10. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT |  30.10.2021 ob 11.00

Kety Emmi Bistrica

2 : 3

Aluminij


Sodniki: Vuletić Majcen Niko (glavni sodnik), Kamenšek Zdenko (1. pomoč), Križman Simon (2. pomoč)
Delegat: Tkalčič Silvester
Št. gledalcev: 100
Kety Emmi Bistrica
1 Vito Fartek V
2 Marcel Landeker
8 Enej Šoštaršič
10 Peter Rahle
16 Filip Vodovnik K
17 Urban Šela
18 Robin Urban Urlep
20 Marsel Čoh
23 Jonathan Tobias Rec
77 Gašper Rečnik
99 Žiga Nipič


Rezervni igralci
4 Nik Zupančič
5 Teo Šteinfelser
9 Nik Romih
11 Nik Hribernik
21 Mark Kneževič
22 Kimi Adamič
91 Maj Jelenko

Aluminij
31 Aleksej List V
2 Anej Skrbiš
4 Leander Mark Zelenko
5 Anej Lenart
7 Staš Kraner
8 Anej Veber
10 Mitja Kotnik K
14 Jaka Nejc Gobec
17 Anej Vodan
18 Lan Drevenšek
19 Blaž Pišek


Rezervni igralci
1 Nik Šmigoc V
6 Gal Pleteršek
15 Maričić Jaša
16 Marcel Turk
20 Tai Luka Modrič

Trener
Andraž Mlakar

Trener

Sodnik
Majcen Niko Vuletić

Zadetki
Staš Kraner 0 : 1 3'
Leander Mark Zelenko 0 : 2 16'
Anej Lenart 0 : 3 30'
Maj Jelenko 1 : 3 37'
Gašper Rečnik 2 : 3 47'

Dogodki
Menjava Jelenko /  Nipič 36'
Menjava Modrič /  Zelenko 41'
Menjava Jaša /  Drevenšek 41'
Menjava Hribernik /  Urlep 63'
Jaka Nejc Gobec 66'
Menjava Turk /  Kraner 67'
Menjava Pleteršek /  Gobec 67'
Blaž Pišek 69'

10. krog
Veržej 1 : 7 Mura
Rogaška - Rogatec 2 : 3 Drava Ptuj
Kety Emmi Bistrica 2 : 3 Aluminij
Celje 1 : 1 Rudar Velenje
Dravograd 4 : 2 Šampion
Fortis Jarenina 4 : 0 Fužinar SIJ Ravne systems
Maribor 7 : 0 Nafta 1903
Aluvar Beltinci  :  Krško Šentjernej

LESTVICA
1 Maribor 12 36
2 Celje 12 31
3 Drava Ptuj 12 30
4 Rogaška - Rogatec 12 27
5 Mura 12 25
6 Rudar Velenje 12 25
7 Aluminij 12 22
8 Fortis Jarenina 12 16
9 Kety Emmi Bistrica 12 16
10 Šampion 12 11
11 Dravograd 10 9
12 Aluvar Beltinci 11 7
13 Veržej 12 7
14 Krško Šentjernej 10 5
15 Fužinar SIJ Ravne systems 12 4
16 Nafta 1903 11 1

STRELCI
1. Tjaš Zec 17
2. Alban Veselaj 15
3. Josip Brundič 14
4. Aleks Repina 13
5. Andraž Krapec 11
Dejan Suhovršnik 11
Lukas Čeh 11
8. Luka Vodušek 9
9. Matija Podgrajšek 8
10. Gal Kosar 7
Žan Petrovič 7
Niko Osterc 7
13. Filip Pongračić 6
Lucas Vočanec 6
Staš Kraner 6
Mitja Kotnik 6
Anej Kerec 6
18. Matic Ferk 5
Martin Marinkovič Borovnik 5
Gal Herček 5

DELI NA