09.2015, ob 11.00  - 10:0  (4:0) 
ŽPOKAL 15/16  1.krog  Ljubljana - Kodeljevo, Igrišče z umetno travo, 15.08.2015, ob 16.30  - 6:0  (5:0) 

18. krog
ŽNK Žalec  :  ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Renče - Primorje  :  ŽNK Olimpija T.B.
ŽNK Ledine  :  ŽNK Cerklje
MB Tabor  :  ŽNK Krim
ŽNK Radlje  :  ŽNK Radomlje

LESTVICA
1 ŽNK Radomlje 5 15
2 ŽNK Cerklje 5 15
3 ŽNK Radlje 5 10
4 Renče - Primorje 5 7
5 ŽNK Ledine 5 5
6 ŽNK Krim 5 5
7 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 5 5
8 ŽNK Olimpija T.B. 5 4
9 ŽNK Žalec 5 2
10 MB Tabor 5 1

STRELCI
1. Ana Marija Kršljin Stojič 9
2. Varja Špiler 8
3. Taja Strgar 6
Kaja Prelovšek 6
5. Metka Markočič 5
Ajda Zajc 5
Špela Gerbec 5
Sara Vegelj 5
9. Maja Madon 4
Taia Doles 4
Nami Tanjić 4
12. Stela Babič 3
Tija Krivc 3
14. Lana Šernek 2
Maša Vegelj 2
Natalija Globočnik 2
Ela Abram 2
18. Katja Prelovšek 1
Lara Volavšek 1
Katja Smolej 1

DELI NA