9. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT |  23.10.2021 ob 11.00

Dravograd

4 : 2

Veržej


Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik), Kamnik Blaž (1. pomoč), Racaj Fatlind (2. pomoč)
Delegat: Jurenec Damir
Št. gledalcev: 50
Dravograd
1 Žiga Skrube V
2 Tian Nai Koren
3 Jan Brezovnik
4 Matic Rožič
5 Florim Kelmendi
6 Mihajlo Stojadinović
7 Matic Ločičnik K
8 Pino Novak
9 Timotej Slatinšek
10 Ali Kasami
11 Tai Sinrajh


Rezervni igralci
12 Maj Pečovnik V
13 Hugo Vaupot Ošlak
14 Anej Mikolič
15 Nej Konečnik
16 Gal Svetina
17 Barbara Pšeničnik
18 Noel Stajnko Knez

Veržej
1 Marcel Smej K V
2 Jure Rajner Mesarič
4 Enej Trajbarič
5 Jaka Vida
7 Andraž Krapec
8 Maks Hegedüš
9 Matej Bukovec
10 Filip Petek
11 Lukas Hozjan
14 Lars Horvat
21 Matic Horvat


Rezervni igralci
13 Jaka Kolar
16 Žiga Tibaot
17 Aljaž Kontrec Horvat
18 Nino Vršič
19 Tian Bertalanič
20 Santijago Horvat

Trener
Borut Vrhnjak

Trener
Bogdan Črnko

Sodnik
Jure Hrvacki

Zadetki
Pino Novak 1 : 0 2'
Matic Ločičnik 2 : 0 8'
Andraž Krapec 2 : 1 53'
Matej Bukovec 2 : 2 54'
Tian Nai Koren 3 : 2 55'
Tian Nai Koren 4 : 2 66'

Dogodki
Jure Rajner Mesarič 10'
Menjava Horvat /  Vida 28'
Menjava Bertalanič /  Horvat 28'
Maks Hegedüš 37'
Tian Bertalanič 38'
Menjava Vršič /  Horvat 42'
Santijago Horvat 44'
Menjava Kolar /  Hegedüš 48'
Menjava Kontrec Horvat /  Bertalanič 60'
Menjava Vaupot Ošlak /  Ločičnik 61'
Menjava Pšeničnik /  Kasami 68'
Menjava Konečnik /  Slatinšek 69'
Menjava Svetina /  Koren 70'

9. krog
Drava Ptuj 1 : 2 Mura
Rudar Velenje 2 : 1 Kety Emmi Bistrica
Aluminij 2 : 3 Rogaška - Rogatec
Dravograd 4 : 2 Veržej
Krško Šentjernej 1 : 3 Fortis Jarenina
Šampion 1 : 6 Maribor
Nafta 1903 2 : 4 Aluvar Beltinci
Fužinar SIJ Ravne systems 0 : 2 Celje

LESTVICA
1 Maribor 12 36
2 Celje 12 31
3 Drava Ptuj 12 30
4 Rogaška - Rogatec 12 27
5 Mura 12 25
6 Rudar Velenje 12 25
7 Aluminij 12 22
8 Fortis Jarenina 12 16
9 Kety Emmi Bistrica 12 16
10 Šampion 12 11
11 Dravograd 10 9
12 Aluvar Beltinci 11 7
13 Veržej 12 7
14 Krško Šentjernej 10 5
15 Fužinar SIJ Ravne systems 12 4
16 Nafta 1903 11 1

STRELCI
1. Tjaš Zec 17
2. Alban Veselaj 15
3. Josip Brundič 14
4. Aleks Repina 13
5. Andraž Krapec 11
Dejan Suhovršnik 11
Lukas Čeh 11
8. Luka Vodušek 9
9. Matija Podgrajšek 8
10. Gal Kosar 7
Žan Petrovič 7
Niko Osterc 7
13. Filip Pongračić 6
Lucas Vočanec 6
Staš Kraner 6
Mitja Kotnik 6
Anej Kerec 6
18. Matic Ferk 5
Martin Marinkovič Borovnik 5
Gal Herček 5

DELI NA