12. krog |  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT |  07.11.2021 ob 11.00

ŽNK Krim

  :  

ŽNK Nona Pomurje Beltinci


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŽNK Krim
N
ŽNK Krim 2 : 2 MB Tabor
P
ŽNK Radlje 1 : 0 ŽNK Krim
P
ŽNK Krim 0 : 7 ŽNK Radomlje
P
ŽNK Žalec 1 : 0 ŽNK Krim
P
ŽNK Cerklje 1 : 0 ŽNK Krim
ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Z
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 4 : 0 ŽNK Žalec
N
Renče - Primorje 0 : 0 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
P
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 0 : 5 ŽNK Ledine
P
MB Tabor 3 : 0 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
N
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 1 : 1 ŽNK Radlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Krim RollJet 3 2 0 1 6
ŽNK Pomurje Beltinci 3 1 0 2 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Krim RollJet 2 2 0 0 6
ŽNK Pomurje Beltinci 2 0 0 2 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Krim RollJet 1 0 0 1 0
ŽNK Pomurje Beltinci 1 1 0 0 1



Vse medsebojne tekme

21/22  3.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 05.09.2021, ob 11.00  ŽNK Nona Pomurje Beltinci - ŽNK Krim 1:0  (1:0) 
20/21  8.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 18.10.2020, ob 13.30  ŽNK Krim RollJet - ŽNK Nona Pomurje Beltinci 3:0  (1:0) 
19/20  7.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 20.10.2019, ob 15.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Pomurje Beltinci 3:0  (3:0) 

12. krog
ŽNK Radlje  :  ŽNK Ledine
ŽNK Radomlje  :  Renče - Primorje
ŽNK Krim  :  ŽNK Nona Pomurje Beltinci
ŽNK Cerklje  :  ŽNK Olimpija T.B.
ŽNK Žalec  :  MB Tabor

LESTVICA
1 ŽNK Radomlje 9 27
2 ŽNK Cerklje 9 24
3 ŽNK Radlje 9 16
4 Renče - Primorje 9 14
5 ŽNK Ledine 9 12
6 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 9 9
7 ŽNK Olimpija T.B. 9 8
8 ŽNK Krim 9 6
9 ŽNK Žalec 9 5
10 MB Tabor 9 5

STRELCI
1. Varja Špiler 14
2. Ana Marija Kršljin Stojič 13
3. Taja Strgar 11
4. Sara Vegelj 10
5. Maja Madon 8
Stela Babič 8
7. Ajda Zajc 7
8. Špela Gerbec 6
Kaja Prelovšek 6
Taia Doles 6
11. Anja Lukežič 5
Ela Abram 5
Angelika Rukav 5
Metka Markočič 5
15. Ana Golob 4
Tjaša Brus 4
Nami Tanjić 4
18. Maša Vegelj 3
Zoja Potočnik 3
Tija Krivc 3

DELI NA