17. krog |   | 

ŽNK Nona Pomurje Beltinci

  :  

Renče - Primorje


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŽNK Nona Pomurje Beltinci
N
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 1 : 1 ŽNK Radlje
P
ŽNK Radomlje 8 : 0 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Z
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 1 : 0 ŽNK Krim
P
ŽNK Cerklje 2 : 0 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
N
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 0 : 0 ŽNK Olimpija T.B.
Renče - Primorje
Z
Renče - Primorje 4 : 1 MB Tabor
Z
ŽNK Radlje 2 : 4 Renče - Primorje
P
Renče - Primorje 1 : 5 ŽNK Radomlje
N
ŽNK Krim 0 : 0 Renče - Primorje
P
Renče - Primorje 2 : 10 ŽNK Cerklje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Pomurje Beltinci 33 32 0 1 371
Primorje 33 1 0 32 18
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Pomurje Beltinci 17 17 0 0 220
Primorje 17 0 0 17 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Pomurje Beltinci 16 15 0 1 151
Primorje 16 1 0 15 10



Vse medsebojne tekme

DU172122  2.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 04.09.2021, ob 11.00  Primorje Ajdovščina - ŽNK Nona Pomurje Beltinci 2:5  (0:3) 
SZNL2021  16.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 18.04.2021, ob 15.00  Ajdovščina - ŽNK Nona Pomurje Beltinci 0:18  (0:11) 
DU172021  10.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 08.05.2021, ob 11.00  ŽNK Nona Pomurje Beltinci - Primorje Ajdovščina 4:2  (2:0) 
SZNL2021  8.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 04.10.2020, ob 11.00  ŽNK Nona Pomurje Beltinci - Ajdovščina 23:0  (11:0) 
DU172021  3.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 22.08.2020, ob 11.00  Primorje Ajdovščina - ŽNK Nona Pomurje Beltinci 2:0  (1:0) 
SZNL2021  1.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 16.08.2020, ob 18.00  Ajdovščina - ŽNK Nona Pomurje Beltinci 1:11  (0:4) 
SZNL1920  13.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 07.03.2020, ob 11.00  ŽNK Nona Pomurje Beltinci - Ajdovščina 9:0  (5:0) 
DU171920  13.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 07.03.2020, ob 13.00  ŽNK Nona Pomurje Beltinci - Primorje Ajdovščina 4:3  (3:1) 
DU171920  6.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 28.09.2019, ob 14.00  Primorje Ajdovščina - ŽNK Pomurje Beltinci 2:4  (1:4) 
SZNL1920  6.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 28.09.2019, ob 16.00  Ajdovščina - ŽNK Pomurje Beltinci 0:8  (0:1) 
SZNL1819  15.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 13.04.2019, ob 11.00  ŽNK Telemach GMT Beltinci - Ajdovščina 16:0  (7:0) 
SZNL1819  14.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 17.03.2019, ob 16.00  Ajdovščina - ŽNK Telemach GMT Beltinci 0:11  (0:5) 
DU171819  14.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 24.04.2019, ob 17.00  Primorje Ajdovščina - ŽNK Telemach GMT Beltinci 1:7  (0:2) 
SZNL1819  7.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 21.10.2018, ob 11.00  ŽNK Pomurje Beltinci - Ajdovščina 15:1  (5:1) 
DU171819  5.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 13.10.2018, ob 11.00  ŽNK Pomurje Beltinci - Primorje Ajdovščina 10:0  (5:0) 
DU15F1819  1.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 02.06.2019, ob 12.00  ŽNK Telemach GMT Beltinci - Primorje Ajdovščina 2:0  (1:0) 
ZPOKAL1819  1.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 05.09.2018, ob 16.00  ŽNK Pomurje Beltinci - Ajdovščina 10:0  (2:0) 
DU171718  14.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 12.05.2018, ob 11.00  ŽNK Telemach GMT Beltinci - Primorje 5:2  (3:1) 
SZNL1718  10.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 12.11.2017, ob 14.00  Ajdovščina - ŽNK Teleing GMT Beltinci 0:6  (0:0) 
DU171718  5.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 30.09.2017, ob 11.00  Primorje - ŽNK Teleing GMT Beltinci 0:10  (0:4) 
SZNL1718  1.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 26.08.2017, ob 11.00  ŽNK Teleing GMT Beltinci - Ajdovščina 12:0  (6:0) 
1.ŽNL 16/17  12.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 27.11.2016, ob 13.00  ŽNK Teleing GMT Beltinci - Ajdovščina 17:0  (7:0) 
DU17 16/17  11.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 27.11.2016, ob 11.00  ŽNK Teleing GMT Beltinci - Primorje 14:0  (8:0) 
1.ŽNL 16/17  3.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 25.09.2016, ob 16.00  Ajdovščina - ŽNK Teleing GMT Beltinci 0:12  (0:7) 
DU17 16/17  2.krog  Igrišče z UT, 31.08.2016, ob 20.30  Primorje - ŽNK Teleing GMT Beltinci 0:5  (0:3) 
DU17 15/16  21.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 28.05.2016, ob 11.00  - 9:0  (3:0) 
1.ŽNL 15/16  13.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 28.03.2016, ob 13.00  - 16:0  (9:0) 
DU17 15/16  10.krog  Ajdovščina, ŠC Police - umetna trava, 14.11.2015, ob 14.00  - 1:6  (1:6) 
1.ŽNL 15/16  4.krog  Ajdovščina, ŠC Police - umetna trava, 09.09.2015, ob 17.00  - 0:19  (0:10) 
1.ŽNL 14/15  14.krog  Ajdovščina, Umetna trava Police, 12.04.2015, ob 16.00  - 0:24  (0:10) 
1.ŽNL 14/15  5.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 28.09.2014, ob 11.00  - 38:0  (17:0) 
DU17 13/14  16.krog  Ajdovščina, Police - umetna trava, 17.05.2014, ob 19.00  - 1:5  (1:3) 
DU17 13/14  7.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 12.10.2013, ob 15.30  - 16:0  (8:0) 

17. krog
ŽNK Radomlje  :  ŽNK Žalec
ŽNK Krim  :  ŽNK Radlje
ŽNK Cerklje  :  MB Tabor
ŽNK Olimpija T.B.  :  ŽNK Ledine
ŽNK Nona Pomurje Beltinci  :  Renče - Primorje

LESTVICA
1 ŽNK Radomlje 5 15
2 ŽNK Cerklje 5 15
3 ŽNK Radlje 5 10
4 Renče - Primorje 5 7
5 ŽNK Ledine 5 5
6 ŽNK Krim 5 5
7 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 5 5
8 ŽNK Olimpija T.B. 5 4
9 ŽNK Žalec 5 2
10 MB Tabor 5 1

STRELCI
1. Ana Marija Kršljin Stojič 9
2. Varja Špiler 8
3. Taja Strgar 6
Kaja Prelovšek 6
5. Metka Markočič 5
Ajda Zajc 5
Špela Gerbec 5
Sara Vegelj 5
9. Maja Madon 4
Taia Doles 4
Nami Tanjić 4
12. Stela Babič 3
Tija Krivc 3
14. Lana Šernek 2
Maša Vegelj 2
Natalija Globočnik 2
Ela Abram 2
18. Katja Prelovšek 1
Lara Volavšek 1
Katja Smolej 1

DELI NA