9. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  23.10.2021 ob 11.00

Aluminij

2 : 3

Rogaška - Rogatec


Sodniki: Vidovič Patrik (glavni sodnik), Jakopina Peter (1. pomoč), Kovačec Klemen (2. pomoč)
Delegat: Burjan Slavko
Št. gledalcev: 1
Aluminij
31 Aleksej List V
2 Anej Skrbiš
4 Leander Mark Zelenko
5 Anej Lenart
7 Staš Kraner
8 Anej Veber
10 Mitja Kotnik K
14 Jaka Nejc Gobec
16 Nikolas Tomasović
18 Lan Drevenšek
19 Blaž Pišek


Rezervni igralci
1 Nik Šmigoc V
13 Nikola Duvnjak
17 Anej Vodan
20 Tai Luka Modrič
23 Gal Pleteršek
30 Marcel Turk
52 Maričić Jaša

Rogaška - Rogatec
12 Luka Bele V
4 Nino Majcenovič
5 Jaka Drozg
7 Filip Pongračić
9 Gal Herček
10 Josip Brundič
13 David Jereb
15 Lan Kitak
16 Tin Bračun
17 Miha Križan K
23 Vid Prah


Rezervni igralci
1 Maj Ungar V
2 Luka Šipec
3 Oliver Tepeš
8 Dino Prah Jerič
11 Tian Poredski Bračun
20 Liam Berlet
21 Luka Novak

Trener

Trener
Urh Kobilšek

Sodnik
Patrik Vidovič

Zadetki
Josip Brundič 0 : 1 16'
Lan Drevenšek 1 : 1 24'
Mitja Kotnik 2 : 1 28'
Gal Herček 2 : 2 43'
Josip Brundič 2 : 3 46'

Dogodki
Menjava Vodan /  Veber 44'
Menjava Modrič /  Drevenšek 53'
Menjava Berlet /  Prah 59'
Menjava Pleteršek /  Skrbiš 61'
Menjava Poredski Bračun /  Bračun 63'
Menjava Jaša /  Lenart 66'
Gal Herček 67'
Menjava Novak /  Herček 68'

9. krog
Drava Ptuj 1 : 2 Mura
Rudar Velenje 2 : 1 Kety Emmi Bistrica
Aluminij 2 : 3 Rogaška - Rogatec
Dravograd 4 : 2 Veržej
Krško Šentjernej 1 : 3 Fortis Jarenina
Šampion 1 : 6 Maribor
Nafta 1903 2 : 4 Aluvar Beltinci
Fužinar SIJ Ravne systems 0 : 2 Celje

LESTVICA
1 Maribor 12 36
2 Celje 12 31
3 Drava Ptuj 12 30
4 Rogaška - Rogatec 12 27
5 Mura 12 25
6 Rudar Velenje 12 25
7 Aluminij 12 22
8 Fortis Jarenina 12 16
9 Kety Emmi Bistrica 12 16
10 Šampion 12 11
11 Dravograd 10 9
12 Aluvar Beltinci 11 7
13 Veržej 12 7
14 Krško Šentjernej 10 5
15 Fužinar SIJ Ravne systems 12 4
16 Nafta 1903 11 1

STRELCI
1. Tjaš Zec 17
2. Alban Veselaj 15
3. Josip Brundič 14
4. Aleks Repina 13
5. Andraž Krapec 11
Dejan Suhovršnik 11
Lukas Čeh 11
8. Luka Vodušek 9
9. Matija Podgrajšek 8
10. Gal Kosar 7
Žan Petrovič 7
Niko Osterc 7
13. Filip Pongračić 6
Lucas Vočanec 6
Staš Kraner 6
Mitja Kotnik 6
Anej Kerec 6
18. Matic Ferk 5
Martin Marinkovič Borovnik 5
Gal Herček 5

DELI NA